Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu A nosite gate?

A nosite gate?

Veš lunči, to je una česana volna. Kot bi recimo jaz pri tebi izbiral najbolj nežne dlačice okoli muce. Najprej bi jih z usti omehčal in eno po eno pristrigel ter zlagal na kupček poleg. Da so te flačice res dobre jih je potrebno prej dobro namočiti. Ta postopek je treba ponavljati in ponavljati. Najprej jih s široko razprtim jezikom poližem. Tako zelo razprtim, da so odprta usta premajhna, ko se kotički ustnic drgnejo ob rožnat mesnat jezik. Z velikimi količinami tople sline jih najprej z enim širokim potegom pripravim in “razrahljam”. Res potrebujejo rahljanje. Potem s špičastim jezikom potegnem po sredini, da si pripravim reko tekočine, ki bo kasneje prišla še kako prav. S špičastim jezikom torej potegnem skozi sramni ustnici in se na vrhu, ob stičišču teh na kratko pomudim na rožnati in napeti izboklinici. Neke vrste ventil. Da bodo dlačice res mehke moram dobiti kar nekaj tekočine. Zato z vršičkom napetega jezička drkljam po tej nabreklini. In ponovim. Razprem jezik in čvrsto pritisnem ob mehko meco muce. Zdaj pa ga počasi in s kroženjem pomikam po rožnatih sramnih ustnicah proti venerinemu hribčku. Sramnici se odpiarta in razpirata kot zadrga, ko preko potegneš patent. No moj jezik se vrča in nadaljuje ter drsi skozi voljno meso. Zdaj se je tudi v mojih ustih nabralo toliko tople tekočine, da jo nanesem na dlačice. So že bolj mehke. Zdaj rabiva vse več sline in sokov, ker so dlačice res en delikaten material. Da jih bom lahko potegnil skozi preslice jih moram res dobro pripraviti. Zdaj si pomagam s prsti. Medtem ko sem se ulegel med tvoja bedrca, obraz pritisnem v mehko kožo, ki obkroža tistih nekaj dlačic. Z obema palcem razširim sramnici in s trdim jezičkom poiščem notranjost, od koder bo pritekala topla sluz. Drkljam in drkljam ter vlečem z jezičkom po muci, z enim od prstov pa krožim po tisti sijoči nabreklini, ki se skriva med stičiščem ustnic. To me še toliko bolj zabava, ker so te ustnice res mehke in vračajo tople poljube. Kakor koli premaknem usta, me objamejo. Dišeče kot so, me priganjajo k vedno hitrejšemu kroženju jezička. S prstom v notranjosti poiščem neko hrapavo prepreko, ki bo zdaj, zdaj sprostila pot rečici, ki bo ustvarila lužico. Z drugim prstom in jezičkom pa krožim po rožnati nabreklini. Počasi so se mi usta spet napolnila s pocasto in lepljivo tekočino, ki jo hitro nanesem preko vse površine muce. Tudi tja, kjer ni dlačic, saj je pomembno, da le-te črpajo vlago tudi iz okolice. Čutim kako bom dobil eno res veliko pošiljko moče. Z boki si sunila navzgor, da bo lažje priteklo in se pritisnila ob moj jezik. Zdaj slišim brbotanje in nekakšno ječanje, za katerega sem sprva mislil, da prihaja iz notranjosti muce, saj imam ušesa tesno pritisnjena ob tvoje boke. Kot se izkaže prihajajo zvoki od drugod, saj me v naslednjem trenutku preseneti glasen zvok, ki nima z mehčanjem dlačic ikakršne povezave. “Prišlo mi bo! Še me daj. Še, še, še, še, še!” In sterese me tvoj krč. Dlačice so dobile novo tekočino in hitro jih je treba pristriči, ker samo mehke so uporabne za nadaljno uporabo.

Da jih nabereva za hlačke moje velikosti, bo potrebno kar nekaj striženj. Ker imam kar dobro izboklino, bo potrebno veliko teh dlačic dobro zehčati, da bodo pasale na sprednjo stran. In ….! Ker je treba to mojo izboklino pripraviti na te dlačice oz. material, ki nastane iz njih, bo potrebno veliko vaj. Tudi z drgnjenjem izbokline ob in med dlačice.

Toliko o predelavi tekstila. ;)))
LUPČKA!

Mmmmmmmmmm. Pasavček je bil tale topli poliz. Še prosim.
Poljub.

Aaaa…. jebo te….
Na obdelavo tekstilnih vlaken se pa neč ne spoznam…..

Hja, bi pa sodelovala kot obdelovanec, to pa bi….

maxi ti si še eden z malim?

Pijem pusim i devojke rusim!

… ščegetavčkom že mogoče. In če je, je to samo fajn. Mam pa jst za skor 10 centi manjšega od tvojga. Kaj nej? Nej grem vekat tja gor na luster in nej ne pridem več dol? :)))))))))))))))

(Ne pijem i ne pušim. I baš zbog toga prave žene “rušim”) 😉

Diskretni ti rušiš samo kakšen star razmajn plot takrat kadar si pijan.

Pijem pusim i devojke rusim!

Malim?

Se spomnim nekoga, ki je zanj pol mesta (žensk) govorilo, da ima majhnega..hehe, ampak menda res majhnega (prisežem, da vidla nisem nikdar)….
No in ta nekdo, je nek večer nekak padel v našo družbo in vrgel uč name, pa se energije niso poklapale. Pač se zgodi, in tako mu nisem mogla podariti TISTEGA “nasmeha”, ki ga je želel.
Ampak dečko ima še zadnjo karto za v rokah in tako po dolgotrajnem neuspehu začne blebetat, kakšnega ku.rca, da ima. Pa sem, da mu ne uničim ego, najprej samo začudeno grimasirala s svojimi obraznimi mišicami….pa ni odnehal in ni odnehal, se mu je zdelo, da če ne bom padla, me mora vsaj prepričati, da ima VELIKEGA….in, ker ni in ni bilo miru, mu omenim žensko ime (njemu dobro poznano) in zrecitiram, še njen stavek; Ko bi ti vedla, kolk ima ta ……. majhnega……
No, pa sem mu uničla še ta kurčev ego….

Eto, tolk o malih, ki so prepričani, da drugi mislimo, da imajo velike….a ne Kurec 24cm?

Jaz pa sem vam že enkrat poslal sliko mojih roza tangic poslikanih z pujčeki. Najrajši jih nosim.

Pijem pusim i devojke rusim!

Kurec od 24, sam men jih ne pošiljaj! Ženske pa bi imel, take ki jih je nekaj ur imela na sebi!

Evo moje gate z pujčekom.

Pijem pusim i devojke rusim!

Nimate nobenega komentarja nad mojimi čudovitimi gatami?

Pijem pusim i devojke rusim!

saj si jih že enkrat prilepu…sem takrat dobr pogledala in me še danes očke bolijo…

lp

Eh..

Sprehajam se po cityu parku,oprijeta obleka,visoke pete zelo samozavestna in pod obleko nič !!

kaj pa danes? ste upali it brez hlačk od doma? glede na vremensko napoved? Pa bi blo tak fajn avto iz snega reševat pa kakšno našpanano moško rit v jeansu brez gat gledat 😉

jst sm si drznla … mea culpa 😉

Kokr’kol, jest si bom pa zvečer!

Kavbojke, sexi pisane nogavice (žabe), pol pa nč več!!!!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

yessssss … a greš v napad? preusmerjanje, kajne? na drugega nejevernega Tomaža? ;-)))

to, pikca, tko se dela !!!!

New Report

Close