Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A ste slišali….

A ste slišali….

Kaj pa vem , najrajši sem od vseh enako. Da ne bo kej narobe.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Prav…potem pa dvigujem roke oprosti!
Lepo se imej…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Paše,paše, ti kar muca……….

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hihihi oki..bom čist nežno…*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa ne zamerit..sej se te ne bom lastila..nč bat..heheh
lepo da smo se odkrito pomenili…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo smo se pomenili….
tako,jaz moram malce iztopiti iz pisanja..za nekaj časa.Grem v trgovno..potem pa kuhat kosilo.

Mišon bilo je lepo v družbi tvoji.
in seveda družbi vseh…

************************++++++++***************

a si bova danes tud žaželela lahko noč?zvečer mislim…da bom spet tako lepo zaspala kot včeraj??!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidim da si tudi ti odšel za delom..Upam,da ni prenaporen dan v službi tvoji..in da šef ni tečen danes…

Tko jaz sem že nazaj..a žal skoraj nobenega ni…Očitno vsi marljivo delajo in lovoji zadnje minute…nekateri so že odšli…

Med vsem tem me pa resno skrbi danes za Janija..samo zjutraj se je malo oglasil..da bo le previden na cesti z novo raketo!Danes so ceste mokre in spolzke..sem se prepričala..kaj naj vam še napišem..aja če se ne pišemo zdejle nič več..vam želim lepo popdne doma v družinskem krogu…
Kljub dežju si dan napravite magičen…
Lubije vsem…************* in lubije za vse**************+

MIšon..ši se tukaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo mene, spet sestanek.Tokrat ni bil šef, ampak sem ga jaz sklical.
Sem imel 3 lušne deklice tu pri meni,pa se je iz pol ure razvleklo na 1 uro.
Le zakaj?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jap le zakaj?? So ble pa res cukriš??!!!! Sej prau..tud to mora bit!

Se služba izteka?Je dosti za danes?Sama prašanja so me oprosti….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Še eno urco, potem grem pa po tamalo v vrtec.

Pri nas je že skoraj sonček, pa pri vas?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Pri nas pada dežek…men se zlo dopade veš…tko čarobno je…je tebi dežek všeč!!????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Viš Mišon, Jani je še skoz v bolniški…. to pomeni, da se od doma javljam bolj.. na redko 🙂 Danes sem mel še kontrolo pri zdravnici :))))) Dr. Š 🙂 ki pravi, po vseh laboratorijskih izvidih, da sem tako zdrav, da me bodo morali ubiti, da bom umrl :))))) V glavnem 🙂 se zato danes še nisem kaj prida oglašal 🙂 sme pa vesel, da je tuki zdej vsaj še ena moška persona, da bova skupaj lažje krotila tele naše domače živalice :)))

Jani ve povedati, da je včasih prav gusto…. vse obdelat sam, zato se zahavljuje mišonu za pomoč, hkrati pa mu čestita za… hmmmmmm naraščaj.. ki sicer šele bo.. ampak.. bomo pa po malem vsi Tjavendanovci botri a ne :))) (sam ne Črnogorski, prosim ;))))

Ja, muca, hvala za skrb.. ampak tale raketa.. res nuca neki časa, da se jo bomo prividili.. in ker nočem avto samo za en dan.. se šparamo :)))

Jani želi vsem skupaj lepo popoldne.. pa se beremo.. zvečer :)))

Oh Jani razumem res…le šparejte ga..a veš še jaz svojga miškolinčka šparam…vsak ne zna cenit tistega MOJ!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

wauuu botrčki ja…pa botrce nikar ne pozabi..botrce..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja, pa Druga godba bo kmalu v Križankah .. in Cesaria Evora :))) .. uh … komaj čakam 🙂

B. nikoli ne zamudi Druge godbe :)))

He no ja slišala sem že…to je pa tud vse..poznam pa ne…hehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A boš šla na Manu Chao?
Cesario bom šel tudi jaz gledat.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Kdo pa je to mišon? Dej me mal poduči…Še nikol nisem slišala..kakšna zvrst glasbe je to?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Cesaria je z Južne Amerike. Meni je super za poslušat.
Poglej to stran, maš vzorce komadov.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ooo hvala ti..bom koj…da vidim..kaj poslušate..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa še Manu Chao. Tudi on je iz Južne Amerike.
Meni je latino muzika zelo pri srcu, samo da ni preveč v komercialo obrnjena.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

uaaaau .. boš tudi v prvi vrsti? Ej Cesaria je … ma za tako musko sploh ni besed .. men je božanska 🙂

Manu chao .. hm .. nisem mela v planu … mogoče .. odvisno kater dan bo … a niso šli oni narazen … mogoč mam napačne info :)))

B.

Bili so Mano Negra, potem je pa on solistično kariero začel kot Manu Chao.
Je pa 30.5. v Križankah. Prvi Cd je dosti boljši kot drugi, ker je že zajadral v komercialne vode.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ja sam Manu Chao je zadnje čase .. bol v komercialnih vodah …

kaj pa Celia Cruz?
pa Gilberto Gill?

in .. ej .. a Madredeus poslušaš???

New Report

Close