Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A se znamo mi sploh ……

A se znamo mi sploh ……

hehehehe Nikita, pa ne rečt, da o sexu pa ne… eeeeeeeeeeeh :))))

Jani pa tega definitivno ne verjame :)))))

Sam, ne mu pred kavo kazat filma, ker ne vem, kako se bosta potem držala vseh izjav o prijateljstvu, oziroma, ne vem, če ne bo še kakšna smetana, na tej kavi :))))))))))))

Joj, Mišon, jaz se iskreno opravičujem.

Namreč, jaz se znam, vsekakor se znam še kaj drugega pogovarjat kot o nogometu, sam je problem, ker se trenutno nočem :))))))

:))))))) jah sej .. če bi čakal da se tajming poklapa, za kofe in za film .. se bojim, da bi predolgo trajalo .. zato bo koštrunc dobil kaseto, pa mu bo žena doma skuhala kofe .. Koštrunc ji pa pokaže film :)))))))

Dobro jutro Brusko 🙂

Bemti, glede na napisano, mora potem film res bit od hudiča….. da še smetana pade na kavo…..

Jani že komaj čaka kaseto :)))))) o prijateljstvu pa tokrat nič :)))))))))))

Dobro jutro in lep pozdrav za en kratek cajt.

Brusko gre o filmu pravit……Branki :))))))))))

.. pa glej da kakšne podrobnosti ne pozabiš povedat :))))

.. jah sej veš .. prijatli so tudi zato, da si izmenjajo kasete ane :))))) sej drugič boš pa ti mel kak film, ki si ga bom jest želela pogledat 🙂

Male podrobnosti in sekvence so bile res fantastične. Pa preskoki….

Od romantičnega sončnega zahoda, do unga kuščarja, ki zleze ven iz praznega uča od lutke. Brrrrr…..

He, he, bolje da sem tiho……je petek.

I feel a need, a need for speed………

yees!
Brusko Španija zdajle igra z paragvajem. V paragvajskih vratih je moj prijatelj hehe Chilavert, yupi !!

hehehehehe kuščar :)))))

ampak ej .. dobra fora .. res :))) še dobro da mam rada plazilce :))) .. sončne zahode pa tko al tko 🙂

B.

pa misliš da ti bo ratal bit tiho :)))))))))))))

gofle za zmer ostanemo gofle 🙂 tko 🙂

en Red bull ti priporočam 🙂 .. Red bull ti da kriiiiiiiiila :)))) pa zadovoljiš potrebo po … speed-u 🙂

B.

Hehehehehe… r’t bul :))))))))))) ma kaj kdo ve.. kaj je to… :)))

Jani pozna tud drug izraz heheheheheh

Ej, Barbara, to je moja najljubša pijača, res!

Da ne omenjam tega, da ga najraje spije po…….hm, no ja, saj veš čem.

Sploh pa, zdej v tem dežju, bi prov pasal en,….v kompletu :))))))

.. no sej … red bull ti da kriiiiiiiila :))) al pa … ti da ponovno kriiiiiiiiila :)))

B.

New Report

Close