Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A ste se…

A ste se…

.. hahaha .. ja sosed .. dežela :)))

oooooooooooooooooooo muca :))) tud ti nis glih :)))) seveda 🙂 zato pa tolk fejst skup pašemo.. veliki in malo manj veliki :)))

Jani kuj odstopi vsaki 5 cm :))))))

He , he , Barbi , sej si glih ti lepo napisala , kaj čutiš , ko stisneš svojga malčka v objem – no , kaj bi tu govorili – sreča je v tem , da jih sploh imamo ! Veš , tudi tam sem imela neke probleme :))
Kakorkoli , moja punčka je ena sama ljubezen , obe punci , če sem natančna . Ampak ta tamala mogoče bolj občuteno , ker sem se glih ob njej zavedla možnosti , da bi jo lahko izgubila .
Torej se lahko lepo vrnemo k tisti temi o dajanju – sprejemanju . Sprejemanje vsega , kar se nam godi , spoznanja pa prinesejo zavedanje o sreči, ki jo pravzaprav živimo eden z drugim.

Nikita sploh ne dvomi , kako bi vsaka od vas naredila za otroka VSE

Soseda, bo že držal :)))

Jani je vesel, da ma tud sosede :))) k so vse kej druzga kot.. “kmetje” ;)))

… dej nehi , no ! Sej veš ,da nas vse kar strese ob sami omembi angelov ! Pa tako sem bla vsa raznežena , zdej pa to , brrrrr !

Ampak , če je res tak cukr , dej no , šalji sliku , da se bomo mal pocrkljale me , ki imamo že “stare”dedce

Nikitka bi tudi rada vidla miška

Čuj , a imajo tudi kaj organiziranega ?
Veš , mi smo mal mehki na vaš kraj , pa gremo vsaj enkrat na leto tja okoli – ga ni lepšega !
Smo kar nekaj let redno hodili k vam dopustovat .

Nikita hrani nekaj res lepih spominov na gorsko romantiko , hmmm …..

Matr , pa tolk me je firbec matral , kaj bo odgovoril :))))

Nikitka se še vedno sprašuje isto kot Barbi

Hja , sej moj gospodar tudi zmeri pravi , da je sploh samo tamale gledal :)))

Nikitka bi si pa včasih res sposodila še kak cm – pa nadoknadi s petkami – če je treba ;)))

Organiziranega..hja na hipodrom ne hodim…lahko pa prašam..se pa tam dogaja čuda stvari..Ko boš pa enkrat k meni prišla..boš pa lahko na konjiča zlezla..domače mamo domače-žlahta mislim ne mi…zdej nevem kolk konj majo točno..ampak tukaj pri nas jih je ene par..lahko zbiraš…na hipodromu jih je več.Vsega skup majo okol 12 konj domačih seveda…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja kaj vem no..mogoče sem ti pa angelska bolj všeč..heheheheh mal heca mora bit..ampak je blo čist nenamerno…zmeraj ga pihnem..hihihiko ni načrtovano!!
Čaki hmm slikce nimam je sam v srcku mojem…

sem prepričana da ko ga vidiš se boš spomnila na moje besede…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…drži , velja !

Juuuj , DOMAČE JE , DOMAČE ….. ;)))))

Nikita je ZA

A praviš , da se bo dal videt , tale oči ?

… in Nikita se razneži

Pomoje…da ja!
ah jest sem še kar raznežena..morem na kj drugega mislit…če ne…hmmm bo hudir!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja , ampak po moje nas ti mal dražiš ;)))

A si ga res vidla , ker če si ga , pa ne izdaš nobene podrobnosti , te bom po nagi riti , ko te dobim v roke !!!
Ko veš , da crkujemo od firbčnosti !

… in Nikitka da muci dovolj časa , da razmisli o tej grožnji in se gre zdajle mal z Focusom peljat ….

He hihihihi grožnja pa taka!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Grem tud jest mal na luft migat heheh se je čmrlček zbudu..papa se čitamo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No… kaj nej rečem :))))) Vsak cm je na pravem mestu :)))))

Jani glih ni siguren.. če ni mal starokiru zdejle :))))

Odvisno od zaporedja, Pandica, lahko vago okrog obrneš.

In ti kaže 05, ali 15, ali 16 itd….sej se da, no………

Dragi pre-čvekovalci !

Danes mi žal ni zneslo bit preveč med vami, kaj čmo, včasi je treba tudi kaj prikazat, ma bo bulše druhi bot.

Jutri se lepo imejte, kej počvekajte, v petek pa se spet beremo. Čau.

Brusko čau…sem že mislila..da si tovornjak zaštopov…tistega polnega k nam ga ni blo veš!!
lepo pančkej…pr nas eni že spijo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Končno mi je uspel priklop na Internet. PC je sicer bolj za en k….., ampak malo bo že zdržal.

Ker mi je danes uspelo pripopat slikco za mojo muco, tebi Nikita lepim mojo slikco. Ni sicer v živo, ampak bo tudi za to še čas, a ne?

Lahko noč, Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

No , sej se mi je ves čas zdelo , da moraš bit res sladek :)))

Nikitka bi miška enkrat tudi mal pobožala

Ah , Jani , ta odgovor mi je pa všeč :)))

Nikitka ve , da mora bit pri svojih letih z vsako pohvalo več kot zadovoljna

Ti kar..sej je reku da je od vseh..k sem ga jaz hotla mal bolj pr sebi pocrkljat. sploh danes ko moja nežnost kar piha iz mene…a si brala?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Se že ježim, ti kar pobožaj.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

New Report

Close