Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A smo zgovorni danes????

A smo zgovorni danes????

Ja danes vam je pa muca maca jezičke zavezala,izgleda?
Sp

..muca maca…. hmmm, se je nebi branil, da mi jezička bi zvezala ;)))
bi se ti branil!? Ajdi, moram od pikat pokat ;)))

:))))))))))) Razbo … sej ti ni treba nikamor it … Ti kar z nami ostani … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne, ni…. saj sem tu, le net mi taaaaako počasi dela, da je za jokat.

Pa a nisi rekla da imaš ADSL?

Ja, je pa danes kriza. Če hočem dati odgovor, traja vsaj 3 minute, da se vpiše….žal.
Pa na vseh straneh je tako….. nimam pojma, kaj je.
Cmoka, prijatelj.

Pravzaprav tudi meni s polževo hitrostjo odgovarja mail.Čakam zraven,da skoraj zaspim preden se sploh stran za odgovor naloži.
Žverči,odpri si še ti hotmailov e-mail.S Sončkom sva pogruntala en super način komunikacije tam…
Sp

naštudirala stvarco, pa se javim….prav?!

No pa ti je le ratalo, kar sem ti pisala že vceraj, pa predvcerajsnjim, sedaj moras samo še ljubico prepričati v tale hotmail…, pa bo vse lepo…in bosta lahko non stop povezana-zvezana, dokler se vama ne zmeša…

Cmoka in pa-pa, me veseli, da ti je upselo!;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverček samo e-mail si odpri preko hotmail-a-msn-ja in se damo v stik in klepetamo, to je to, če imas mikrofon se klepetamo v živo, če imaš kamero pa se še gledamo…no kamero si moram pa se nabaviti…

cmoka draga moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No meni ga ni zavezala muca maca, ampak nekdo drugi, ne zavezal, ampak se malo poigral z njim….kaj pa sedaj???

Ne vem, če ne bom danes proti veceru spodaj napisala opozorilo, da sem poredna in da mi ni nic za verjeti!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jutri v LJ definitivno pade webcam!Pol bo šele divje…
Sp

Če bom pa zdaj malo manj z vami,pa več z ljubico boste pa v jok planile a?
Hja,sama si mi to reč priporočila!Pa še pojej potem…
Sp

Oprosti!A si mislila poredna al potrebna?Jaz potrebujem zdaj tudi en….
Sp

poredna…ampak nič več…sem že pridkana…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close