Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A sem bla tazadnja…

A sem bla tazadnja…

… nazadnje tuki?
Kje ste, ritke? ;)))

Alora, Mishika, predvsem zate…….. “stvar” je že v hladilniku, na krožnik verjetno pride jutri, ker se mora zdej primerno napit in ohladit…

A bi kdo en košček? ;))) Mogoče sladkosnedi Mikimiska? ;)))

Ajde, počas grem zdej k Pufkotu, pole pa greva na en rojstni dan…. zna biti pivsko razpoloženje… hmmm…. ;))))

čauči, lep večer, lepo nočko, lepo nedeljsko jutro…….. da bi vsaj sijalo sonce (pri slednjem)……… :)))))

Ne pit…..kdu vas bo vlaču domou!
;-))

zadnja sem..alora kletka..lepo mi ninaj..men se mal u glavci vrti..je bil en prevec..hik..haha;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A si pijana?
🙂

hik..en mal;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pol pa konc debate !
😉

ne morem ej..bom kle prevec kaj napisala ne smem..bo spet kaksno sranje..in bo una mijavvkala..kaksna da sem..halooo…nenene..grem rajs ke..me naj kar tam spega…in pol kle opravlja;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A moraš?

bi bi tortice bi
a se bova zmenla?:))

send $

hehe, pridi mali…….. na tortico…… hihihi……… al bi me rad kam peljou na tortico? če lahk izbiram….. mmmmm….. bi šla na kremšnitko….. hehe, saj veš kam……… ;)))))

?????????????????????????????????????’
kako naj vem kam?????

mogoce Bled??????????

Zenske jasnost

send $

New Report

Close