Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A ste se…

A ste se…

vsi šli peljat z avtom al kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

NO!

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Ja a ne Lisac..a sva sama?hmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca draga,

bi šli, pa dužnost kliče. Pa ti, si dobro spala?

Mišon ********

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Pravzaprav ne !

Ja dobro..hvala sem te sanjala veš….************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aja,sej se meni tudi iztekajo minute prostega časa..zato pa tko težim tukejle gor..da pišite pišite…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A dej nehi no. A kej lepega ?

Jaz sem šel pozno spat . Sem dobil en rabljen PC , pa mi ga je kolega poskušal usposobit , pa nisem uspel prit na Internet. Okoli enih sva obupala po nekaj spitih pirih. Bo danes zvečer spet prišel, mogoče bo pa ratalo. Tko da ti bom lahko zaželel tudi lahko noč.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ooooo lepo…

ja lepe sanje so bile….
danes bodo očitno še lepše…*********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kam pa greš?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

AH doma …otroc sej veš…čaki boš vidu jeseni.ko bosta dva…ko te o vsak iz enega kota kliče..ti pa da se pretrgaš nikol ni dost!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Midva si lepo deliva . Sploh ko je imela slabosti, sem jaz z veseljem prevzel tamalo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

AJA
ahhhh sej ne da bi dvomila..vem da si super Oči!

Na zdej sem pa žalostna…ahhh :(((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne bit žalostna no, le zakaj. Sej se bo tud zate našel tak oči. Mogoče nisi imela sreče.Ne obupat. Pa ne več torkovih filmov gledat, ker potem samo jokaš. Tvoji sončki te najbrž osrečujejo, a ne?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ti si pa res ena dobra dušca…ja res filmov nebom več gledala-torkovih…res sem bla čist fuč.Nevem kdaj sem se tko nazadnje zjokala..če pogledam mojga 14 mesečnega sončka..hmmmm..ja otroci me osrečujejo zelo..
Ah kaj bi očija mamo tud!Iščem drugega ne..pa sej nisem……kako naj rečem una….sej mogoče bom pa kmalu zaspančkala zavedno..pa bo!!

Oh mišon na zdej pa sem u riti…dej me mal razvesel..sej ti tko lepo to znaš..dej kak vic povej pa bo koj boljše..al pa….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čak ti mal, nč zaspančkala. Sej si komaj živet začela. Ne bit no tko zagrenjena. Da ne boš mislila, da je blo men vedno lepo. Tudi meni je to drugič.
Glavo pokonci, no. Evo vica zate :

Ide Crnogorac plazom i vidi devojku kako cita erotiku! I pita je:
-“Jel djevojko, jel pise tu, ko ima najveci?”
-“Pise!”
-“Pa ko?”
-“Madjari.”
A Crnogorac ce opet:
-“Jel djevojko, jel pise tu koji mogu najduze?”
-“Pise.”
-“Pa ko?”
-“Indijanci.”
-“Da vam se prestavim: Lajos Vinetu!

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Bemti! Men se tale štacjonarski internet tako počas odpira, da bom ZNORELA!!!!!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hehehehe cmoka!!!********

Obljubim ne bom več zagrenjena..

Se bom sam še smejala..!!

To je ziher zarad diete!!Pa še vreme tole čudno..dežek bo…uh sanje moje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, kaj je s tabo? Kje je tisti tvoj nasmeh na ustnicah. Pa menda nisi včeraj goljufala in vseeno buljila v film?!

Pandica, ki je včeraj zvečer bila zaradi filma čisto iz sebe, čeprav je mislila iti spat, pa je potem sama buljila v TV…

Muca, a hujšaš al kaj?

Pandica, ki išče voljo, pa najde sam francoski rogljič

Lili, nikar, nau nč pomagal.

Sicer pa smo tjavendanovci že tko en mal zmešani – pa če bi se nam še dodatno….

neeeee :))))

JOHNY WALKER RED LABEL – 4800 STEKLENIC
JOHNY WALKER BLUE – 180 STEKLENIC
VODKA SMIRNOFF – 2400 STEKLENIC
MALIBU 0,75 – 4980 STEKLENIC
MALIBU 1L – 3000 STEKLENIC

Transport se bo godil od SEDAJ, do kake 14 ure, iz moje granice na Karavanke.

Če ima kdo jajca in je brez keša, ima priliko da okrade ta kamion.

V primeru kakih procentov, vam povem še registracijo kamiona in barvo.

Pandi, ma mene francoski spravi z zelo dobro voljo……..

Kakšna dieta neki . Ti rajš mal bolj migaj, pa boš vse pokurla.Pa še depresivna ne boš.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

New Report

Close