Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se bitcoin potaplja?

A se bitcoin potaplja?


Kdo je pa rekel, da so vsi zaslužili? Ja, tudi ko je padlo, so eni še zaslužili, če so prodali še vseeno z višjo vrednostjo kot so kupili.

Drugače pa, da se služiti tudi s padci, ti pa tega ne znam dobro razložit, ker se ne ukvarjam z delnicami. Tudi tu se da trgovat.


Kdo je pa rekel, da so vsi zaslužili? Ja, tudi ko je padlo, so eni še zaslužili, če so prodali še vseeno z višjo vrednostjo kot so kupili.

Drugače pa, da se služiti tudi s padci, ti pa tega ne znam dobro razložit, ker se ne ukvarjam z delnicami. Tudi tu se da trgovat.
[/quote]
Ni tako lepo ne, z delnicami so mnogi jemali hipoteke in kredite in se niso nikoli izkopali iz tega, so izgubili več kot vse. Ni vsak Trump ki je štirkrat bankrotiral in s pomočjo mreže pomagačev znova obogatel, celo z državo, da mi je vračala ogromne davke, ki jih ni nikoli vplačal, ne? So bolj izjeme ti, ki z izgubami spet povrnejo kaj in si nakopičijo, kot pa pravilo.


Od kod ti vera, da so vsi zaslužili?? Ptička rekla ?


Od kod ti vera, da so vsi zaslužili?? Ptička rekla ?
[/quote]
Na monu vsi, vključno s tabo. Eni pišejo, da imajo rezerve v denarju za lamborginija in še več, ter da so nakupili silne nepremičnine, skratka kup frišnih miljonarjev.

Ko greš pa na resen forum kot je recimo slo tech, tam pa več niso vsi, ampak nekateri povedo, da so izgubili, drugi da jih moti, da če hočejo izplačilo v vrednosti tisoč evrov in več čakajo tudi po več tednov, nekateri pravijo pa da so zaslužili.


Zakja bi ti pa bil, sam nimam zaradi tega nič manj. Če bi imel viška denarja ali ne bi imel otrok, bi se sam šel igrat, tako pa ne grem riskirat. Ker to je kot tombola, ne? Škoda da bi trdil, da vsak dobi. Na slo tech berem, eni pravijo da dobijo, eni, pa da so do sedaj za vsako izgubili, ko so mislili da so dobili, ker se je spremenila vrednost toliko na nižje, dokler je prišlo do izplačila v evrih.
[/quote]

Najprej je to, da to ni igrica in je fajn nekaj vedet o tem. Igrica, ki se je ne igra z vsem premoženjem ampak samo s tistim, kar lahko tvegaš. Pa ponavadi se z malimi zneski ne splača. Se pravi moraš imet nekaj odveč. Ali pa srečo, da si kupil pravi čas.

Niti slučajno ni nihče rekel, da vsi dobijo. Sploh zdaj ne.


Ni tako lepo ne, z delnicami so mnogi jemali hipoteke in kredite in se niso nikoli izkopali iz tega, so izgubili več kot vse. Ni vsak Trump ki je štirkrat bankrotiral in s pomočjo mreže pomagačev znova obogatel, celo z državo, da mi je vračala ogromne davke, ki jih ni nikoli vplačal, ne? So bolj izjeme ti, ki z izgubami spet povrnejo kaj in si nakopičijo, kot pa pravilo.
[/quote]
Jasno je, da moraš bit glup ko stena, da greš jemat kredit za to. Za trgovanje pač je treba ene stvari vedet in poznat. In itak so kriptovalute precej tvegana stvar.

Ja normalno, da so izjeme. Izgubili so tisti, ki so vložili v zadnjem času in niso vedeli, kaj se bo zgodilo. Saj to je ja jasno, da tak hitar skok pomeni tudi hiter padec in padec je ponavadi brutalen.

Najprej je to, da to ni igrica in je fajn nekaj vedet o tem. Igrica, ki se je ne igra z vsem premoženjem ampak samo s tistim, kar lahko tvegaš. Pa ponavadi se z malimi zneski ne splača. Se pravi moraš imet nekaj odveč. Ali pa srečo, da si kupil pravi čas.

Niti slučajno ni nihče rekel, da vsi dobijo. Sploh zdaj ne.
[/quote]

Glej jaz to vse vem ker tudi marsikaj preberem, eni pa tega ne vedo in bodo res šli jemat kredite. Že ta (no mercy) glup kot točak, je zadnjič pisal, da bi bilo treba ustanovit neko združenje kot so ga v primeru švicarski frank, da bi jim država krila kredite, če bodo izgubili, kar po njegovem ne bi smel bit problem, saj so banke tudi dokapitalizirali. To je pa za moje pojme adijo pamet in gre za neke fičfiriče, ki sami nimajo nič za vložit in bi se igrali s tujim denarjem brez sprejemanja odgovornosti in nosenja posledoic za svojo neumnost in lenobo, ker delat pa niso pripravljeni, da bi sami kaj zaslužili.


Če je iz 14 000€ na 8000€ malo padanje, le kako zgleda, ko pade veliko?
[/quote]

Nisem napisal, da ni padal veliko, ampak da sledi še “malo padanja”. Beri kot: Predvidevam krajši čas dodatnega padanja. Za koliko pa bo še padel pa … kdo bi vedel, ampak po tem sledi rast. 😉

Glej jaz to vse vem ker tudi marsikaj preberem, eni pa tega ne vedo in bodo res šli jemat kredite. Že ta (no mercy) glup kot točak, je zadnjič pisal, da bi bilo treba ustanovit neko združenje kot so ga v primeru švicarski frank, da bi jim država krila kredite, če bodo izgubili, kar po njegovem ne bi smel bit problem, saj so banke tudi dokapitalizirali. To je pa za moje pojme adijo pamet in gre za neke fičfiriče, ki sami nimajo nič za vložit in bi se igrali s tujim denarjem brez sprejemanja odgovornosti in nosenja posledoic za svojo neumnost in lenobo, ker delat pa niso pripravljeni, da bi sami kaj zaslužili.
[/quote]

Točno tako. Če nimaš sebe in svojega pohlepa pod kontrolo, te bo teplo in zato boš kriv sam.

Ahhh, ni lepšega kot odpreti MON in brati komentarje ljudi, ki nimajo niti ene kriptovalute:)

Padec je normalen, sam sem ga pričakoval in kot sem že na monu pisal – prodal en del in vložil v nepremičnine. To, da čakaš tedne na izplačilo več eur sigurno NE drži.

Sem pa verjel v bitcoin samo do 2016 in ga tudi takrat zamenjal v ETH, za katerega sem vedel, da bo najboljši in najbolj varen nakup. To še danes mislim, zato se niti ne sekiram, ker je padel.

Tehnologija je tu in bo ostala. Investiranje pa še vedno odsvetujem, predvsem ker zahteva veliko informacij, učenja in zaupanje sam v svoje odločitve. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi je preveč lenih za to. Zato žal izgubljajo denar in ga zaupajo šarlatanom…

Amapk za razliko od nas, ki nič ne vemo, pametnega in konkretnega pa nisi nič napisalo, razen da se šopiriš, da samo ti znaš in vseveš, si opazilo to?😁😁😁…bog pomagaj človeški neumnosti.😁😁😁


Ciklus trgovanja? A potem to ni vpliv kitajcev, ki so zaprli borze in prepovedali trgovanje z biti in Rusov, ki so prejšnji teden začeli posnemati kitajce?
[/quote]

Na Kitajskem je bilo trgovanje že itak prepovedano. 🙂 Trg se je sesul, ker je bil pregret. Da ti valute delajo 1000 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in 6000 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} donose v enem mesecu, pač ni normalno. Višje se povzpnejo cene, hujši je padec. Seveda je en katalizator, ki sproži plaz – ampak je samo povod, ne pa vzrok.


Na monu vsi, vključno s tabo. Eni pišejo, da imajo rezerve v denarju za lamborginija in še več, ter da so nakupili silne nepremičnine, skratka kup frišnih miljonarjev.

Ko greš pa na resen forum kot je recimo slo tech, tam pa več niso vsi, ampak nekateri povedo, da so izgubili, drugi da jih moti, da če hočejo izplačilo v vrednosti tisoč evrov in več čakajo tudi po več tednov, nekateri pravijo pa da so zaslužili.
[/quote]

Odvisno, kakšni vlagatelji so gor. Večinoma so verjetno novinci, ki bodo imeli prave zaslužke šele čez par let. Če. Čez noč v kripto svetu pač ne gre. Ta, ki govori, da je s obogatel kriptovalutami, pa je začel vlagati že pred leti. Če je vlagal pametno in dovolj, mora biti milijonar glede na rast cen. Po vsaki matematični logiki.

Jaz imam 😉 Točno to. Ne moreš kar tako.

Amapk za razliko od nas, ki nič ne vemo, pametnega in konkretnega pa nisi nič napisalo, razen da se šopiriš, da samo ti znaš in vseveš, si opazilo to?😁😁😁…bog pomagaj človeški neumnosti.😁😁😁
[/quote]

1. Kje si opazil, da se šopirim?
Napisal sem samo, da je potrebno vložiti precej časa v izobrazbo, preden skočiš na vlak investiranja. Tega ali kakšnega drugega.

2. Napisal sem zelo konkretne nasvete, zato ti svetujem, da si še 1x prebereš moj post.

1. Kje si opazil, da se šopirim?
Napisal sem samo, da je potrebno vložiti precej časa v izobrazbo, preden skočiš na vlak investiranja. Tega ali kakšnega drugega.

2. Napisal sem zelo konkretne nasvete, zato ti svetujem, da si še 1x prebereš moj post.
[/quote]
eh……budala

Nisem napisal, da ni padal veliko, ampak da sledi še “malo padanja”. Beri kot: Predvidevam krajši čas dodatnega padanja. Za koliko pa bo še padel pa … kdo bi vedel, ampak po tem sledi rast. 😉
[/quote]
Več kot do nule (zero) ne more past. In to je kar dobra tolažba… 😉
Je pa res, da tudi numizmatične vrednosti ne bo imel. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Več kot do nule (zero) ne more past. In to je kar dobra tolažba… 😉
Je pa res, da tudi numizmatične vrednosti ne bo imel. 😉
[/quote]

Tisti, ki smo rudarili, si lahko shranimo mašine za spomin.

Vsaj jaz svojih nisem prodajal, ko so oddelale svoje. Za spomin na lep zaslužek, jih bom dal upodobiti v umetniško instalacijo pri enem od slikarjev. Ne bo ravno numizmatična vrednost, bo pa (ker je znan slikar) vsaj kot slika nekaj vredna.

Če bi pa kupoval bitcoine, kjer je enako kot pri delnicah, možnost da vse propade, se pa strinjam s tabo Miles – nižje kot do 0 ne gre:))

Tisti, ki smo rudarili, si lahko shranimo mašine za spomin.

Vsaj jaz svojih nisem prodajal, ko so oddelale svoje. Za spomin na lep zaslužek, jih bom dal upodobiti v umetniško instalacijo pri enem od slikarjev. Ne bo ravno numizmatična vrednost, bo pa (ker je znan slikar) vsaj kot slika nekaj vredna.

Če bi pa kupoval bitcoine, kjer je enako kot pri delnicah, možnost da vse propade, se pa strinjam s tabo Miles – nižje kot do 0 ne gre:))
[/quote]
S čim si pa rudaril?


Več kot do nule (zero) ne more past. In to je kar dobra tolažba… 😉
Je pa res, da tudi numizmatične vrednosti ne bo imel. 😉
[/quote]

Evo, spet raste. 😉

Zrastel bo nazaj. Rudarim jaz z računalnikom in en program si naložiš. Imam pa dober računalnik z dobro grafiko. In veliko elektrike gre.

Jaz sem zdaj od zadnjega vložka na izgubi 17 eur zaradi transakcije na Biteconnect in nazaj na Coinbase. :))) Imela sem srečo, ker je bila tako blokirana stran, da mi ni uspelo v njihovo valuto pretvorit in sem izgubila samo transakcije, kolega pa vse. Sva pa hkrati nakazovala.


S čim si pa rudaril?
[/quote]
Njaverjetneje s prstom po nosu.😁😁😁 Ne, ampak ne morem da ne bi, kakih bedakov je tu na monu, on je rudaril ja in bo dal računalnike naslikat priznanemu slikarju, pa to ne moreš verjet kake eni vse spravijo ven.

GOODLIFE katere altcoine bi priporocal za nakup? Jaz sem zdaj ko se je vse potapljalo kupila cel kup le teh.. btw se da zasluzit hitro. Naredila sem skoraj 200k v 1 mesecu. Vlozek je bil 50k.

Fajn, btw …to the moon….splačalo bi se pa vlagat v nakup možganskih bitov, tudi če še niso na prodaj , morda pa kdaj bodo.

Bitcoin ni zadeva, na katero se lahko dolgoročno zaneseš.
Je bolj igra za tistega, ki ima kaj viška in mu je vseeno, tudi če kaj izgubi.

New Report

Close