Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu A se men sam…

A se men sam…

…zdi al je tud Backa cudezno izginila kot Kir…nazadnje se je oglasila 7.4…..hhmmm tole je pa ze mal sumljivo se vam ne zdi???

aha………grem jutri na Interpol!

Vidve sta pa malo obsedeni z tem KIR-om, kaj? A vaju malo ljubosumje daje?????

…le pejt…pa fajn se pozanimi….pa eno hudo tiralico za njima posl….k men sta fajn sumljiva

ma kje nc ljubosumne…sej ti ga ne bova odpelale…sam pogresava ga…mel pogovor in je kr nasred odsel in zdej ne duha ne sluha in naju skrbi zanj….he he he…a tebe ne???

če ga mam pa taaaaak rada……. :)))

Ne, ne,ne, za kaj takega sta onadva prevelika zajčka, pisati znata, se rajcati tukaj, da bi šla pa v živo akcijo, mislim, da si to ne upata, no Kir že, Backa pa verjetno ne;))).
Jaz jima pa privoščim,naj uživata, pa četudi vsak na svojem koncu;))), zaposlena sta kot mi in zato zmanjka časa za tu, bo bolje, se bosta vrnila oba ;)))

Lepo jutro vama želim, ne pogrešajmo ju preveč;)))))))))))

Ja takole je, ne,… jaz sicer ne poznam ne njega ne vaju, tako mislim po pisanju, le tu pa tam sem kdaj kaj prebrala,…

sicer me kaj pretirano nič ne skrbi, tako da…….

ja najbrž pa se bo itak vrnil, ni panike

LP, Sigma

Nekako se mi zdi, da nista le onadva, ki sta “izginila” 😉

:))
no, vsaj ti si še tu!

Opazil sem, da se je debata o seksu preselila na starševski čvek… 🙂

Sumljivo, saška?
Jaz sem tu! A zdi se mi, da mene prav nič ne pogrešaš, ja?
Ha ha…..

…no vsaj ti si se javla…zdej vemo da je s tabo vse ok….kaj pa Kir…ja malo sumljivo je bilo k sta kr zginla…Kir pa kr sred debate puf pa ga ni, in logicno da ga zdej pogresamo k se ze par dni ni javil pa tud adijo ni reku

Lepo, lepo, da takole skrbiš…..dela je veliko pa še več ga bo….

Sem prebrala, da je dolgčas po KIR-u, ja. Zna bit, da se javi, nikol ne veš. Ni isto, če ga ni…..
Po moje je tud njemu dolgčas….pa bo spet prišel in oplajal tlele okrog, sadil rožice in letal od cvetka do cvetka….pritisnil tu in tam, mal poljubčkal, mal pobožal, pa objel.
Bo?

ahahahhaha, zihr bo…sam je kr mal jezen ce se mu ne pustis…ahahha

eh… nič posebnega… jaz sem zginu menda pred kakimi štirimi mesci…

No, hvalabogu me še glih pokopali niso medtem ;-))))

Pa čeprav je žena že pripravljala lopate pa iskala primeren kotiček na vrtu

;-))))

Iščem, letam, samo tebe ni! Priletel bi na tvoj cvetek med nogicami…

New Report

Close