Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se tudi vam zdi Brglez sociopat?

A se tudi vam zdi Brglez sociopat?

Sem ga včeraj gledal v Politično.

Bolšči v sogovornika in niti enkrat ne utripne z očmi. Ali je sociopat, ali pa naspidiran, kaj mislite?

Odgovor na objavo uporabnika
sdlkflsdf, 24.01.2022 ob 13:56

Sem ga včeraj gledal v Politično.

Bolšči v sogovornika in niti enkrat ne utripne z očmi. Ali je sociopat, ali pa naspidiran, kaj mislite?

Kar je povedal drži. Tokrat mu je Janša kar sam dal material za blatenje in se mu ni bilo treba zatekati k za lase privlečenim teorijam.

O sociopatiji pa tukaj ni govora, le o mednarodnem pravu in posledicah kršenja le-tega.

Aja… tisti njegov strmi pogled je verjetno posledica vznesenosti, ker mu je Janša dal dober material za glodanje. Se mi zdi, da mu je cel cajt šlo rahlo na smeh…

nova
Uredništvo priporoča

Sem gledala včeraj, ja in sem 5x previla nazaj, ker nisem mogla verjeti, da prav slišim.

Tomčeva je vmes namesto Tajvan (kar je zdaj problem in so o tem debatirali) kar gladko rekla Tajska.

Take imamo predstavnike, ki niti tega ne ločijo?

Odgovor na objavo uporabnika
sem previjala, 24.01.2022 ob 14:07

Sem gledala včeraj, ja in sem 5x previla nazaj, ker nisem mogla verjeti, da prav slišim.

Tomčeva je vmes namesto Tajvan (kar je zdaj problem in so o tem debatirali) kar gladko rekla Tajska.

Take imamo predstavnike, ki niti tega ne ločijo?

…verjetno le njen lapsus. Vsebinsko je bilo jasno, da gre za Taiwan.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 24.01.2022 ob 14:10

…verjetno le njen lapsus. Vsebinsko je bilo jasno, da gre za Taiwan.

Verjetno, verjetno.

Politik SE NE SME tako zmotiti!

Pika.

Zanimivo, da pri njem ni nihče govoril o izdaji volivcev, ko je prestopil iz SMC v SD.

In bil za to nagrajen z poslansko sinekurico v Bruslju.

Glede štofa, ki mu ga je dal Janša pa tole. Morda se nekateri, ki nimate spomina zlate ribice spominjate da je Brglez, pijan od zmage na volitvah, kot predsednik Državnega zbora iz parlamenta vrgel Janšo. In se ne spominjam, da bi se mu kdaj za to opravičil. Toliko o fašizmu.

 

Tomčeva je Jajotova rupa, tikva šuplja, zvesta vojakinja, ne preveč brihtna…ponavlja mantro, ki so ji napisali na listek za svojo eksistenco in mastne denarje. Jajo ni premier EU, ampak premier RS. Jajo misli da je predsednik ZDA? Torej posledice njegovega soliranja z izjavami glede Taiwana bo čutila RS in ne EU. Za Kitajsko je Slovenija neka vas, nekje v Evropi… Torej jo lahko odreže in se Kitajski nič ne pozna. Kaj to pomeni za slovenska podjetja pa naj pove GZS Jajotu. To bi bilo treba v oddaji politično dotupiti ljigavi rupi Tomčevi. Če bi se ji Jajo direkt poscal v usta bi rekla mmmmm kako dobra limonada.

Odgovor na objavo uporabnika
sem previjala, 24.01.2022 ob 14:14

Verjetno, verjetno.

Politik SE NE SME tako zmotiti!

Pika.

Ne to meni pisat, napiši njej. 😉

https://www.europarl.europa.eu/meps/sl/125104/ROMANA_TOMC/home

 

Tudi jaz sem to takoj opazila:). Se ni dobro naučila teksta. Odgovarjala je v glavnem bolj mimo vprašanj.

Brglez se mi je zdel čisto normalen. Kaj naj bi bilo narobe?

 

Odgovor na objavo uporabnika
ni znala teksta, 24.01.2022 ob 14:41

 

Tudi jaz sem to takoj opazila:). Se ni dobro naučila teksta. Odgovarjala je v glavnem bolj mimo vprašanj.

Brglez se mi je zdel čisto normalen. Kaj naj bi bilo narobe?

 

 

 

Takoj opazili. Ni obvladala teksta, ki ga je morala zrecitirat v tistih minutah, ki so bile na voljo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Uglajeni profesor pravi gospod, 24.01.2022 ob 14:20

Zanimivo, da pri njem ni nihče govoril o izdaji volivcev, ko je prestopil iz SMC v SD.

In bil za to nagrajen z poslansko sinekurico v Bruslju.

Glede štofa, ki mu ga je dal Janša pa tole. Morda se nekateri, ki nimate spomina zlate ribice spominjate da je Brglez, pijan od zmage na volitvah, kot predsednik Državnega zbora iz parlamenta vrgel Janšo. In se ne spominjam, da bi se mu kdaj za to opravičil. Toliko o fašizmu.

Tako to gre, ko imaš za sabo medije in sodstvo. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
takoj opazili, 24.01.2022 ob 14:45

 

 

Takoj opazili. Ni obvladala teksta, ki ga je morala zrecitirat v tistih minutah, ki so bile na voljo.

 

Jah, Janša jo je s svojim početjem pač postavil v zelo neprijeten položaj. Sama ni smela reči “ja, ga je usral, ampak bomo že kako rešili”, zato izgovarjanje na “usmeritve EU”.

Takega okolišanjenja sem bi do sedaj vajen predvsem od levih in moram reči, da so precej bolj vajeni takih situacij. …morda bolj izkušeni, ker so morali to že velikokrat početi. 😉

 

A si ziher, da veš, kdo in kakšen je sociopat :))). Kaj vse človek na tem forumu prebere).

Brglez je deloval čisto normalno, povedal je, kar je bil vprašan.

 

Odgovor na objavo uporabnika
a si ziher da veš, 24.01.2022 ob 15:14

 

A si ziher, da veš, kdo in kakšen je sociopat :))). Kaj vse človek na tem forumu prebere).

Brglez je deloval čisto normalno, povedal je, kar je bil vprašan.

 

Ja. … in bilo mu je v zadovoljstvo, ker je dobil servirano tako lahko priliko. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 24.01.2022 ob 15:17

Ja. … in bilo mu je v zadovoljstvo, ker je dobil servirano tako lahko priliko. 🙂

Medtem ko bi se Janša, recimo, taki priliki dobrohotno odrekel, a ne? Pa sploh mu ne bi šlo na smeh. 😇

Odgovor na objavo uporabnika
Ou je, 24.01.2022 ob 14:34

 

Tomčeva je Jajotova rupa, tikva šuplja, zvesta vojakinja, ne preveč brihtna…ponavlja mantro, ki so ji napisali na listek za svojo eksistenco in mastne denarje. Jajo ni premier EU, ampak premier RS. Jajo misli da je predsednik ZDA? Torej posledice njegovega soliranja z izjavami glede Taiwana bo čutila RS in ne EU. Za Kitajsko je Slovenija neka vas, nekje v Evropi… Torej jo lahko odreže in se Kitajski nič ne pozna. Kaj to pomeni za slovenska podjetja pa naj pove GZS Jajotu. To bi bilo treba v oddaji politično dotupiti ljigavi rupi Tomčevi. Če bi se ji Jajo direkt poscal v usta bi rekla mmmmm kako dobra limonada.

tolk enga flanca. dol visi jajotu za tajvan. to je bla dimna bombica za domače. to zmr nrdijo k hočejo uturin kkšn nov zakon. vpraš jeleniča

Politika, gospodarstvo rabi take za svoj poklic- morajo biti taki, drugae sene morejo gibati med sebi enakimi tam.

 

Dobro opiše tole , take naegane ljudi na “položaju” ta članek:

.https://www.24ur.com/novice/slovenija-v-stiski/za-vse-so-krivi-drugi-jaz-s-tem-nimam-nic.html

 

Pa lih s prestopom ni izdal volivcev. Izdali so jih tisti, ki so v SMC ostali in se spečali z SDS. Da je vrgel Janšo iz parlamenta si pa zasluži stoječe ovacije.

Odgovor na objavo uporabnika
Senza736, 24.01.2022 ob 15:41

Medtem ko bi se Janša, recimo, taki priliki dobrohotno odrekel, a ne? Pa sploh mu ne bi šlo na smeh. 😇

Seveda se taki priliki ne bi odrekel, saj čivka že ob precej manjših zdrsih drugih. 😉

Zanimivo, da pri njem ni nihče govoril o izdaji volivcev, ko je prestopil iz SMC v SD.

Zakaj bi kdo to govoril, saj ni nategnil nobenega volivca s tem? Tako SMC in SD sta pred volitvami obljubljali, da ne gresta z JJ v koalicijo, kar je bilo očitno za ljudi pomembno, zato so SMC dali glasove. Po tem, ko je večina SMCja na čelu s Počivalškom nategnila volivce kontra obljubi, je on šel k stranki, ki bo to obljubo bolj vestno držala.

Če je bil Tajvan jajotova dimna bombica za preusmeritev s kriminalnega predloga sprememb KZ, je bila očitno premajhna bombica

Brgleza sem videl kaditi – torej ne more biti psihično zdrav….ta Pohorjan!

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 24.01.2022 ob 16:11

Pa lih s prestopom ni izdal volivcev. Izdali so jih tisti, ki so v SMC ostali in se spečali z SDS. Da je vrgel Janšo iz parlamenta si pa zasluži stoječe ovacije.

Ehm, še ena s spominom zlata ribica. Iz SMC je odšel, ker je neuspešno rovaril proti Cerarju. Puč mu ni uspel, pa je šel v SD. Obilno so ga nagradili.

Ne.Zame je edini sociopat,psihopat,bolnik,prizadet, pacient JJ!

New Report

Close