Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A tak, Mahnič, naj bi bil celo notranji minister?

A tak, Mahnič, naj bi bil celo notranji minister?

Na silo? Ti se res ne moreš odločiti, kaj bi rad. Če bi rad red in zakonitost, potem njegovo norenje nima osnove. Če bi rad pa mafijsko državo, kjer so dovoljena vsa sredstva, vključno grožnje direktorici policije, pa seveda ima osnovo (čeprav je vse prej kot pezzonovante).
Malo si dodelaj pojme, oboje ne gre.
[/quote]

OK… s čim ji je pa grozil? S tem, da bo izgubila delovno mesto?
Če vprašaš mene, bi ga morala že zdavnaj pa tudi njeni trije predhodniki tudi.

OK… s čim ji je pa grozil? S tem, da bo izgubila delovno mesto?
Če vprašaš mene, bi ga morala že zdavnaj pa tudi njeni trije predhodniki tudi.
[/quote]

Ne, ne vprašam tebe, ker za take odločitve nisi kompetenten. Kot una mala zgaga ni.
Vidim, da si se odločil za mafijo.
Sam ne mi potem jokcat in hinavit o “redu in zakonitosti”.

Ne, ne vprašam tebe, ker za take odločitve nisi kompetenten. Kot una mala zgaga ni.
Vidim, da si se odločil za mafijo.
Sam ne mi potem jokcat in hinavit o “redu in zakonitosti”.
[/quote]

Bravo. 🙂

Kaj pa potem?
[/quote]

Pišem v skoraj vsakem postu v tej temi.

OK… s čim ji je pa grozil? S tem, da bo izgubila delovno mesto?
Če vprašaš mene, bi ga morala že zdavnaj pa tudi njeni trije predhodniki tudi.
[/quote]

Čim ti vsakodnevno ure in ure tu gor visiš in mešaš luft, kaj prida že ne moreš biti, sicer bi počel kaj bolj pametnega in koristnega. V prid temu je tudi dejstvo, da ti je babnca našla drugega, ker od tebe ni bilo nič.

Mali ima jajca, da je dregnil v osje gnezdo.
Bi se moralo že zdavnaj zgodit.
Ne volim ampak te grožnje z Madžari itd. Realnost je, da levičarji sedijo na vseh pomembnih virih denarja, desnica je morala nekam po denar, brez denarja ne moreš vodit kampanje.
Je pa levica bp prodala državno premoženje vprašljivim osebkom in tukaj ni bilo problema.
Slovenija je v krempljih balkana a grozi se z Madžari, tega v komediji ne vidiš.

Torej ti, ki (menda, baje ) živiš v tujini, predlagaš nam, koga naj volimo in kako naj mislimo.
Jaz, ki živim tukaj (in mimogrede) tudi berem tuje časopise in net, naj volim, kot mi prišepetuje nekdo, ki z realnostjo slovenskega vsakdana nima opravkov?

Tisti, ki vidi črno -belo, tudi ne vidi vseh barv v spektru, veš.

sicer ne poznam situacije, kaj se dogaja v tej sceni, mi gre politika od kar vidim, da lahko pride princ teme spet na aablast res na qurac (saj to je praktično neverjetno za normalnega človeka, ko to vidi…, jebenti demokracijo z izdajalci, to kar se zdej dogaja v Sloveniji je lep dokaz, da je politika qurba..) amapk, ko se gredo SDS umazani igralci z njihovim kapetanom pravičnike, se človek samo smeje lahko.
Oni so na strani pravice v njihovi diktaturi, heh..

Misliš, da bo prišel na ablast? ?!

Kjer se prepirata dva, Brščič na predčasnih volitvah dobiček imaaaaaaa…….

Balonček nima jajc, sicer se za Jajota ne bi šel blamirat na NPU in zahtevati informacije o kriminalistih, ki preiskujejo afero Đuđić.
To jih žre, Jajčevce, to. Da jih sram ni, totalitariste, oni bi utišali vsakega, ki jih preiskuje.

Njegov edini dobiček bo, ko bo napumpal svojo bolščavo žabo, pardon, ženo.

Misliš, da bo prišel na ablast? ?!
[/quote]

Upam, da ne ampak šanse ima.
V življenju sem dobro spoznal karakter ljudi, ki ga volijo. Ne bom rekel, da so vsi žleht ampak ene 90& pa ja. So večinoma staronaseljenci, to je dejstvo in tukej jim nima človek kaj očitat, to je treba spoštovat ampak zelo nestrpni in nevarni glih zaradi tega, z njimi se enostavno ne da pogovarjat, če ni po njihovo so zmožni tud ubijat.. Lep dokaz so komentarji na Nora24tv, na katero sem sm enkrat uletel in videl to kar sem vedel že prej v stiku z volilci SDS-a.
Vedno sem rekel, huh, takih ljudi se moreš izogibat in čuvat. JJ misli do 100 tega leta kandidirat na vseh naslednjih volitvah (nima nobenega sramu, on je mesija, mrtvo hladen ignorira dejstvo, da ga najmanj 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilcev ne more videt) in bo komot, ker ima tako volilno bazo, čisti psiho.
On poziva nekoga, naj pridejo iz gozdov po 75 letih, ko vsa njegova volilna baza živi v gozdu in okosnjake vleče iz jam, itak, napad je najboljša aabramba..
Mi je pa zanimivo eno dejstvo, noben od novinarjev ga ne upa vprašat, zakaj se ne umakne iz politike, saj glih zarad njega druge stranke nočejo sodelovat s SDS om.
Njegov odgovor bi predvidljiv, zakaj bi, ko me podpira 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilce, prišlo bo leto XY, ko bom imel 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podpore, saj se bo zarad mene odselilo polovico ljudi iz Slovenije, hvala bogu bo rekel, saj zdaj baje hodi v cerkev…., posebej tisti, ki imajo obkrožene številke na roki in hodijo v trenerki na volitve.
Največja fora je pa ta zdej.., ko njegovi volilci zdej pišejo, da je on človek, ki povezuje, uuuuu, to je šele svetovna komedija…, (hehe, ko hoče za vsako ceno aablast, jp) , ej tukej pa dol padeš od smeha, kako buče prodajajo, mi pa verjamemo v Božička in Dedka mraza, ko se ledeniki topijo od vročine, o snegu pa ne duha ne sluha, heh….

Mnja, zdaj, ko je izdal svoje lastne zapovedi, nekako tako: bog domovina, družina, zapustil ženo in tri hčere, ja zdaj bo pa prav gotovo imel dobiček na volitvah, ja.
Pa una njegova priležnica tudi, jaja.


Tkole pameten, da te kdo ne ukrade. Bi bila vesoljna škoda, da takelega genija kdo ukrade in ga nese domov. Tvoj domet je do domačega plota, ker še brati in pisati ne znaš! Se ti prikazuje mavrica. Res? Vzemi zdravila!

Odgovore je dolžna podati vsem državljanom Republike Slovenije, ker gre za kriminal, ki je bil podprt s strani države! Dolžna je narediti red v policiji in odpustiti ljudi, zaradi katerih smo kot država uvrščeni med najbolj koruptivne države v EU in tu je povsem nepomembno, kdo jo k temu pozove. Vsekakor pa poslanec, ime tu ni pomembno, ima vsa pooblastila volivcev, da osebi, ki ščiti koruptivneže v državnem aparatu postavi tudi neprijetna vprašanja.
[/quote]
A si v žlahti z Vinkom al si sam en, ki ga mi ostali podpiramo, ti pa ves ljubi dan visiš na MONU in ser….š neumnosti. Hudo! Kako že, zaslužen počitek pa to!


A si v žlahti z Vinkom al si sam en, ki ga mi ostali podpiramo, ti pa ves ljubi dan visiš na MONU in ser….š neumnosti. Hudo! Kako že, zaslužen počitek pa to!
[/quote]

Hja… mal prej se je treba pretegnit pa zaslužit, da ti ni treba na državno penzijo čakat.
Itak pa izgleda, da penzije za nas ne bo oz. bo tako mizerna, da bo na ravni žepnine.

Imaš težave s koncentracijo? O čem se pogovarjamo?
O Mahniču in njegovi aroganci do Bobnarjeve. Ti še vedno trdiš, da je naredil prav?

Vse ostalo se rešuje drugače, plus ti in jaz premalo veva o tem, da bi lahko sodila.
[/quote]

Hej Replika!
Včeraj sem bil s kolegom, ki te reči pozna v nulo na pijači… in moram se ti opravičiti, ker je povedal, da so zakonske pristojnosti KNOVS-a zelo omejene in drži, Mahnič je hotel preveč.
Glede na vse pa vseeno mislim, da bo okoli zgodbe z zlorabo policije še zelo zanimivo. :)))))

Hej Replika!
Včeraj sem bil s kolegom, ki te reči pozna v nulo na pijači… in moram se ti opravičiti, ker je povedal, da so zakonske pristojnosti KNOVS-a zelo omejene in drži, Mahnič je hotel preveč.
Glede na vse pa vseeno mislim, da bo okoli zgodbe z zlorabo policije še zelo zanimivo. :)))))
[/quote]

Ni toliko problem v tem, kaj je on hotel, jaz vidim glavni problem v aroganci in grožnjah.
Mafijski način reševanja problemov. In ker se je tega nekje naučil – le kje?

Ni toliko problem v tem, kaj je on hotel, jaz vidim glavni problem v aroganci in grožnjah.
Mafijski način reševanja problemov. In ker se je tega nekje naučil – le kje?
[/quote]

Ja… Sem videl kaj je napisal… Preostro.
Kljub vsemu pa ni tako zelo brcnil mimo, ker policija očitno obravnava ene tako, druge drugače. Če pa drži, kar so pisali v medijih in nad čemer se je tudi Židan zgražal pa bo moral odletet celotni vrh policije z njihovimi namestniki in pomočniki vred.

Ja… Sem videl kaj je napisal… Preostro.
Kljub vsemu pa ni tako zelo brcnil mimo, ker policija očitno obravnava ene tako, druge drugače. Če pa drži, kar so pisali v medijih in nad čemer se je tudi Židan zgražal pa bo moral odletet celotni vrh policije z njihovimi namestniki in pomočniki vred.
[/quote]

Veš kaj, mene so učili, da naj vsak najprej pred svojim pragom pomete.
Naj se dečko najprej nauči česa pametnega, preden bo druge “v red spravljal”. Ni hujšega, kot mali pujski, ki odrastejo pri političnem koritu, jajo je lep primer, kaj nastane iz tega.
Kar se policije tiče – ne ti, ne jaz ne veva dovolj, da bi kar nekaj odstavljala in postavljala, je pa praviloma tako, da je policija orodje trenutnega režima – ali če ji rečemo vlada.

Veš kaj, mene so učili, da naj vsak najprej pred svojim pragom pomete.
Naj se dečko najprej nauči česa pametnega, preden bo druge “v red spravljal”. Ni hujšega, kot mali pujski, ki odrastejo pri političnem koritu, jajo je lep primer, kaj nastane iz tega.
Kar se policije tiče – ne ti, ne jaz ne veva dovolj, da bi kar nekaj odstavljala in postavljala, je pa praviloma tako, da je policija orodje trenutnega režima – ali če ji rečemo vlada.
[/quote]

Uf… če primerjam Mahniča, Meseca in Kordiša so vsi tam-tam. V parlamentu je sicer kar nekaj ljudi, ki se vlačijo z enega državnega cuclja na drugega. JJ je pa mal poseben… za razliko od ostalih je med osamosvojitvijo oddelal kar konkretno delo. 😉
O policiji pa… ja, o tej konkretni aferi ne veva kaj dosti, o “NLB Irangate” pa je dovolj materiala, da jih je Pezdir lahko ovadil. :))))))
Izgovor, da je policija orodje trenutnega režima/vlade ne zdrži. Dolžni so se držati zakonov RS in EU pa se jih očitno ne držijo vedno in JJ-ji in Mahniči pri tem nimajo nič.

Uf… če primerjam Mahniča, Meseca in Kordiša so vsi tam-tam. V parlamentu je sicer kar nekaj ljudi, ki se vlačijo z enega državnega cuclja na drugega. JJ je pa mal poseben… za razliko od ostalih je med osamosvojitvijo oddelal kar konkretno delo. 😉
O policiji pa… ja, o tej konkretni aferi ne veva kaj dosti, o “NLB Irangate” pa je dovolj materiala, da jih je Pezdir lahko ovadil. :))))))
Izgovor, da je policija orodje trenutnega režima/vlade ne zdrži. Dolžni so se držati zakonov RS in EU pa se jih očitno ne držijo vedno in JJ-ji in Mahniči pri tem nimajo nič.
[/quote]

Bi te spomnila, da so med osamosvojitvijo ostali bili še otroci, ali pa še rojeni niso bili.
Dej že s tem ” IRANgatom”, dobro veš, da če je interes tožilstva, se dokazi še kako najdejo, policija je tukaj najmanjši člen, ne bit tolk naiven.

Bi te spomnila, da so med osamosvojitvijo ostali bili še otroci, ali pa še rojeni niso bili.
Dej že s tem ” IRANgatom”, dobro veš, da če je interes tožilstva, se dokazi še kako najdejo, policija je tukaj najmanjši člen, ne bit tolk naiven.
[/quote]

Res je. Izgleda pa kot da je “interes” dal navodilo kriminalistom, da naj pri očitni stvari raziskujejo nekaj vzporednega, kar je težko raziskati, čeprav so v zakonodaji imeli precej lepšo možnost, ki bi povsem pokrila raziskovanje pranja denarja, proliferacije in kršenja zakonodaje, povezane z embargom za Iran. 😉
Zgodovinsko gledano (od 1952 dalje) bi lahko sklepal, da gre za operacije čisto določenih skupin ljudi, ki še danes upravljajo s policijo, sodstvom, zdravstvom…

Res je. Izgleda pa kot da je “interes” dal navodilo kriminalistom, da naj pri očitni stvari raziskujejo nekaj vzporednega, kar je težko raziskati, čeprav so v zakonodaji imeli precej lepšo možnost, ki bi povsem pokrila raziskovanje pranja denarja, proliferacije in kršenja zakonodaje, povezane z embargom za Iran. 😉
Zgodovinsko gledano (od 1952 dalje) bi lahko sklepal, da gre za operacije čisto določenih skupin ljudi, ki še danes upravljajo s policijo, sodstvom, zdravstvom…
[/quote]

Ah dej no.
Upravlja tisti, ki ima keš. Simple as that. Dandanes je barva popolnoma nepomembna, če ni barva denarja. In vemo, da so “pomakali kljune” lumpi vseh barv, tudi taki, ki so barve menjali kot kameleoni, glede na to, kje je tekla pipica.
Kar se mene tiče, se “stara garda” stokrat skrije pred podjetnimi in pogoltnimi “mladimi silami” – vseh barv.

New Report

Close