Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A so škorpijoni res tako težki ljudje…

A so škorpijoni res tako težki ljudje…

No, tole je opis moje hčere, ki je škorpijon. Dodala bi še eno pozitivno lastnost: zanesljivost; kar obljubi, naredi. Negativna: sicer malo kdaj, ampak takrat ornk: koleričnost!

R

Ker sem škorpijonka, bi naštevanje pozitivnih lastnosti pomenilo le še eno slabo lastnost, ki ste jo ene servirale tukaj. Zato tega ne bom napisala. Rekla bi le to, da ste žal zelo posploševale, kar je neumno. Vsak znak ima nekaj slabih lastnosti, da pa bi kar po difoltu vse pobrali škorpijoni, ker smo neposredni in odkritit, je pa bosa! Menim, da smo pač ljudje, ki imamo vse lastnosti bolj poudarjene kot večina ostalih, pa tu mislim tako pozitivne kot negativne.
Da smo ženske zahrbtne je pa sploh ena od bolj primitivnih izjav. Očitno ima avtorica neporavnane račune s škorpijonkami, kar pa seveda ni dobro, ker maščevalne pa smo- ja! Pazi se in čimprej razčisti, ker sicer te bojo popikale do nerazpoznavnosti! Hehehehe…!!!! Če pa nimaš “jajc”, da bi se soočila z njimi, te pa normalno spregledajo kot uvel list v jeseni! In prav je tako!

Dvojčki so stokrat hujša kasta za prenašat. Dokažite vi dvojčku, da trava ni rumena, če se je on odločil, da je rumena. Ajd, bi vas rada videla. 1001 argument mu poveš, da se moti, ampak dvojček ima prav. Tudi prav.

Mama je škorpijonka in je včasih prav strupena:) Pa sodelavka, da ne govorim. Sama se zavedam, da imam določene slabe lastnosti, ki jih tudi sicer pripisujejo mojemu znaku, ampak zlobna pa strupena pa nisem!

najbolj zajebane in trmaste so babe bikice teške ko cent in trmaste ko hudič samo stran od bikic 😉

Joooj, jaz imam tudi dva znanca, škorpijona….težka, zoprna….tko da lhako to tezo potrdim.

New Report

Close