Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se vam smilijo 35 letniki, ki jim je edino veselje v lajfu igralna konzola?

A se vam smilijo 35 letniki, ki jim je edino veselje v lajfu igralna konzola?

https://www.youtube.com/watch?v=mp28JPs25ek

https://www.youtube.com/watch?v=4xIf3SD5zso

bit oplojevalec eni obupani 35 letnici


In druga alternativa je igranje iger cele dneve in dnevna doza drkanja?

Zakaj žalostno? Vsak zapravlja svoj denar, za kar želi. Nekdo vzdržuje nezaposleno ženo, drugi vzdržuje gostilno, tretji tenis center, en mora pa tud proizvajalce igric vzdrževat.
Meni je najbolj žalostno, ko se ljudje ukvarjajo s tujimi življenji, namesto svojimi, vse jim mine v zgražanju nad drugimi, sebe pa nevidijo, evo, to je žalostno.

Baje se tudi kar nekaj doktorjev peha za Mercator popusti in krega katera je igrica leta. Povečini gre za izobražene ljudi. Morda je to nov način življenja: lovljenje mercator -25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popustov, igranje takoj po šihtu everyday in razpravljanje s kameradi.

Pomojem nimajo keša pa je pol to, da furajo igrice najceneje. Valda ti pri 35ih ne sme biti cilj rezanje unih kuponov (ajde sedaj so to dal samodejno na pika kartico ma vseeno). Jaz sem okoli 35. Reklam sploh ne prebiram. Mi je vseeno ali ena stvar stane 10 ali 8 EUR. Sam če si pa revež pol pa ja..iščeš kupone na dnevni ravni in pol igraš ker itak nimaš kam it ker nimaš keša.

Simpl as that. Pa nočem nobenga omaloževati!

A ste malo bogi?

Itak, da so revčki. Najbrž obsesija z igricami pri teh letih pomeni, da bodo obviseli nekje med virtualnim lajfom in zemeljskim hrepenenjem, v vsakem primeru pa so “fertikdeu”.

… so rekle internetne opravljivke, ki še opravljat ne morejo več drugje kot v virtuali. 🙂

Poleg drugih stvari, ni nič žalostno, vsak ima neko veselje. Bolje kot se učit z osnovnošolskimi ali srednješolskimi otroci predmete za šolo npr. matematika,fizika,… ali jih vozakat na izvenšolske dejavnosti ali hoditi na roditeljske oz. okoli zdravnikov,…

Ti fantje so ocitno zgolj odraz kaksne so zenske. Hibridne feminizirane sprehajalke psov, ki jim je biti zenska zgolj luknja na splovilu. Zal akcija reakcija…
Glede bazena pa folk k poznam so v veliki meri z otrokom ali dvema tisti z zelo nizko izobrazbo. To je tisto kar se bo ohranilo. Drugace geek je lahko ocka pri 50 mrdtem ko pasjeljubke bolj tezko ze tako ste sterilne v razmerju 3:1.
Zivi in pusti ziveti.

Si pa dobro seznjenanjen(a) kaj tam pocnejo, kdo in kako dolgo. Kar je zanimivo po svoje. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

SPAM 🙂

OP je 99.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} damjan šimenc playgame. butthurt, ker so mu tožbe padle v vodo in je nesposoben vodit biznis, hoče potopit gold partnership in konjzolec skupnost oblatiti v širši javnosti. LOL

wow, blagor tebi, ko si našel drevo, na katerem denar raste!

Pri nas smo pa očitno škrtice, ker koristimo kupone in akcije, ker zakaj bi za nekaj plačali več, če lahko manj???? Za tista 2€ grem na kavo in jo pijem praktično brezplačno 😛
Žal še nismo našli neomejen vir denarja.

Se strinjam popolnoma, imeti 35 let in zgubljati čas z igričarstvom je tipično za luzerje. Z druge strani, imeti, kot jaz, 53 let, in preživeti redno vsak večer po eno uro pred igričarskim pcjem ali konzolo je že bolj stvar za winnerje. Glede na to, da redno igram kakih 25 let sem se zahvaljujoč gamingu počasi iz luzerja prelevil v winnerja.

OP pametuje, medtem ko njegov/njen otrok na visi na telefonu/tablici 24/7.

Jaz mislim, da je pretirano igranje iger zguba časa za povprečnega 35 letnika. Takšni ljudje bi morali najprej poskrbeti za svojo kariero, po šihtu se dodatno izobraževati, hlepeti po odlični službi, ne pa da, ko pridejo domov, se zvalijo na kavč, prižgejo TV in konzolo(e) in voila, dejmo špilat 5 ur brez predaha. Potem pa samo še umit se in spat. In tako iz dneva v dan.

Mislim, da bi se zamislil. Ok, tak lifestyle je ok za nekoga, ki ima 25 let in je še bolj na začetku. Sam od 35 letnika se pričakuje drugačne zadolžitve in odgovornosti.

Saj razumem, da ima človek veselje z različnimi stvarmi. Ampak, da ti je pri 35ih bit življenja spremljanje twittov priljubljenih izdelovalcev iger, naslajanje nad tem, da konkurenčna konzola ni v prodaji ravno ok, ter kot že rečeno rezanje kupončkov in kreganje z ostalimi forumaši … no, naj si sliko vsak ustvari sam.

New Report

Close