Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A ste že pobarvali jajčka?

A ste že pobarvali jajčka?

Dans bo pa lep dan😁

Pobarvali svoja? Tega ne prakticiram.

Pobarvali tuja? Nisem homo.

Ja nvem kako tradicijo mate za pirhe. Oboje kr si naštel zveni čudno..

Dan je tak, kot si ga narediš. 🙂 Ja, danes bo baje sončno. Potem pa spet slabo vreme, nakar bo od 4.4. sončno do 6.4., potem pa spet sivina. Zdi se mi, da imamo 12 mesecev več dežja kot sonca. Ne gre mi v račun z “najtoplejši mesec”, bla, bla, bla, bla, bla … mene skos zebe.

Smo ateisti in pirhe kar kupimo v Hoferju, ker so odlična dekoracija v kuhinji.

vseh barv bodo. S starimi retro slikcami. Ravno smo namreč ležerno pozajtrkovali. V dveh hodih kot običajno za wke/praznične proste dni. Včeraj smo si že vzeli prosto sicer in potičke so že pečene.

Jaz sem jih možu na vijolčno.

Odgovor na objavo uporabnika
vejica806, 30.03.2024 ob 12:29

Jaz sem jih možu na vijolčno.

Ajoj..

Brcni se v jajca pa boš mel takoj pobarvana.

Jah to pč res stvar navade. Če si bedn si bedn. Zakaj bi blo barvanje jajc hujša muka k brca v jajca? No, js jih nimam nvem kaka bolečina se sproži, sam vseeno ta izjava ni lih posrečena.

Jajčke in barvo imam. Čakam še, da jih pride katera monklja poplajhat.

ali veste, katera barva je najlepša na jajčkih……. šminka

😊👍😊

Odgovor na objavo uporabnika
jaz vem, 30.03.2024 ob 14:16

ali veste, katera barva je najlepša na jajčkih……. šminka

Bravo.

SSSR. Samo Spolnost Slovenijo Rešuje!

Morda pa Si Drkam Samo vse rešuje

Letos imamo v fari novega župnika, ki je tako prijeten in tako čudovito pridigo naredi, da ga je veselje poslušati. Prav čutiš, da je gospod visoko duhoven in zares z vsem srcem v svojem poklicu duhovnika. Bravo za nas komendčane, veseli smo, da je med nami, z nami.

IMG 20240330 172006

Frogica, a si se spet igrala z jajčki, da je prebil lupinico? No, vsaj veš, kaj ti je za narediti… 🙂

Nisem. Jih bom pa skuhala. V dnevih Blagosljeba z Angeli. Ne glede nato, kdaj so. Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 30.03.2024 ob 17:22

IMG 20240330 172006

Haha… Lepa jajčka.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 30.03.2024 ob 17:29

Frogica, a si se spet igrala z jajčki, da je prebil lupinico? No, vsaj veš, kaj ti je za narediti… 🙂

To je z neta fotka😁 js se z jajčki lepo igram in ne pokajo kr tk, v napačno smer..

Pokajo pa s karbidom danes na polno. Če to ni odvečno..

Pobarvala in še s posebno tehniko porisala. Škoda jih bo pojesti.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 30.03.2024 ob 17:50

To je z neta fotka😁 js se z jajčki lepo igram in ne pokajo kr tk, v napačno smer..

Pokajo pa s karbidom danes na polno. Če to ni odvečno..

Frogica, jajčke ti berejo misli in dobro vedo. česa si najbolj željna. 😀

Pa kaj je to s tvojim, a ni nakopal pekočega, trdega hrena, da bi ga ti olupila? Malo mu popra posuj na rep, da bo bolj divji, ker ti si nonstop lačna. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 30.03.2024 ob 17:58

Pobarvala in še s posebno tehniko porisala. Škoda jih bo pojesti.

Slikaj in prilepi, da vidimo tvoja jajčka.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 30.03.2024 ob 17:58

Frogica, jajčke ti berejo misli in dobro vedo. česa si najbolj željna. 😀

Pa kaj je to s tvojim, a ni nakopal pekočega, trdega hrena, da bi ga ti olupila? Malo mu popra posuj na rep, da bo bolj divji, ker ti si nonstop lačna. 🙂

Ne projeciraj svojih pomanjkanj name😉 men je udobno in se lh sproščeno hecam..

Meni jih je žena z dvema opekama, sta lepo modri, zvečer pa pravi da bova butala, moja velika modra jajca bodo butala ob njeni ritnici…

New Report

Close