Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se vi lahko tako delate norca iz sodišča???

A se vi lahko tako delate norca iz sodišča???

Za Janšo nas ni treba skrbeti, ker ima iz osamosvojitve naprej do danes toliko volivcev, da vedno pride v parlament prvi, drugi. Je komu to še uspelo. Kučan, Pahor, Vsi ostali se menjajo kot v proizvodnji na tekočem traku.

Narobe.
Ravno od tedaj je izgubil vse.
Njega hajlajo edino udbovci.

Če se ne bi imel cesa bati, bi z lahkim srcem sprejel posiljko, anede. Ker pa ima putra na glavi za izvoz….. eni bi ga pa se za predsednika imeli, bogi. Vzemte si ga in pejte nardit eno drzavo svojo, dam100 €

Uf, Pocika, mnogo nevarnejsi so nam uni taprihuljeni, nedotakljivi, a ves? Tem sploh ne posiljajo tovrstnih posiljk. Pravzaprav so (tudi) oni tisti, ki jih posiljajo drugim. Roka pa roko umije, a ni tako?

Pred zakoni v naši državi nismo vsi enaki, tudi to kar se je nedavno zgodilo Jankoviču, da je vse zastaralo in je kaoo vse vredu s tem je čudno. Povprečnemu državljanu s povprečno plačo in s povprečnim lajfom bi še tisto malo kar ima pobrali in zapor bi bil neizogiben. Ja pri politikih, vplivnežih,tajkunih je vse drugače, zato ne verjamem v to, da smo v naši državi vsi enaki pred zakonom.

In jaz bedak sem hodil na Roško in po prestolnici demonstrirati.
ajajajajajajajajajajajaj jajaj!

kdaj se ti je pa potem tako poslabšalo?

kdaj se ti je pa potem tako poslabšalo?
[/quote]

A ti pa še kar okrog Roške s svečko šetaš?

Njegovi verniki imajo žal le eno, pa še tista je bolj tako tako. 🙂
[/quote]

kaj takega, da se celo enkrat strinjam s polarnim!!!
😉

A ti pa še kar okrog Roške s svečko šetaš?
[/quote]

ne, ni več treba.
normalnim se je že zdavnaj zdanilo.

ne, ni več treba.
normalnim se je že zdavnaj zdanilo.
[/quote]
Svečkarjem se je stemnilo tam okrog sodišča, pa si morajo malo razsvetliti tisto greznico.
A jim ne pomagajo niti prižgane sveče, da bi si zadevo osvetlili, žal.


Svečkarjem se je stemnilo tam okrog sodišča, pa si morajo malo razsvetliti tisto greznico.
A jim ne pomagajo niti prižgane sveče, da bi si zadevo osvetlili, žal.
[/quote]

in vendar ne živijo tako v temi kot ti, žal.

in vendar ne živijo tako v temi kot ti, žal.
[/quote]
Jaz ne živim v temi.
Vidim vse, tudi leve, vidim, kako tudi na levi zlorabljajo sistem.
Pa vendar na levi ni nikogar, ki bi se s svečami zavzemal za lopova. Ne vidim nikogar, ki bi, tako kot tvoj ljubljeni ne sprejemal vročitve sodnih pisanj.
Fanatizem je pač značilnost desnih, ni kaj, žal.


Jaz ne živim v temi.
Vidim vse, tudi leve, vidim, kako tudi na levi zlorabljajo sistem.
Pa vendar na levi ni nikogar, ki bi se s svečami zavzemal za lopova. Ne vidim nikogar, ki bi, tako kot tvoj ljubljeni ne sprejemal vročitve sodnih pisanj.
Fanatizem je pač značilnost desnih, ni kaj, žal.
[/quote]

Na levi se res za lopove zavzemajo brez svec, ker imajo drugacne in mocnejse vzvode. Ne vidis nikogar, ki ne bi prevzemal poste zato, ker obtozilni predlogi sploh ne zapustijo tozilskih miz. Tako da ne vem, ce res vidis tako dobro, kot se tebi zdi.

Ma kakšna enakost in pravica. Tega ni. So oni (nedotakljivi) in smo mi (potrošnja roba)
Pravica je edino Matilda, ta pride po vse.

Na levi se res za lopove zavzemajo brez svec, ker imajo drugacne in mocnejse vzvode. Ne vidis nikogar, ki ne bi prevzemal poste zato, ker obtozilni predlogi sploh ne zapustijo tozilskih miz. Tako da ne vem, ce res vidis tako dobro, kot se tebi zdi.
[/quote]
Jah, kolikor vem, je do zdaj JJ edini, ki ne prevzema uradne pošte.
Njegov namen je očitno ( spet ) zastaranje zadeve.
A tebi se pa zdi svečkanje okrog sodišča vzvod, s katerim se da preprečiti odločitve sodišča?
Pa da ne bo pomote: Janković je ravno tako lopov.
Kradejo nam oboji, levi, desni pa še kodrlajsasti za povrh.

V socializmu nam je bilo zelo lepo, zato, ker so nas prepričevali in tudi sami smo res verjeli, da smo vsi enaki, da ko nastopi kriza bomo vsi stopili skupaj, da bomo skupaj trpeli in skupaj se veselili, zato smo bili srečni. Kapitalizem so si želeli tisti, ki so želeli v družbi uspeti in so si želeli imeti več kot ostali. Ker je kapitalizem ureditev takratne Evrope in mi smo si tako neznansko želeli v Evropo, smo morali tudi kapitalizem sprejet. Posledice pa so nastanek korupcije. V kapitalizmu se imaš lepo, če imaš denar. Zato so bili zakoni napisani že takrat tako, da so ščitili te ljudi.Nekateri so to maksimalno izkoristili, skozi banke, državna podjetja, skozi vse možno. Zdaj pa imamo, kar imamo. Ni več zgodbic za lahko noč, vsa beda naše države je razkrita. Povejte mi, kdo sploh še verjame v pravno državo po vsem tem?

Pravne države ni in je nikoli ne bo. Človek je kot volk. Najprej se najesta alfa par pa čeprav nista lovila. Nič nimam proti volkcom. So krasne živali 🙂
Bi pa človek od človeka pričakoval glede na to da imamo možgane kaj več kot zivalskost kjer obstaja rangiranje na alfa, beta, omega ker drugače pač ne gre, saj so živali.


Jah, kolikor vem, je do zdaj JJ edini, ki ne prevzema uradne pošte.
Njegov namen je očitno ( spet ) zastaranje zadeve.
A tebi se pa zdi svečkanje okrog sodišča vzvod, s katerim se da preprečiti odločitve sodišča?
Pa da ne bo pomote: Janković je ravno tako lopov.
Kradejo nam oboji, levi, desni pa še kodrlajsasti za povrh.
[/quote]

Saj to pravim, da je sveckanje otroska igra. Prepovedano ni in ljudje lahko v prostem casu delajo, kar hocejo. Skode zaradi njih nima nihce za razliko od zastaranih tozilskih spisov in nedotakljivih, ki imajo zaslombo neposredno pri visokokastnih javnih usluzbencih. JJ se pa spet znajde po svoje, ampak javnost tako rada vidi samo njega.

V socializmu nam je bilo zelo lepo, zato, ker so nas prepričevali in tudi sami smo res verjeli, da smo vsi enaki, da ko nastopi kriza bomo vsi stopili skupaj, da bomo skupaj trpeli in skupaj se veselili, zato smo bili srečni. Kapitalizem so si želeli tisti, ki so želeli v družbi uspeti in so si želeli imeti več kot ostali. Ker je kapitalizem ureditev takratne Evrope in mi smo si tako neznansko želeli v Evropo, smo morali tudi kapitalizem sprejet. Posledice pa so nastanek korupcije. V kapitalizmu se imaš lepo, če imaš denar. Zato so bili zakoni napisani že takrat tako, da so ščitili te ljudi.Nekateri so to maksimalno izkoristili, skozi banke, državna podjetja, skozi vse možno. Zdaj pa imamo, kar imamo. Ni več zgodbic za lahko noč, vsa beda naše države je razkrita. Povejte mi, kdo sploh še verjame v pravno državo po vsem tem?
[/quote]

Ce bi bil res kapitalizem generator korupcije, bi potem bile najkoruptivnejse tradicionalno kapitalisticne drzave kot so Nemcija, Avstrija, Nizozemska… Pa vemo, da ni tako.

Ce bi bil res kapitalizem generator korupcije, bi potem bile najkoruptivnejse tradicionalno kapitalisticne drzave kot so Nemcija, Avstrija, Nizozemska… Pa vemo, da ni tako.
[/quote]

Samo do razkritij šele prihajajo. Zakaj pa je v Evropi taka kriza, z nastankom EU je šlo vse dol v zahodnih evropskih državah. Visoka brezposelnost, mladi ne dobijo služb, podjetja grejo v stečaj,.. podobne probleme imamo tudi mi. Pri njih pa je vseeno bolje, ker gre za bogatejše države, nekatere imajo celo svoje kolonije od katerih se napajajo, tudi njihova podjetja pokrivajo svetovni trg, mi skoraj nimamo več svojih podjetij. Seveda korupcija je povsod, ampak redkokje je razkrita. Razkrivati se začne, ko nastopijo večji socialni problemi. V revnih državah je razlika med bogatimi in revnimi še večja. Socializem ene države, ni enak socializmu druge države. Pri nas so se v socializmu podjetja razvijala in rasla, tudi gospodarnost s sredstvi podjetja je bila večja kot po osamosvojitvi. Potem so jih pa začeli ropat vplivni posamezniki-plenit. Tako, da so podjetja šla ena za drugo v stečaj oz kupe prevzemov je bilo, tudi veliko škodljivih. V mislih imam državna podjetja, ker to so bila velika podjetja, ki so imela veliko premoženja, skratka postala so krave molznice. Seveda tudi banke, kar se razkriva sedaj. To ni prišlo čez noč, to je bil proces.


Jaz ne živim v temi.
Vidim vse, tudi leve, vidim, kako tudi na levi zlorabljajo sistem.
Pa vendar na levi ni nikogar, ki bi se s svečami zavzemal za lopova. Ne vidim nikogar, ki bi, tako kot tvoj ljubljeni ne sprejemal vročitve sodnih pisanj.
Fanatizem je pač značilnost desnih, ni kaj, žal.
[/quote]

jim je niti ne pošiljajo, žal…

Še nikoli nisem dobila nič iz sodišča

Na kakšne fore padate. Na takšne fore padajo samo neumni in povprečni ljudje, ki mislijo, da lahko usta odpirajo. Drugačnost je videnje.

dvakrat je človek že sedel komunajzarjem se pa nič ne zgodi..a tisto te nič ne moti? prvič je sedel pred osamosvojitvijo, drugič tik pred volitvami

kučan lahko uničuje udbine arhive, da skrije zločine, jankoviču zradirajo dokaze, sodišča so podn od podna, isto vse ostale inštitucije, a tebe moti nevročena pošta?:

New Report

Close