Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus A poznate koga, ki ima covid 19?

A poznate koga, ki ima covid 19?

Se to bi vas rada opozorila pred klicem zdravnice sem klicala brezplačno številko in sem moskemu, ki dela tu, mu povedala znake in da nisem bila v tujini in noben sorodnik je rekel, da se ne širi več samo med tistimi v tujinami,znanci,prijatelji ampak.med ljudmi ker ie izredni nalezljiv in in mi je priporočil.daj naj pokličem zdravnico.

Takšne znake ima pri nas pol firme, nekateri kasljajo. Čez 30 jih ima vročino nad 37 5 in manj ko 38, merijo Di doma. Moramo delat, če ne gremo na zavod. Glede na to da sta dva že bila pozitivna prejšnji teden in se zmeraj delata, smo verjetno pozitivni vsi z blagimi simptomi. Tudi sam imam enake simptome kot ti in ne kašljam. Res pa da smo sami mladi na firmi. Sodelujemo z drugimi podjetji in očitno veselo prenašamo okoli. Moj brat vozi kot dostavljalec hrane in če sem jaz, je verjetno on tudi kužen, če je on so vsi v dostavi pizz-majo šunko 2 mesca čez rok btw. Mora delat, pri njih tudi grožnja z zavodom. Bolan al ne bolan, samo delaj.

Sedaj se bo pričela sezona cvetnega prahu in visoke stopnje alergij, ki so podobni simptomi kot pri tem virusu.
Ne bo vsak imel korona virus, temveč močno alergijo.
Vendar bo bolj moderno, da mislite, da ima virus.

Poznam dosti ljudi po različnih regija Slovenije, ne poznam nikogar, ki ima COVID 19, niti njihovi znanci ne poznajo nikogar.
Več sem vedela za gripo v času razsajanja, cela moja žlahta jo je imela v decembru januarju, prav tako veliko šolarjev in dijakov.

5. dan samoizolacije – praskanje v grlu, suho grl,o
6. dan samoizolacije – zamasen nos in utrujenost

Upam da je samo prehlad, ceprav so znaki pravi za korono.


Po eni strani bi si želela, da bi bilo to, če jo že moram preboleti. Po drugi strani pa je vseeno navaden prehlad verjetnejši. Ali pač ne? Skratka, korone je precej več med nami kot si mislimo.


Po eni strani bi si želela, da bi bilo to, če jo že moram preboleti. Po drugi strani pa je vseeno navaden prehlad verjetnejši. Ali pač ne? Skratka, korone je precej več med nami kot si mislimo.
[/quote]

In vsi ti, za katere ne vemo, prebolevajo celo na delovnem mestu in brez neke hude drame, torej vendar ni tako grozno?

In vsi ti, za katere ne vemo, prebolevajo celo na delovnem mestu in brez neke hude drame, torej vendar ni tako grozno?
[/quote]
Ne, za večino najbrž ni tako grozno. Grozno bo postalo, ko bodo zdravniki prisiljeni odločati, za življenje katerega od naših svojcev se še splača boriti. Nekje 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije potrebuje bolnišnično podporo, kapacitet pa praktično ni.

Takšne znake ima pri nas pol firme, nekateri kasljajo. Čez 30 jih ima vročino nad 37 5 in manj ko 38, merijo Di doma. Moramo delat, če ne gremo na zavod. Glede na to da sta dva že bila pozitivna prejšnji teden in se zmeraj delata, smo verjetno pozitivni vsi z blagimi simptomi. Tudi sam imam enake simptome kot ti in ne kašljam. Res pa da smo sami mladi na firmi. Sodelujemo z drugimi podjetji in očitno veselo prenašamo okoli. Moj brat vozi kot dostavljalec hrane in če sem jaz, je verjetno on tudi kužen, če je on so vsi v dostavi pizz-majo šunko 2 mesca čez rok btw. Mora delat, pri njih tudi grožnja z zavodom. Bolan al ne bolan, samo delaj.
[/quote]

Ne vem kaj se tako bojite zavoda. Pač greš na zavod. Država ti plača delovno dobo, ti dobiš nadomestilo, odvisno od let delovne dobe, ki jo imaš. Na začetku je čez 500 € kar je za biti doma povsem dovolj.

Kasneje lahko zaprosiš tudi za socialno. Plačajo ti dopolilno zavarovanje, RTV prispevek, še subvencijo najemnine lahko dobiš. Vrtec in prehrana v šoli zastonj. Poleg dobrih 400 €. In občasnih izrednih pomoči (kurjava, če se pokvari hladilnik, štedilnik in podobno).

Glih včer zvedla za 1 frenda da ima blage znake korone. Govorila, prav da ima blago vročino in kašlja ampak da ni hudo, da je v samoizolaciji, tako mu je bilo rečen. Dans stanje isto.
Za druge pa ne vem.

A so mu kaj rekli kdaj po koncu simptomov ga imajo namen testirati… Zanima me namreč, ker od prvih o olelih je že več kot 14 dni in naša država se nič ne poroča o ozdravelih. Bi pa bilo to tudi zelo vzpodbudno v teh karantenskih razmerah. Če lahko kaj napišeš kdaj so jim rekli da jih čaka ponoven test, da vidijo, če so zdravi?

Seveda da so okuženi. Madonca skoraj dvesto tisoč ljudi…umrle se ne piše, naj uživajo kjerkoli so, v Sloveniji potrjenih okoli 400 primerov, strokovnjak za viruse povedal sigurna petkrat več vendar ne gredo k zdravniku ali niso testirani.

A to tvojo zajbancijo. Nisi niti malo smešna… ID. Iot izpadeš, da o bolezni govoriš da je moderna. Grozljivka kakšni ljudje tlačijo to zemljo.

Seveda da so okuženi. Madonca skoraj dvesto tisoč ljudi…umrle se ne piše, naj uživajo kjerkoli so, v Sloveniji potrjenih okoli 400 primerov, strokovnjak za viruse povedal sigurna petkrat več vendar ne gredo k zdravniku ali niso testirani.
[/quote]Ti si prebrala naslov avtorce? no pa si preberi nanj odgovarjam.
ALI POZNATE KOGA KI IMA COVID 19?
V nadaljevanju odgovarjam, kaj ti ŠE ni jasno?
da ne poznam nikogar niti moji znanci po Sloveniji…kaj ti še ni jasno?
Sedaj boš razumelo ali še bolj natančno razložim?

Ampak ti si razočarano, ker nisem napisala da jih poznam vsaj 43.

A to tvojo zajbancijo. Nisi niti malo smešna… ID. Iot izpadeš, da o bolezni govoriš da je moderna. Grozljivka kakšni ljudje tlačijo to zemljo.
[/quote]Grozljivo, da ti to vzameš za smešno, zbistri se.
Resnično a takšni tlačite to zemljo?

A to tvojo zajbancijo. Nisi niti malo smešna… ID. Iot izpadeš, da o bolezni govoriš da je moderna. Grozljivka kakšni ljudje tlačijo to zemljo.
[/quote]panicarka pjt na zrak.


Kakšne tipične bolečine čutiš ?
[/quote]
Nekakšne bolečine v očeh, občasno tudi v glavi in pljučih. Samo se stanje izboljšuje. Na yačetku sem čutil nekakšno ščemenje v pljučih kar me je res prestrašilo. Sedaj blage bolečine pridejo poredko. Tudi utrujen sem bil na začetku tako, da sem vsako popoldne prespal. Čisto izmozgan sem bil nekaj dni. Sedaj pa čutim utrujenost ampak ni mi več za spat. Čutim, da telo bije neko svojo bitko in samo dajem mu tisto kar rabi in to je dosti hrane, spanja in sonca!

Sej to bo zdej delala panika.
Vse simptome drugih bolezni bojo pomešal s korona virusom.
Pomladanska utrujenost, seneni nahod, pomladne alergije, okužbe dihal itd.

New Report

Close