Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A oni hočejo da ljudje nehajo kupovat v hoferju al kaj?

A oni hočejo da ljudje nehajo kupovat v hoferju al kaj?

nakonc dneva me pa ubistvu boli k


Obup! Kere kmetavzarske reklame…….

toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo to rabimo po hofer ceni tuc tuc tuc tuc utc tuc tuc tuc tuc

Hahaha, vam pa se dogaja. 😂

sej to je fora, da tak glup video ma največ klikov

Temu se reče kirurško natančno targetiranje. Ravno na te ciljajo, ki jim je takale zadeva všeč. Sicer grem tudi sam kdaj v Hofer, ampak samo po točno določene stvari, ko prelistam katalog.

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.

Ko vidim reklamo z njih s tem glumacem v glavni vlogi, takoj preklopim, ker je nekaj najhujšega, kar so v tem tisočletju sproducirali.

Haha, jaz sem se pa narezala 😁😁😁. Me zanima, kako bosta mali dve odreagirali nanjo.

V marketingu pac steje izvirnost in ta oglas izviren je. Vsi bodo vrgli uč nanj, sa vidijo, zakaj se toliko ljudem zdi bedast.

Da bi zaradi oglasa, ki se ti zdi neprimeren, nehal kupovati v trgovini, mi je pa mimo. Ok, ce bi bilo kaj v neskladju z mojimo vrednotami, ampak ker so dodali narodno-zabavno glasbo … Nekateri imate res.prevec casa, da vas vse moti.

To sem včeraj prvič videla na TV. Na glas sem se režala, še potem, ko je bila reklama mimo. :-)))

Dobro si je Lado tole zamislil. 😉

Mene pa reklame sploh ne ganejo, hodim v Hofer pa ce naredijo ali ne se tolk butasto reklamo.. A res kdo dejansko hodi v dolocene trgovine zaradi reklame??

Si kar mislim, da so tole velikokrat ponavaljali, da so lahko posneli. Ker ne verjamem, da so ob snemanju tega uspeli biti resni.

Najbolj mi je pa všeč Ladotova pričeska. Strašansko paše zraven. :-DD

pa ne zato, ker ima tako odpuljene reklame, ampak zato, ker na njegovem vhodu ni obvezne zahteve za nošenje maske. hvala hvala hvala hvala. čeprav so noter vsi z maskami, ni obvezna. pri njih že nekaj časa več ne.

Kaj to je reklama ali je Bizovičar prešaltal na narodno zabavno in posnel komad?

Je ni reklame, ki mi ne bi šla na K…Od Hoferja so mi pa zakon! Prva reklama, ki mi je prijetno zoprna!

Zanimiv, da so izklopl komentiranje, očitno jih boli zgražanje ljudi.

edini pameten komentar….

Face so, tile iz hofer (s)cene. 😁

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Mene pa odbijajo glupe reklame tako za posamezne izdelke kot za trgovine. Če je že reklama za bruhat, kakšna je šele kvaliteta?

Jaz tudi!😄😄 Sicer zelo redko nakupujem v Hoferju, ampak reklama mi je pa tako smešna, kot le redko katera do zdaj!! Meni so všeč smešne reklame, ne. dolgočasne ali patetične. Bravo, Lado!👍

Zaradi te reklame ne bom kupoval v hoferju nič več niti nič manj kot prej (torej občasno bom).

So še veliko bolj neumne reklame, po moje je edino malce predolga. Pa upam, da jo ne vrtijo non stop.

Ljudje ,se zavedate da te debilske reklame ki jih hofer producira tako pogosto,plačujemo kupci pri nakupu izdelkov.Ne vem zakaj si delajo takstroške,ker reklamo ni poceni posnet.A jim je prodaja tako upadla ali kaj.Res mislijo da bodo z takimi bedastimi reklamami pritegnili kupce.
Name osebno nobena reklama ne more vplivat,če so izdeki v redu in razumna cena,kupim če ni nobena reklama ne pomaga.

Za vas, idiote, je reklama kar ustrezna. Nagovarja vaš “intelekt”. Itak boste pizde v vrstah stale, da vas spustijo noter. Vsakič, ko se kakšna štacuna odpre na novo, se drenjate, da bi prišli noter. Idioti ste in vam primerne so reklame.

Traja skoraj 2 min???
Absolutno preveč za eno reklamo.
Reklamno sporočilo mora biti jasno in kratko. Vse, kar je daljše in ponavljajoče, je nesmiselno.

Ni problema zate, itak se boš gužvala pred vrati, reklama gor ali dol.

Ni problema zate, itak se boš gužvala pred vrati, reklama gor ali dol.
[/quote]

Čas je, da zamenjaš baterijo v kristalni krogli.

New Report

Close