Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a sem edina ki sovraži poletje in vročino

a sem edina ki sovraži poletje in vročino

Besednjaka niti ne bi komentiral.
Si že kdaj slišala, da je nekdo v formi, nima odvečnih kilogramov, a vročina in vlaga ga vseeno “ubijata”? Nisi? Sem si kar mislil;). Daj si kaj malo preberi, da boš vedela, da tudi taki obstajajo, predvsem zakaj.

Ne, tega še nisem slišala, ker ni možno. Zdravo telo brez težav regulira temperature do 40 stopinj.

Ni cisto res in ce imas ti to sreco, ne posplosuj. Razen tega “zdravo telo” ni neka zasluga, ampak danost, ki jo nekateri imajo, drugi pa zal ne.

Ni cisto res in ce imas ti to sreco, ne posplosuj. Razen tega “zdravo telo” ni neka zasluga, ampak danost, ki jo nekateri imajo, drugi pa zal ne.
[/quote]

Tako nekako sem hotela tudi jaz komentirat. Nima smisla. Ne vem, če bi dotična razumela ?;)

Jaz imam raje jesen in pomlad.

Oh, no , ti še marsičesa nisi slišalo ::))


se strinjam glede poletja tja do 32 maax – že nad 30 je kar vroče, kar je pa bližje 35 in več, je pa že res preveč… sicer imam raje pomlad kot jesen – so daljši dnevi, glede toplote pa tako – se mi zdi, ko pride prva ohladitev po poletju, je konec in tudi morje in zrak se hitro oddaljita od poletnih temp.

Jaz obožujem julij in avgust, ko se mesto sprazni, ko so ljudje na dopustih, ko prideš v nekaj minutah kamorkoli brez gneče na cestah, ko so trgovine prazne.

Obožujem poletje v mestu iz tega razloga. Ne hodim pa poleti nikoli na morje, ker tudi ne maram gužve ne po morju ne na kopnem.

Ne maram pa zime, mraza, ledu snega v mestih – v višjegorju, ko je zimska idila kot v pravljici ja, ne pa v mestih. Sploh pa ne umazane, soli, peska in kemikalij polne plundre po tleh, ki je strup za avto, kot za čevlje, pa ko ljudje ne znajo voziti vremenskim razmeram primerno. Varnostna razdalja je že ena od takih stvari.

Rada imam poletje, sonce, nebo brez oblačkov. Do 30 stopinj je prijetno, ko pa je peklensko vroče, pa si vsi želimo ohladitve.
Kljub vsemu imam rajši poletje kot zime. Ne maram deževnega obdobja, dežja z burjo, megle, sivine, črnih oblakov, mraza.
Ampak vse moramo sprejeti.

…ki NE MARA vročine. Sedaj ko je tako do 25 pa veterček…pa vsak čas kakšna ploha…pa to je življenje. Vse kar pa okrog 30 in 30+…za crkniti!!! Ne moreš dihati, nič delati zunaj…si zabarikadiran v hiši…še huje kot pozimi.

Sem ravno včeraj razmišljala, zakaj se veselimo poletja. V avtu vroče, v bajti vroče, na sprehod ne moreš, ker se lahko vžgeš. najboljša je pomlad, temperature do 25 stopinj C.

jaz sem taka, bolj je vroče bolj je fajn. Vročino odlično prenašam, v Avstraliji so vsi jamrali kak je vroče, meni pa to tak paše, tudi švicam malo.

Jaz ne maram poletja.

Mukoma zdrzim do septembra, potem pa koncno ljuba jesen in zima.

Obožujem sonce, vročino, poletje, z vsem, kar spada zraven.
Pa ne samo na morju, jaz sem vesela že, če grem po ulici, in me sonce žge 🙂

Zima je zame čas, ko se umaknem, zabubim in malo grdo gledam :)))

Enako:)

Odgovor na objavo uporabnika
edinainedina, 25.05.2017 ob 09:06

Začelo se je. Nevem tko se mi zdi kot da vsi komaj čakate na to vročino in morje. Meni pa to sploh ne sede, to švicanje na tej vročini je prav utrujajoče. Saj ne rečem, tudi preveč mrzle zime ne maram ampak vseeno imam raje zimo kot poletje. Nekako več energije imam.

Stara, ne jamri. Zamenjam s tabo najmeniško podganjo luknjo za 600 eur s stroški vred, BRE Z KLIME, NA ZAHOD OBRNJENO, VROČE KO SATAN IN VLAŽMPO TAKO, DA MI ŽE GOBE PREKIRVAJO STENE.

in te zahabenae luknje ne morem niti zračit, ker imam eno samo samcato okno – skozi katerega prodira seveda vročina.

 

Lepo te prosim, senco imaš, klimo, vodo v kateri se hladiš…. to si pisala 2017 ko je bilo še vzdržno, zdaj pa je 2023 in odprl se je pekel na zemlji.

 

lepo pozdrav iz razbeljenega mengša pod tvojo klimo.

ps. upam, da bo danes doni dan, da voda odplakne VSE. Komaj čakam vesolčjni potop.

 

Lp

Odgovor na objavo uporabnika
karenaizmengša, 28.08.2023 ob 11:30

Stara, ne jamri. Zamenjam s tabo najmeniško podganjo luknjo za 600 eur s stroški vred, BRE Z KLIME, NA ZAHOD OBRNJENO, VROČE KO SATAN IN VLAŽMPO TAKO, DA MI ŽE GOBE PREKIRVAJO STENE.

in te zahabenae luknje ne morem niti zračit, ker imam eno samo samcato okno – skozi katerega prodira seveda vročina.

 

Lepo te prosim, senco imaš, klimo, vodo v kateri se hladiš…. to si pisala 2017 ko je bilo še vzdržno, zdaj pa je 2023 in odprl se je pekel na zemlji.

 

lepo pozdrav iz razbeljenega mengša pod tvojo klimo.

ps. upam, da bo danes doni dan, da voda odplakne VSE. Komaj čakam vesolčjni potop.

 

Lp

In kdo ti drži pištolo na vrat, da moraš ostati v taki luknji? Preseli se.

A je vredno poiskat temo iz 2017 in svoje živce iztipkat na SČ?

Mislim, da ne.

Zdaj pa hočeš, da še enkrat poplavi?

Pač men je kul, če je vroče, sonce, mene ne moti 35°C. So pa te dni vsi jamrali, kako je prevroče. Jaz nisem. Evo, danes bojo dobili nazaj.

Temperature nad 32 stopinj niso več koristne za ljudi, živali in rastline. Kar je nad, je samo še mučenje.

Takšen kot ti avtorica, je moj sin. Poletje je zanj časa, ko samo čaka, da mine. Pa je najstnik. Oživel je danes, z dežjem. Ne mara morja, ne poletja. Rad ima pomlad, jesen, tudi zimo. Rad ima hribe, gorska jezera. Pozimi v hiši odpira okna, poleti se ne premakne od klime.

Jaz pa obožujem poletje. Res nisem navdušena nad temperaturami 35°C, ko sem v službi, ampak večino vikendov, razen nekaterih, ko gremo v hribe,  preživim na morju in na čolnu. Tam vročine ni tako občutiti, a vseeno imam rada vroče. Ko malo zadremam na vročini, imam občutek, kot da si prav baterije polnim.

 

Odgovor na objavo uporabnika
nekako tako, 29.08.2023 ob 21:19

Takšen kot ti avtorica, je moj sin. Poletje je zanj časa, ko samo čaka, da mine. Pa je najstnik. Oživel je danes, z dežjem. Ne mara morja, ne poletja. Rad ima pomlad, jesen, tudi zimo. Rad ima hribe, gorska jezera. Pozimi v hiši odpira okna, poleti se ne premakne od klime.

Jaz pa obožujem poletje. Res nisem navdušena nad temperaturami 35°C, ko sem v službi, ampak večino vikendov, razen nekaterih, ko gremo v hribe,  preživim na morju in na čolnu. Tam vročine ni tako občutiti, a vseeno imam rada vroče. Ko malo zadremam na vročini, imam občutek, kot da si prav baterije polnim.

 

Podobno jaz. Preden sem se preselil v hribe, sem kar z muko prenašal poletja. Zdaj je pa luštno. Pri nas je max tam do 28 stopinj poleti, pa tudi zelo kratka so. Nekako smo brez snega od začetka junija do konec avgusta. Potem je pa odvisno od leta. Kdaj nam prvi zapade že 20. avgusta, včasih šele v drugi polovici septembra, tudi do oktobra smo ga že čakali. Priznam, da pogrešam tiste jesenske dni, ko je malo deževno, pa polno listja, pa sonce. Take jeseni so bile vedno lepe na Gorenjskem. Pomladi pa skorajda nimamo. Ko sneg skopni, nam pride prvo deževno obdobje, potem pa naenkrat 28 stopinj. Skratka, grem iz bunde v kratka rokava. Načeloma mi je kar všeč, da je bolj hladno. Otroci pa uživajo tisti mesec, ko gremo dol na koroško jezero. Tam je pa vroče.

New Report

Close