Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se splača kupit Pižoja, da ima 170 000 km

A se splača kupit Pižoja, da ima 170 000 km

PLIZZZZ, svetujte mi. Se splača kupit Pižoja 206, letnik 2007 – za videt je kot nov, lastnik (prvi) obljublja vse – garažiran, servisiran…. res je lep!

Sem iz drugega konca SLO – kjer je prodajalec…. Kaj če se peljem ‘zastonj’? Koga naj vzamem s seboj?
To se gre dopoldan, da takoj narediš prepis? In en mora moj avto peljat nazaj….. Jaoo in potem se znebit svojega.

Kako vi to urejate?

kaj pa je to za en avto? PIŽO? prvič slišim

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

To je zelo grd avto, tako pravijo vsi ki ga imajo. Strinjam se! Grd je, pa majhen! Meni tudi grd, grd, grd.
Kar omenjaš glede km…preveč km. Išči kar ni nad 70 000 km
Srečno 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Pižo ti se bo razpadal itak.Sam odpadali bodo deli od njega.ne kupuj to

Odvisno kakšen je. Prav drag ravno ni, odvisno pa ali je diesel ali bencinc in ali je resnićno 170k km.

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Jaz brez dokazila o km v servisni knjižici ali računalniku, avta ne kupujem.

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Jaz imam Pižoja ( za uno kavko zgoraj PEUGEOT :-)))))

LETNIK 1998 – rudeče farbe, ma dela mi ‘bosanski delouc’!! 🙂 Nč rjav, vedno užge, mal pokuri, noter je lep ko solza, vedno me pripelje od A do B….. Imam ga 8 let –

– ene dvakrat sem menjala žarnice
– enkrat gume
– pred tehničnim, ki je decembra dam ene 40 €, sam mi mehankar zrihta tekočine, olje
– tehnični plus kompelt zavarovanje me pride ene 250 € (al 150, saj ne vem)
– tankam z 30 € in prevozim vsaj 600 km
– je carski avtoček, če ga voziš tako kot se mora!

Menjam edino zato, ker je res že en zastarel ….. primeren za mularijo v Rovtah in ga prodajam za 200 €!

Pa…………………….čas je, da se malo izprsim pred sosedi :-)))))))

Ne kupuj te znamke, najnižja klasa, pa več boš na servisu kot doma.

Za 3 jurje dobiš že soliden avtomobilček, ne pa eno revščino za na servis vozit!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Meni se je nehal kvarit, ko sem ga nehal vozit k serviserju. Sicer 306, pa vseeno…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

nikakor kupobvat Pižoja!!

Pa čeprav zgleda kot nov je katastrofa od avta. …

naš se je začel kvariti takoj, ko je bil NOV!!! po enem letu ostli na cesti, in to večkrat, pa so vedno nekaj mutili, da je neki ‘potrošni material ‘crknil…zdja je star 7 let, pa je vsesorte narobe…malce pušča streha (teče noter), vsake toliko začne piskat ko pfrukjen… luči ne gorijo, oz. crkujejo kto po tekčem traku. nter pride voda v luč, bojda…
akumulatro smo menjavali že n.tič… ta avto je res najslabša možna varianta!! od vseh variant…

celo Škoda je boljša, pa opel, pa ford, itak… pa micubiši…nisan, …vsi so boljši ko ta zmazake od avta. pa zelo veliko jih ima neke serijske napake…
nikar¨!!

Golfa?
Renaulta?
Forda ali Citroena?

Nekaj malega bi imela…. 🙂

Ford Fiesta, malo večji F.Focus, Seat Ibiza(imam)….( ali če že Renault…) :-))
Tako se zase odločam, ko bo denar za novega…Ford(fiesta mi je premala… kaj večjega)

Ne kupuj pugija.To nikamor ne gre in slabo je sestavljeno.Meni ga je enkrat posodil en lazo in ti rečem,da sem se po dveh kilometrih vrnil domov.Ne vem al je bolj šklopotalo podvozje al sem mel občutek,da se mašina noče pomaknit.Res razočaranje.Raje si kupi magari 20 let starega fiata boš bolj zadovoljna.

Pri Toyoti ne moreš zgrešiti. To vozi in vozi in vozi in….

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

No, so imeli kar nekaj odpoklicanih vozil.

Mamicu vam…………….. pa sem mislila zdaj poklicat……… jutri se nalimat in pogledat, prepis in čao.

Zdej bom pa spet en teden tuhtala! 🙁

Na Peugeotu že vsa leta in več kot zadovoljni z udobno vožnjo!

Pozna kdo koga ki odkupi po dobri ceni nissan micro 93letnik?
al se ga bolj splaca peljat na odpad?

Kaksna ideja? Ker ne verjamem da vi kdo to kupil?

Glej, Peugeoti so čisto kul avti, le da ti za rabljenega ne morem niti približno garantirat, da bo o.k.

Mi smo renault 5 prodali letnik 95 tako , da ti tvojega nissana tudi lahko prodaš.
Ne vem peugeota pa jaz glih ne bi kupla stric ga je imel ima samo 60.000 prevoženih pa vse nekaj pocrkalo neki dragi senzorji tako, da ga je prodal, pa je bil 1 lastnik kupil je novega.
Po telefonu ti marsikaj obljubljajo pa prideš tja na koncu zastojn ker vidiš katastrofo pa ne avto, vsaj nam se tako dogajalo. Tako. da smo gledali samo avte ki so bili v blizini.

Peugeota imam že 5 let. Nobenih težav, samo tankam. Tašča ga ima že 9 let. Nobenih težav, samo tanka. Je pa res da mi vsaj enkrat mesečno ponosni lastnik prerjavenega starinskega nemškega pleha, ki je pravkar spet pripeljal iz servisa nabija da imam jajca, on pa da ima makino. Tako nekako kot tile gor nad mano ki so slišali, da je nekdo slišal, kako je nekdo tam v sosednji vasi imel težave. Pri 170.000 km je loterija, karkoli kupiš. Peugeota ali pa BMWja.

V razmislek: Moj je imel vse v servisni knjižici poštempljano IN na računalniku se je vse ujemalo, samo kaj, ko je bila v njem druga mašina:)

New Report

Close