Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A ste se…

A ste se…

Brusko – mene pa v slabo- in to vsako jutro, ko se odločam a bi ga, al ne, Pa tko lepo diši in je tako hrustljavo zapečen in potem ga in potem sem že pol ure po užitku slabe volje in da ne govorim, kakšne volje sem zjutraj, ko stopim na hrbet moji “prijateljici” in pokaže tiste grde številke….

Ljuba muca, zdej pa dober preberi to,
kar sem jaz ta trenutek dobila. Mislila sem
deliti z vsemi vami, no, saj bom na ta način
prav tako z vsemi vami podelila to radost in to
veselje, ki me je prevzelo, ko sem dobila posebno vabilo, na začetku katerega je napisano:

“NE HODI PRED MENOJ,
MORDA NE BOM SLEDIL.

NE HODI ZA MENOJ,
MORDA NEBOM VODNIK.

HODI OB MENI
IN MI BODI PRIJATELJ.”

Ob teh besedah sem se, no, kar raznežila, saj človeku, ki jih prejme, lahko zelo zelo veliko pomenijo. Eto, muca, zdaj pa še enkrat preberi in čakaj, da pridem k tebi, da bova šli vštric, druga ob drugi. Velja!!

In – bela cesta, jaz včeraj tudi nisem hotela gledat filma, sem vedela,da bo začelo teči iz vseh špranj, če bom gledala, in sem raje počela druge neumnosti, s svojim ljubimcem sem se pogovarjala, 90 km dolgo pot sva imela pred seboj in sva si kar veliko povedala, veš. In bila sem zadovljna, vesela, vsa na trnih. Ko sem prispela domov, me je pričakal še čričji koncert, k poslušanju katerega mi je uspelo privabit celo družino. Družno smo stali pred hišo, dekle v pižami in bosa, mož v pižami in v copatih, jaz v deset centimetrov visokih petah in …….. nekaj tihih neskončnih trenutkov so nas bila sama ušesa. Glasba, ki je ne premore nobena filharmonija, tudi tisti tvoj, kaj že je, Brusko, tudi tisto ne prekosi tega, verjemi! Da ob tem niti ne omenim vonja zeleneče trave in cvetočega sadnjega drevja, ki se je širil okrog in okrog hiše …….. muca, absolutno stran od televizije in pred hiško sedet in čričke poslušat, bemtiš!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh čaki bom tastu sporočila k ga čaka na meji..hihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uffff dober sem prebrala HVALA!!!

….najhuje je ko človek ostane brez besed!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmm jest bi že bolj migala…a mi boš pomagal?
Dejva skup migat…a ?

A igraš tenis?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja hujšam ja..mater vola…bemti a viš pol sem pa depresivna vsa..res madona da bo šla raj migat!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tenisa ne, badminton pa. A greva ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Aha pejva…ampak čist zares!!

p.s. kaj boš pa zdej? k sem zagrabla k hudir?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A misliš da ne upam, al kaj ? Evo, še superge dam gor, pa greva. A si že fertik?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Sm čak še kiklco si oblečem..pa repka nardim pa pejva….hmm kje me počakaš?
Oziroma kako te pa spoznam? hmmmm???? Viš k se sploh ne poznava!!
Kaj zdej?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ajde , vidva , ki se ne poznata , jaz vama spet toplo priporočam jahanje.
Ampak RES jahanje – mačica , sej tam pri vas je nekaj konjičkov , a ne ?!
Lepo ti nese preč celulitis , mišice nardiš , spucaš podstrešje , pa še nobene pregrešne misli te ne obhajajo , ko te tako boli ritka , hi , hi …. viš , pa bi oči bil popolnoma varen pred tabo , skušnjavko nemarno 😉

Nikitka že ve , kako so mačke zvite

Mhm, Nikitka, tole jahanje se pa dobro sliši. Sam tisto o celulitu, tisto pa … Ne vem, če ti veš, kaj je to in kaj bi pri tebi lahko izginilo…. še malo izgine, pa te ni več….

oj, pandica! Ti si tudi v centru, a ne? A tebi pa vse laufa???
Grooooozno je tole.

NEHAJTE TOLK PISAT, KER BOM CELO POPOLDNE PRED RAČUNALNIKOM MOGLA PREŽIVET, DA VSE PREBEREM!!!!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hja , veš , kar je – je preveč !
Meni so namreč všeč take deške postavice , kaj češ , zmeraj gledamo tisto , česar ni mogoče imet !

Je pa jahanje ziher vsestranski šport – tako kar se mišic tiče , kot tega , da si v naravi , mene že lepo sonček barva , pa te živali so takooooo prijazne – prave mačke v smislu , kako se znajo pocrkljati ! No , če hočeš jahat – to pomeni v začetku , da se obdržiš v sedlu , pozneje pa , da se učiš tehnik – moraš RES uporabljat mišice in potegnit na dan zadnje zaloge moči. Kar te tako izčrpa , da se res nimaš energije ukvarjat še z nekimi nepomembnimi vsakdanjimi skrbmi :))) Hitro narediš selekcijo , hi , hi …

No , se je pa zadnjič zgodilo nekaj , kar me je kar prestrašilo . Ne meni , ampak naši mali. Namreč, imela je epi napad – par trenurkov absence , je pa ravno takrat mimo po cesti pripeljal traktor, konj se je malo hitreje obrnil in ona se je znašla na tleh. Seveda ni vedela ne kje je , ne kaj tam dela , bila je malo začudena , prestrašena , pa še eno prasko je dobila – vse skupaj nič hudega , ker je takoj vstala in ko smo jo malo pretipali in potolažili , je lepo zlezla nazaj v sedlo , pa smo nadaljevali z lekcijo.
Najbolj jo je pa veselilo , ker so ji potem vsi zatrjevali , da je komaj zdaj postala pravi jezdec , pa še čisto pravo podkev je dobila.
Mene zdaj malo skrbi , ker se taka epizoda lahko ponovi. Ampak ona si ne pusti vzet svojega jahanja.

Kaj se ti zdi , pa tudi ostalim , ravnamo prav , ali bi ji vi prepovedali jahati ?

Nikita je mal v dvomih

Hmmmmmmmmm, jest mislim, da mam dost kojnov, da bi lahko tole vse naložil in stovoril v notranjost.. kot včasih Krpan sol in jnjemu sorodne stvari….. Je pa res… da .. hitrost.. pobega… bi bla tud.. pravšnja :))))

Jani se strinja, da deli fifti fifti :)))

Samo.. jest pravim, klinc pa tak šport, k te pol boli glih tisto.. kar najbolj potrebuješ… vsak dan :)))))))))))))99

Jani bi jahal.. samo :)))))

Ja.. sej glih tega se je za bat… Če bo Nikitka še kej dost jahala… se zna nardit, da bo… enkrat izginila… :))))

Jani spoštuje njene mere :)))))))

Nikita, ne jemlji ji konja…. Kvečjemu bodite bolj pazljivi, da če se slučajno kaj takega ponovi, da ste blizu 🙂 Drugače boš naredila otroku več škode kot koristi 🙂

Jani povsem zaupa v sposobnosti Maše!

Ja kje si zdej? Jest te čakam, ti pa nič? Grem kr na pir da bo mir.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja , sej po moje tebe ne bi niti pustil na ubogo žival !
Razen , če bi kje staknil enga žrebca XXL dimenzij – mislm , sej bi mu križ zlomu , če mu padeš mal bolj trdo v sedlo ;))

No , brez heca – zadnjič so zavrnili enga , ki je bil tam nekje okol 120 kg – samo ni bil tvojga tipa , velik pa šlank. Tip je bil mali i debeli in takih se je za bat , ker uničijo konja, res 🙂

Nikitka pa ni tako mala i suha kot to tuki prikazujete , mislim , da me Barbi šiša

No , sej zaenkrat še ni glih panike , ker Maški se ne mudi in je čist zadovoljna z počasnejšim kasom , ne sili v galop , tako da ni prevelikega strahu , da bi se resno poškodovala.
Se mi pa zdi skrajni čas , da bi zdravniki končno potuhtali kaj , da ne bi več imela napadov – to je res hudo , zanjo in za nas. Pa nevarno tudi , saj to sem hotela povedati s to zgodbo.

Si pa močno želi svojega lastnega konja , samo o tem fantazira .
No , sej mogoče bo kdaj – ko bomo veliki in bogati :))))

Nikitka bi tudi imela enga ….. velikega , črnega , mišičastega , mačkastega , močnega …… konjička , samo zase

Hej!! pa sem ga našla. In odigrala sva svoje…Kaj je lušten tale naš oči..mmmmmmmmm…pa me je položu..hudiča sej sem vedla.ja..ampak naslednjič bom jest njega..Mislim..ta telešček..pa te očke…maaa ženske božje..to pa je taprava lepota in taprau dec!!!
Da si oblizneš vse prstke na rokah..Sam škoda…k je oddan..tako zvesto,da mi je zarad tega še bolj všeč..kaj naj rečem..še bova a ne mišon!!
drugič greva migat s tenisom a prau??

Pol pa jahanje hmm tud bi blo dober ,seveda če si zato!!

Enga lubija sam za mojga očija…cmoooooookkkkk!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, ej, ustau konje. Položu te pa res nisem. Ti lumpa, ti. Aja, razen če misliš da sem te zmagal, to pa ja.

A si vidla pri temi ljubica tvoj avtek?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ja sej noooooooo..kaj si pa mislu ja… v barbintonu ja si me položu..mat ne me zdej razočarat no!
Hmm priznam ja..da sem se mal nerodno izrazila..oproščam se!!

ja ja vidla…srce si!!
****************************

evo…sm že ven depresije..seveda s stvojo pomočjo..Hvala ti! Kaj pa jaz lahko zate nardim??!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj lahko nardiš zame ? Ostani tako vesela in dobre volje kot si zdaj.
Pa nič jokavih filmov gledat.

A velja?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

New Report

Close