Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A ste vidli? Policijsko uro so razglasili

A ste vidli? Policijsko uro so razglasili

???
Kako za vraga si naredil psihotest? Je mama dohtarju vrečo orehov nesla?

Za Balkance so potrebni balkanski ukrepi.

Cvili cvili razrzdano ničvredno, boš še cvililo, ti jaz povem. Golazen ničvredna ste nezmožna več sobivanja. Ne boste več dolgo plahutali.

Celemu svetu bo zavladala tiranija.NWO.Vse je velik nacrt,podrediti si ljudi.🤪

V ‘il Piccolo’ navaja pod novicami iz Balkana sledeče: Slovenija bo morda zaprla meje

https://ilpiccolo.gelocal.it/trieste/cronaca/2020/10/19/news/la-slovenia-potrebbe-richiudere-i-confini-1.39434878

Slovenski organi izključno kopirajo model iz tujine: Nemčijo in delno Avstrijo.
Ni to nek pravilnik, ki so si ga v Slveniji izmislili.
“Polocijsko uro” bi bilo treba razglasiti:
1. ob vikendih
2. podnevi (ko je “sonček”)
3. le nekaj ur prosto in
4. za različne starostne skupine omejitve.

podobno so že delali oz. delajo npr. Turčija, Španija, Srbija ….

Ker imamo več primerov kot Španija (v zadnjih 14ih dnevih) bi morali tudi o tem pomisliti

To je edini pogoj, da Italija ne zapre meje s Slovenijo.
Prej jo zapremo sami.

Cvili cvili razrzdano ničvredno, boš še cvililo, ti jaz povem. Golazen ničvredna ste nezmožna več sobivanja. Ne boste več dolgo plahutali.
[/quote]

???
Torej so res bili orehi v igri! Morda tudi smetana?

Povsem pravilno. Nima bit kaj žurov, zabav, praznovanj, obletnic. Tisti, ki delajo, imajo itak potrdila in so izjema. Kazen 400 – 4000 €. Upam da ne bodo samo opominjali.

In imajo pravno podlago v kaznovanju, tako kot po novem (ob razglastitvi epidemije) tudi za nenošenje mask.

Do sedaj so se vsi antimaskarji sklicevali, da ni pravne podlage za kazen, ker ni razglašena epidemija. Zdaj jo imajo.

???
Torej so res bili orehi v igri! Morda tudi smetana?
[/quote]
Cvili cvili. Otroc so sposobnejši in bolj zreli od vas, enkrat je pa menda treba začet drhal v red spravljat, kaj misliš?

Pametni in odgovorni, ki imamo sočutje do sočloveka in nismo razvajeni egosti, smo že do sedaj bili omenjene ure doma. Nismo lutali, se udeleževali zabav.

Za nas ni policijska ura noben problem.


Tako je! Povsem pravilno! Nimate kaj se družiti in se zabavati! Boste kazni plačali! Imate, da si natikate nagobčnike in se bojite eden drugega. HEIL, MASKE GOR!
[img]https://viptypology.files.wordpress.com/2017/08/hitlerpalra-489×500.jpg?w=489[/img]

Ti je prpa. Se bojiš kazni. Kar žuraj, ti bo policija na vratih po 21. in hopla, vsi udeleženci plačilne naloge.

To kaznovanje je le strašenje naroda.
Treba je res zahtevati in pobirati plačila na licu mesta in to sistematično.
Koliko kazni je bilo res plačanih? Kakšne vsote? Koliko ljudi?
Plačaj in potem še enkrat plačaj za pritožbo. Če bo sprejeta, vse povrnjeno, če ne nič.
Tukaj pa: polovička, čez 14 dni, policija predaja zadevo išpekorju, nismo pooblaščeni in ostale mutibalkanizacije

Na dopisni seji, se pooblasti osebe (npr. policijo, redarje, posebno službo, javne uslužbence na splošno, inšpekorje i…) za izdajanje teh kazni in sprejemanje plačil. To se uredi v par stavkih na eni dopisni seji.
V Italiji, ki ni zgled pri vsem to “štima”.
Zakaj komplicirajo, ko je zadeva tako preprosto pravno rešljiva (v času epidemije še lažje rešljiva).

Še v Albaniji, se kazni za nenošenje mask avtomatično trgajo iz računa za vodo in elektriko.

Vsepovsod sem lepil plakate danes, brez maske vsepovsod not v pekarni, trgovini, tiskal sem tudi pri človeku (normalnemu) brez maske, automehaniku sm šel zalepil (edini ki ga poznam ki tudi brez maske hodi 2 metra ima, nor kot kupus, nihče mu nikoli nič ne reče). Jaz pa itak skoz brez, od začetka. Pri kmetih sem tudi bil, sveža domača jajca kupil, delil letake, ne bo vam to šlo skozi. Jaz raje umrem, kot da živim tak, je dovolj jasno? Nobenega policaja vidl nisem nikjer, polepil sem 40 komadov. Pa sem komaj čakal da keri pride. Da se pogovorimo. Zanimajo me tudi njihova mnenja. Sej so eni normalni. Sem ih že srečal. Tak da. Ne računajte na podporo vseh ki zagovarjate te LAŽI! Razdeljeni smo.
[img]http://shrani.si/f/1S/MX/1k9t6oEH/6/upor-do-konca.jpg[/img]

https://gustirna.wordpress.com/2020/10/19/dr-andraz-tersek/

Pejt se zabetonirat v bajto in tam ostani 10 let.
[/quote]
Mi, ki imamo bajte to lahko naredimo. Vi v socialnih becirkih, ki vam jih mi plačujemo mi, pa ne.


Kaj, jajca si kupil!!! Nesnažni, zločinski vsežer. Ti uničevalec planeta. A ti nisi vegan? Če nisi, zakaj nisi? Česa ne razumeš, onesnaževalec? Te bo Greta …


Ob 5 uri zjutraj pes nima kaj iskati zunaj v temi; če pa ti iščeš izgovor, da lahko nekje popivaš ali se porivaš: pa ne vlači še psa v to sprevrženo dejanje!
Svobodo psom, da se lahko sami odločijo kdaj in kam bodo šli…
[/quote]

štiri nožna smrdljiva zalega, ki samo serje po pločnikih in straši otroke. Ima več pravice od mene.


Piše tudi, da samo v dogovoru z EU. EU pa je proti zapiranju meja.


Mi, ki imamo bajte to lahko naredimo. Vi v socialnih becirkih, ki vam jih mi plačujemo mi, pa ne.
[/quote]

Moje stanovanje je vredno blizu 400.000 evrov! Je tvoja bajta tudi?

UNIČEVALEC LAŽI SEM, BORIM SE ZA RESNICO!!!

KMALU PRIJATLEJI, KMALU..
Metodologija: Z namenom gotoviti povezavo med [hashtag=smrtnimi]#smrtnimi[/hashtag] [hashtag=primeri]#primeri[/hashtag] zaradi [hashtag=COVID19]#COVID19[/hashtag] in [hashtag=cepljenjem]#cepljenjem[/hashtag] proti [hashtag=gripi]#gripi[/hashtag] so bili analizirani razpoložljivi podatki iz držav z več kot 0,5 milijona prebivalcev (skupaj 39 držav).
[hashtag=Rezultati]#Rezultati[/hashtag]: Rezultati so pokazali pozitivno povezavo med smrtjo zaradi COVID-19 in cepljenjem proti gripi oseb, starih ≥ 65 let. Število smrtnih primerov zaradi COVID-19 se [hashtag=znatno]#znatno[/hashtag] [hashtag=poveča]#poveča[/hashtag]
od vzhodnih do zahodnih regij na svetu.#Metodologija: Z namenom gotoviti povezavo med [hashtag=smrtnimi]#smrtnimi[/hashtag] [hashtag=primeri]#primeri[/hashtag] zaradi [hashtag=COVID19]#COVID19[/hashtag] in [hashtag=cepljenjem]#cepljenjem[/hashtag] proti [hashtag=gripi]#gripi[/hashtag] so bili analizirani razpoložljivi podatki iz držav z več kot 0,5 milijona prebivalcev (skupaj 39 držav).
[hashtag=Rezultati]#Rezultati[/hashtag]: Rezultati so pokazali pozitivno povezavo med smrtjo zaradi COVID-19 in cepljenjem proti gripi oseb, starih ≥ 65 let. Število smrtnih primerov zaradi COVID-19 se [hashtag=znatno]#znatno[/hashtag] [hashtag=poveča]#poveča[/hashtag]
od vzhodnih do zahodnih regij na svetu.

https://www.researchgate.net/publication/344270570_Positive_association_between_COVID-19_deaths_and_influenza_vaccination_rates_in_elderly_people_worldwide

Moje stanovanje je vredno blizu 400.000 evrov! Je tvoja bajta tudi?
[/quote]

Rajši živim v kočuri v gozdu kot pa v tvojem satovju, kjer ste nabiti kot kure v kokošnjaku 😂
Počakaj na krizo, ko se ne boš upal stopiti ven….


Za nas se nič ne spremeni.

Bi pa se moralo nas omejevati, če je psihopatski jajo izjavil, da je gospodarstvo manj pomembno.
Pomeni, da naše zdravje ni pomembno ?
Mi se lahko okužujemo ?


Za nas se nič ne spremeni.

Bi pa se moralo nas omejevati, če je psihopatski jajo izjavil, da je gospodarstvo manj pomembno.
Pomeni, da naše zdravje ni pomembno ?
Mi se lahko okužujemo ?
[/quote]
Mi smo samo številke.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close