Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A ste gledali film od Mitje Okorna, ameriški Leto življenja?

A ste gledali film od Mitje Okorna, ameriški Leto življenja?

Si ti dejansko prifuknjen tja v betico ali se samo zajebavaš??? Ker, če tole, kar pišeš, vse tudi v resnici misliš, je res težko živeti s takim SDS črvom v glavi kot ga imaš ti!😄😄 Kaj kurrca mešaš filme od Okorna in politiko??!!! Dej pejd se zdravit, če si že sam ne moreš pomagat.
[/quote]

Živiš ti pod kamnom? Okorn se v politiko vpleta kar sam z izdatno pomočjo SDS. Tole je z Nore24. Če je take štanc projekte oddajal, ni čudno, da je bil zavrnjen. Tudi njegove poljske produkcije so samo slabe kopije hollywoodskih filmov.

Okorn se vedno rad vrača v Slovenijo, da domači publiki pokaže svoj film. Slovenska filmska elita sicer njegovega prihoda ni najbolj vesela, saj se zaveda, da bo začel naštevati imena, zaradi katerih je zapustil Slovenijo. Med njimi je bila tudi nekdanja ministrica Majda Širca. “Zaradi nje sem jaz šel, se znašel in, hvala bogu, da me je na takšen način zavrnila. Hvala bogu za mene osebno, škoda za Slovenijo,” je pojasnil Okorn, ki ga je iz Slovenije pot najprej peljala na Poljsko. Najbolj uspešen slovenski režiser ni zdržal v delovnem okolju, kjer lahko uspeš le, če si na pravi strani. Po njegovem v odboru in nadzornem svetu Slovenskega filmskega centra sedijo “največji kriminalci”. Okorn rešitev slovenske filmske scene vidi v tem, da bi direktor Slovenskega filmskega centra nosil osebno odgovornost pri uspešnosti filmov, ki jih izbere. “In potem bi bil on kriv, če bi zanič izbral. Po drugi strani bi bil nagrajen, če bi bil film dober. Če bi pa ‘zafural’ veliko filmov, bi bil pa že minister odgovoren, ki je takšnega cepca nastavil,” je pojasnil v intervjuju za Novo24TV.

Domen Mezeg

regpqša, vso srečo tudi tebi.
Ja to zgoraj, te Okornove besede, to je Simonitijev sistem. Tisti, ki smo bolj razgledani in poznamo širšo sliko vemo kam to pelje in kaj to pomeni za družbo.

Raji pa bi se slišalo to kar govori Okorn lepo, pošteno in tako kot je prav (stvari kot je do da bi direktor Slo.film.centra nosil osebno odgovornost za uspešnost filmov, ki jih izbere).

Ampak ta raja so preprosti, zelo osnovni ludje, ki so čustveno podhranjeni. In zato rabijo v svojih žalostnih živlenjih udobje da se sprostijo in pozabavajo ob sranjih, ki jim jih dostavlja Okorn in ameriška pop kultura, da na plečih bedne prodane raje gradi svoj vpliv in priljubljenost. Samo cena tega bo velika.

In pa tudi jasno je, da potem takšni bogi ludje(kot je kokoška z katero se piševa) se nočejo obremenjevati z zateženimi filmi kot so slovenski ali drugi svetovni nekomercialni, saj bi z tem morali spregledati lastno sranje in bedo, ki je okoli njih. Lažje jim je živeti z elementi z katerimi se zamotijo, kot so takšni filmi, ki so le hitra prehrana ali pa z sentimentalnimi knjigami za samopomoč z katerimi se poglobijo v svojo “globino”, globino v narekovajih.

Ej, ti, buzi, a nimaš nobenega tipčka, ki bi te imel rad, pa k sebi stisnil, pa ti ga dobro potegnil ali te vsaj fajn v guzo naštepal?
Očitno ne, ker drugače ne bi imel toliko časa srati ljudem tukaj na Monu.

No tole zgoraj je tipičen odziv pripadnice raje!

Poučen primer njihovih vzorcev in vedenja. Odzivajo se impulzivno in vodijo jih najnižje strasti.

Svoje potrebe zadovoljujejo impulzivno, naokoli iščejo hrano, ta potreba je pri njih bolj izražena, kot pri razmišlujočih bitjih, ki jih vodi intelekt namesto nagonov, saj ti primerki ne iščejo le dejanske hrane ampak celo mentalno hrano iščejo le v hitri prehrani (v obliki komercialnih Hollywoodskih filmov).

So kot tiste muhe, ki grejo na drek, če pa padejo v francosko vino ali pa vsaj v slovenski filmski kisel cviček poginejo. In slovenski filmi so polni preučevanja teh muh, z namenom da bi jih tudi one videle in se tudi one kaj naučile in tako postale metulji, kačji pastirji ali kaj podobnega. Ampak to se nikoli ne zgodi, saj vztrajajo na svojem ameriškem popkulturnem sentimentalnem dreku. Skratka zateženega dreka v slovenskih filmih nočejo gledati, ker bi lahko ugotovile, da so same drek. Zato raje čepijo na svojem zaamerikaniziranem dreku in lažejo same sebi, da jejo zlato.

Tako da slovenske filme gledamo samo taki kot sem jaz in preučujemo in pomilujemo te muhe. A nažalost imajo tudi volilno pravico in niso zaprte v živalskem vrtu v kletkah, kjer bi jih opazovali in jih hranili z boljšo hrano, da si opomorejo in jih tako zdresirali za povratek v družbo. Zato pa je stanje takšno kot je.

Kakšna pripadnica??? Od kod tebi, da sem jaz pripadnica??? In to raje??? Kaj pa, če si ti pripadnica, a? Blesavij buzerantov, na primer?
Pa proti normalnim gejem nimam nič, tudi poznam jih nekaj. Ampak takega zmešanca kot si ti, pa ne! Ti ne veš o meni ama nič!! Ne veš, kakšne filme gledam, pa kako razmišljam. Medtem si pa o sebi s tem živčnim pisanjem in vsesplošnim obtoževanjem povedal vse! Imaš se za nekaj več, ker preziraš ameriške filme in gledaš (po možnosti res tiste u iber zatežene) evropske filme??!! Pa dej no, da se ne boš usral od pomembnosti.😄 Spusti se s svojih oblakov in ne seri skozi gobec, ker je temu namenjena rit.

New Report

Close