Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A se še kermu dons…

A se še kermu dons…

Tko kot men sexa’ aaa? Dons me kar nekej premetava….hmmmmm???!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kje si bila cel moj življenje hehehe

Ojej…ojej…..

Tuki semmmmmmmm:!!!

a to pomeni da se tebi tudi….?????
Uu sem pa že mislila,da sam mene te sladke pregrehe premetavajo..zdejle takoj tukaj…ohh jej…!!!

res B………….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, lumpka nagajiva…se smejim…no pa naj priznam, da je vreme res pravo za poljubljanje in vse kar spada še zraven…ampak kaj ko njega ni in bomo še malo počakale, ali ne??? No…ko pa pride popoldne…takrat bom pa jaz že bližje temu;))! Muca, pa se premetavejmo…no…uživajmo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

uhhh ….ja mal krize bo…..!!!

sej veš tisto,ko te prime je treba..takoj! Nič čakat! takoj

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

al ste vsi mal zadržani…..a sem pol edina..poleg sebiaj sevede…?

Bi mogla tiste norce tam dol v kletki prašat!

No jest grem pod tuš…….:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Si že stuširana?

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

tale je pa tko dobra pripomba , da me je zvil :)))

THX!

Sm frišna…in evo me je že minil…sm se že ohladila..:)))))))))))))))

Ampak nisme vedla da ste tolk zapeti!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ah muca.Ne prištevaj mene med zapete.Samo prepozen sem bil,kot že mnogokrat.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Zvil te je?Zato pa ne odhajaj.Obljubim,da te bo še kdaj…zvil,če ostaneš:-)

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

POMLAD,POMLAD

Hahah..
oki deal …glej…tkole..
vse je odvisno sedaj od tebe…
od grifa s katerim me prepričaš da ostanem…
uf..kaj si faca..
oki da vidimo..

Dišeče muce, so najboljše muce

Grrrrrrrrrrrr

Od mene odvisno?Če imaš prepoved boš v bodoče kradla minute in prišla gledat kako rastejo gobe v gmajni in,če so še mehke trate na robu.Če si naveličana,nič čudnega.Vsaka stvar postane nekega dne utrujajoča in potreben je oddih.Tiste ,ki si jih izbrala za prijatelje pa imaš na meilu ali v hendiju.
Lisjak pa pride,povoha,pogleda in odide v drugo gmajno,če ni nič zanimivega.Ali pa se skrije v luknjo,če se zbirajo na nebu temni oblaki.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Hihihihi ti ….rajcig ti!!!!:)))))))))))))))))))))))))))

Uha………jest bi še kar!!
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tkole po kosilo prav paše !!!

SEBAAAAAAAAAAAAAAAAA KJE SIIIIII?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aja…..pol pa kapo dol! te bo treba še preizkusit…bomo vidli….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mislim lej ga liskota ..nasmukan je ko strela…

hej lIsjaček a ma travca že fedrčke??

bemti bi blo zdejle tam v travi..prav prijetno..še dežek pada bi ble ritke ful mokre..heheheh:)))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hahaha, ti bi še kar. Jaz tudi

ČAAAAAKAM TE!!!!!!

grrrrrrrrrrrrrrrr

Kaj si hud?….al predeš??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zate? JA!!!

hahah jaaaaaaaaaaaaaaa..pismo ej mi še kar mede…..
Tolk sm te pogrešala ufff:)) Komaj juzno skup spacala..ujee.)))

Kje se dobiva aaa?

Tud jest čakam čakammmmmmmmmm!!!.))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uhh pol te bom pa tlo lepo nežno pobožala po celmu kožuščku..tko lepo…narahlo,da boš čutil le nežne moje dotike prstkov….
In vsakč ko se te bom dotaknila…..ti zarisala en srček na ……….heheh….a bo oki?
Naprej ne smem pisat..k bo hudo hudooo:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zate ali zame?

New Report

Close