Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A res nima anben cajta

A res nima anben cajta

…… dans popoldne za kafetek…. v LJ…. ob 16h…. ?

bom spet morala sama laufat po Lj…. pa zapravlat po nepotrebnem? ;((

Razkooooooooooo, bi ti izpolnil meni željico?

Hely, če bi rekla, da si ob 16ih v naših krajih, sploh ne bi bilo težav za kofe ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ojej, vaši kraji……. če zdej štartam, nisem ob 16h tam……… razen, če pride hilihopter me iskat kot nujni primer ;)))

Eeeh, ne ga srat. Malo po gasu stopiš (beri: voziš kot mishika 😉 ), in si v eni uri tu, če je treba 😉 :)))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

aha……. z “ecnalbuma” misleš? ;))

ecn-who? :)))))))))))) Kaj pa spet to je :)))))))))))?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:)))))))))))))))))))))

ja, a še nis vidla, da narobe piše????

mishika, marš dol z lustra!!!!!! ;))))

:((( Pa tak fajn sem zdaj visela… Se bom naslednjič kar na svojo lajtugno obesla 😉 :))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:))))))))))))))))))))))

ej, mala miš, zdej moram letet…….. dol z lustra……… da dokončam……. in grem…………. na dopust, hehe……..

Kar, kar… Pa na padalo ne pozabit 😉 :)).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Jutri bom tak cajt pila kofija u Lj..pocakas mene do jutri pa ga zurava skupaj dalje;))..uzivaj dons..na koncertu..pa merki se..da kje mojga ne opazis;))..bo tudi tam..ihaaaaaaaaaaaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a si ga spustila z vrvice?;)

send $

Lump..ce je zaupanje in vse tko k mora bit;))…se ne potrebuje nobene vrvice;))…clovek ni nikogarsnja lastnina in meni je to jasno…lump;))..a ma tebe na spagi..hihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja, po moje ga ima njegova na špagi….. ker je bla z njim…….. in si ni upal na kofetek z mano………… jaz pa v jok………. in pod oder tulit…… hehe…..

jap, tam je bil tudi tvoj……. hihi……… pa da ti rajš ne povem kaj je počel……

hihihi………………

je ene mladoletnice gledal…………

kao, če jim ni prevroče not noret v bundi………. hahahha

lumpa..ti vrnem;))..ampak ej..nc hudga dokler se samo nedolzno flirta;))..in mal spogleduje..uziva..tko nedolzno..vse ostalo pa dela doma..to ni blema..aneda johanka moja..to itak vsi rabmo..da smo pol doma nascpiceni k strune na kitari..haha

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close