Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A samski moški res pričakujete vedno nekaj več 30+

A samski moški res pričakujete vedno nekaj več 30+

socustvovanje, ko pogovor ne pomaga 🙂
[/quote]

Neposrecen cinizem. Ker ravno za to gre v vecini primerov.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Neposrecen cinizem. Ker ravno za to gre v vecini primerov.
[/quote]
Kakšna je družba, kjer te je manj sram iti do prostitutke, kot do nekoga, s katerim se lahko pogovoriš.

No ja… Zanimivo je, da si ti. katerih zene ne zelijo poslusat njihovega bluzenja, lahko privoscijo placat za to. In te storitve niso ravno med najcenejsimi. Torej njihovo bluzenje prinasa denar, njihovim nadvse inteligentnim zenam pa ga njih modrost odnasa. Paradoks?
[/quote]

Bluzenje teh tipčkov denar seveda prinaša prostitutkam, njim ga pa odnaša. Paradoks? Ne, denarni tok.

In seveda je zelo vprašljivo, če takšni ženo sploh imajo.


Kakšna je družba, kjer te je manj sram iti do prostitutke, kot do nekoga, s katerim se lahko pogovoriš.
[/quote]

Ignorantska.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Bluzenje teh tipčkov denar seveda prinaša prostitutkam, njim ga pa odnaša. Paradoks? Ne, denarni tok.
[/quote]

V bistvu, ce smo povsem natancni, ga prostitutkam odnasa in ljubimkam prinasa. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Seveda je nimajo. Ce bi jo imeli, bi ne zahajali k ljubicam.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Neposrecen cinizem. Ker ravno za to gre v vecini primerov.
[/quote]

Moj odgovor je bil v povezavi z drugo debato.
Namen ni bil cinizem.
Ce je tako razumljeno, se opravicujem.

Povedal ti je iskreno, s kakšnimi ženskami se druži, isti nivo kot on, takšne, ki ponujate to, kar on išče pri ženskah: f*k.

Ženska je lahko zanimiva iz X perspektiv, tudi moški, lahko je recimo privlačna in zanimiva zaradi ostrine uma, čeprav recimo fizično ni najbolj, lahko je zanimiva iz čustvene perspektive, ker moški pogovori so bolj površinski z debatami o avtih, tehniki, športu … in tu se že ustavi za veliko, potem prijeten značaj, ko uživaš biti z nekom, ker se v nečem dopolnjujeta (ne rabi biti racionalno opredeljivo), se na neki ravni obojestransko plemenitita….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Moj odgovor je bil v povezavi z drugo debato.
Namen ni bil cinizem.
Ce je tako razumljeno, se opravicujem.
[/quote]

Nic hudega. Namig sem razumel, le napacno sem sklepal, da gre za cinizem (naveza na tisto debato). V bistvu sem jaz tisti, ki se mora opraviciti zato, da sem domnevo zastavil kot “dejstvo”. Naj mi bo oprosceno. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

no ja – gre. Če ženska ni moškemu spolno privlačna, se lahko z jo tudi samo pogovarja. Ampak ne dolgo – ker moški so pač lovci in bodo lovili kaj takega, kar lahko tudi uporabijo 🙂

New Report

Close