Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A so babe res bolj žleht od dedcev?

A so babe res bolj žleht od dedcev?

kolk mi gredo na qurac takile pametnjakoviči. preberi si ustavo in nehaj žalit ljudi na podlagi spola. to je neustavno veš. še najbolj pa se mi zdi umotvorno, tip z žensko notranjostjo — kaj hudiča je pa to? a ima maternico notri, zunaj pa qurca? ali so zate preprosto vse slabe lastnosti ljudi ženskega spola?

kolk mi gredo na qurac takile pametnjakoviči. preberi si ustavo in nehaj žalit ljudi na podlagi spola. to je neustavno veš. še najbolj pa se mi zdi umotvorno, tip z žensko notranjostjo — kaj hudiča je pa to? a ima maternico notri, zunaj pa qurca? ali so zate preprosto vse slabe lastnosti ljudi ženskega spola?[/quote]

Pa glih zanimalo me je, na kaj ti grem
Mrš!!!

Jaz bom pa rekla, ni ga moskega ki zna biti tako zahrbten in podel kot zenska…

če se imaš za najbolj zahrbtno in podlo bitje potem to drži, sicer ne.

potem takem je moj tast očitno tip z žensko notranjostjo (pa ni gej, brez skrbi) ali pa je njegova žlehtnoba v resnici zloba? hmmm, zanimivo, si mi dal misliti…

potem takem je moj tast očitno tip z žensko notranjostjo (pa ni gej, brez skrbi) ali pa je njegova žlehtnoba v resnici zloba? hmmm, zanimivo, si mi dal misliti…[/quote]

tvoj tast ima gor nad prostato maternico iz katere izvira vsa hudobija. gej ni, ker ima luknjo zašito. Ker hudobija nima izhoda, tako kot pri ženskah, ki z mesečno krvavitvijo vsak mesec iz sebe spravljajo ta gravž, gre zloba direkt do jezika in tam ven. taki so najhujši, ampak znanost to skriva. Lahko preveriš, če ima slučajno kakšen UZ abdomna.

Očitno je, da v temi nismo zbrani le cvet butastih monovskih babur in jaz, ampak da sem zaidejo tudi pametne pripadnice lepšega spola…

Evo, konkretno v temi pred seboj imaš princip delovanja žleht in najedajoče babure, ter (potencialno) zlobnega moškega. Babji osebek zgoraj, ki skače na vsak razumski odgovor je blentavo nedojebano babše, ki bo verjetno bevskalo, lajalo in najedalo živce celemu svetu tja do konca dolgega in “srečnega” življenja.

Jaz, kot potencialno zloben moški, lahko dolgo časa prenašam tako butasto bitje in ko mi dopiz*i, ji pregriznem vrat in potem odidem na pir, da si popravim slab okus v ustih.

Upam, da si na nazornem primeru razumela razliko med žensko in moško žlehtnobo.

Očitno je, da v temi nismo zbrani le cvet butastih monovskih babur in jaz, ampak da sem zaidejo tudi pametne pripadnice lepšega spola…

Evo, konkretno v temi pred seboj imaš princip delovanja žleht in najedajoče babure, ter (potencialno) zlobnega moškega. Babji osebek zgoraj, ki skače na vsak razumski odgovor je blentavo nedojebano babše, ki bo verjetno bevskalo, lajalo in najedalo živce celemu svetu tja do konca dolgega in “srečnega” življenja.

Jaz, kot potencialno zloben moški, lahko dolgo časa prenašam tako butasto bitje in ko mi dopiz*i, ji pregriznem vrat in potem odidem na pir, da si popravim slab okus v ustih.

Upam, da si na nazornem primeru razumela razliko med žensko in moško žlehtnobo.[/quote]

pametne pripadnice lepšega spola res zaidejo, medtem ko pametni pripadniki pa še niso bili izsledeni tle gor.

Ona,ne vem imena,je povprečje od lepote!

Po mojih izkušnjah smo z žlehtnobo in opravljanjem tam tam. Razlika je le, da ženske bolj vrtajo in gledajo, kje bodo naredile kažin in spletkarile, moški pa od besed redko preidejo k dejanjem. Znajo pa bit te besede zelo hude.

diskutabilno, zelo diskutabilno

New Report

Close