Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu A sem edina

A sem edina

Nonstop odpirate neke provokativne teme, ene in iste. No, jaz bi seksala vsak dan. In kaj je problem? Problem je, da se moški naveliča. Da se ne boste spet hvalili, kako ženska noče dat. Pa ne tisto not ven. In tudi – če seksaš vsak dan, si bolj vzdržljiv in lahko dlje zadržuješ orgazem. Tukaj berem, kakl bi moški nonstop. Ne, nisem grda.

Javi se: [email protected]

.https://youtube.com/shorts/qmV_U4iFXIg?si=jcBrTX0LWEmKkC0C

Nisi edina. V podobnem zosu.

Nisem pisala sem, da mi boste moški pisali ponudbe. Rada bi pač razumela to dinamiko; zakaj se moški tako hvalijo, da bi vsak dan. Ali pa govorijo, da ženske jim ne dajo. Ko je v reali čisto druga zgodba.

kdo ti brani, da ne sexaš?

Potem si rari teta.

ti ki bi vsak dan fukala.   daj mi kontakt.    pa bova videla če ti bo vsak dan.  veš v čem je problem pri tem.  da je zelo podobno kot novinec v nekem športu, treningu.  1 mesec se full žene ko fuknen in pol se pretrenira, poškoduje in je konec.  tisi mogoče sedaj v take počutju, pa ti je.  pol pa zelo kmalu pa ti več ne bo za vsak dan.  žal, ne moremo po eni ženski sklepat, ki se sedaj v tem treutku rada veliko fuka, da se pol vse. skoz. če bi to bilo, tako, pol pa res moški ne bi imeli problemov.  jaz  se ne naveličam.  se  dobiva, grema neki malo športat da se zagrejeva pa se greva fukat. vsak dan. povej kje si.  jaz bom ful srečen.

pametni moški ne počnemo tega (se vam ponujamo) 🙄🙄🙄

Ne nisi edina. Tudi sama bi zdaj po 40 letu vsak dan. Na sreco me moj dobro obdela 🤪

Sexava pa vcasih tudi veckrat na dan.

Bla bla bla bla……………

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno709, 19.02.2024 ob 08:56

Ne nisi edina. Tudi sama bi zdaj po 40 letu vsak dan. Na sreco me moj dobro obdela 🤪

Sexava pa vcasih tudi veckrat na dan.

Torej tudi med menzo

Ne med festo pa ne sexava, potem vse nadoknadiva 😉

Zlate ste ženske ki rade sexate.  In vam paše in uživate  lepo da vste kaj in kako in da svojega znate zapeljat 😋🙂😋😋  Midva oba čez 40  pa jaz bi moji pa ni

Dam primer, imaš fuk frenda, tri leta, ti bi seksala vsak dan, on ne bi. V čem je fora?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno709, 20.02.2024 ob 06:32

Ne med festo pa ne sexava, potem vse nadoknadiva 😉

Kdaj v mescu pa najbolj rabiš?

Midva pa tudi med rdečo, zakaj pa ne, se mi ne gravza, njej pa tud paše. Pa še kot pravi ima potem manj močno krvavitev

Meni med festo ne pase. Najbolj me razganja pa med ovulacijo.

    V katerih letih vas je najbolj  razganjalo

Najbolj sem se gonila za 40

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4043, 20.02.2024 ob 12:41

Najbolj sem se gonila za 40

35 let atletske postave športnik  bi vsak dan. Pišite bejbe iz kje ste.

To je isto ko daš otroku novo igračo, se igra vsak dan z njo. Potem ko se naveliča ne šmirgla več.

Ne rečem, da bom zdaj svojo ženo prevaral, dejstvo je to, da ni več tiste potrebe kot je bila 10 nazaj. Vem da ima skrito željo, da bi obdelovala dva na enkrat, samo mislim da nima poguma za kaj takega.

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi jaz sem tako mislil, 20.02.2024 ob 14:38

To je isto ko daš otroku novo igračo, se igra vsak dan z njo. Potem ko se naveliča ne šmirgla več.

Ne rečem, da bom zdaj svojo ženo prevaral, dejstvo je to, da ni več tiste potrebe kot je bila 10 nazaj. Vem da ima skrito željo, da bi obdelovala dva na enkrat, samo mislim da nima poguma za kaj takega.

Torej ti med seksom fantazira o dveh? Morda jo ravno s tem dodatno prebudis, tudi, če samo fantazije

Al misliš, da mu med seksom razlaga, da bi fasala 2 naenkrat. Dvomim

Moški star 35 let, živim na Koroškem-Dravogradu, išče gospo približno enakih let za družbo… javi se mi na [email protected]

New Report

Close