Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A ti res dajo prepoved približevanja za kr neki?

A ti res dajo prepoved približevanja za kr neki?

Boš kmalu dobila dvojno dozo :p

Yo dozo česa bom dobila?

Tole objasni. Kaj naj mi bo jasno?

Jasno naj ti bo, da se iz mene noben ne bo norčeval, tudi ti ne. Jasno?

Policija se tudi ne bo norcevala, bojo kar resin.

Sicer?

Boš že videla.

Kaj? Tebe, kako igraš klavir?

Mislim,da vas je tukaj kar nekaj počenih.Kake bedarije.Policaji sploh ne trzajo ko jim nekdo prijsvi klice ali zasledovanje.Kot,da ste iz lune.Za prepoved pribliźevanja moraš vsaj pretepsti tega ,ki potem zahteva prepoved pribliźevanja.
Policija ne skače ,ko vsaka šuša bluzi in sitnari kako jo nekdo zasleduje.

Kar tolaži se…

Lej Yo ne bit pametna, ker enih zadev ne razumeš in ne poznaš odzadja. On je meni dajal znake in me izkoristil, zdaj se pa dela, da ni bilo nič. Jaz pač hočem, da mu bo jasno, da ne more dajat znakov potem se pa delat, da jih ni dajal.[/quote]

Aja no, čeprav že na prvo žogo ni bilo za verjet, da ti kr nekdo, kar tako reče, da ti bo na glavo nakopal prepoved približevanja. In da si tam zaradi njega in ga kličeš, kot praviš, iz neznane številke. Zdej, kdo je psiho, kot si se sama izrazila za koga drugega, bi bilo treba najprej preveriti pri sebi.
Tebi bo jasno takoj, ko boš res kaj takšnega dobila na glavo.
Kakšne znake ti je pa dajal? Ko sta se počila dol, a ti je ob tem obljubljal razmerje že prvič, ko sta se počila dol? Al kakšne znake ti je dajal, potem te je pa izkoristil – si mu posodila denar?

Kliči ga iz “neznane številke”, v prvem, ti lahko onemogoči dostop do številke, ki jo vneto kličeš, operater. Razen, če si boš nabavila nekaj xy različnih sim kartic, pa tudi operater nič ne bo mogel. V drugem, lahko zamenja številko, ki jo ne boš izvedela, a boš potem na vrata hodila zvonit?

“Kaj je ukrep prepovedi približevanja določenemu kraju ali osebi?
Policija izreče ta ukrep, kadar je podan utemeljen sum, da je oseba storila kaznivo dejanje ali prekršek z elementi nasilja ali je bila zalotena pri takem kaznivem dejanju ali prekršku in obstajajo razlogi za sum, da bo ogrozila življenje, osebno varnost ali svobodo osebe, s katero je ali je bila v bližnjem razmerju.”

Izkoristit te nihče ne more, če mu tega ravno ne dovoliš in potem celo prostovoljno na to pristaneš. Ti ga kar nadleguj, takim nikoli ni dovolj, zato kar nadaljuj, da bo človek dobil vse potrebne elemente, ko bo lahko konkretno ukrepal.

Pa na čelo si nalimaj “alarm”, ki ga skrivaš v sebi. Ker se mnogokrat sliši, “pa tako prijazen je bil”, pa takšno tragedijo je povzročil.

Za kar tako ne dobiš prepoved približevanja. Mora tudi oseba podati verodostojne dokaze, da sumi tebe.

Kar tolaži se…[/quote]
in zakaj bi se jaz tolažil.
probaj prijavit koga.glas v telefonu ti bo rekel.a so poškodbe.rečeš ,niso.no potem pokličte ,ko bodo poškodbe drugače nimamo osnove.
vse ostalo je lahko privat tožba ,ne pa ,da bo policija reševala nebuloze psihičnih bolnikov.Imajo kaj pametnejšega za delat .

Kar tolaži se…[/quote]
in zakaj bi se jaz tolažil.
probaj prijavit koga.glas v telefonu ti bo rekel.a so poškodbe.rečeš ,niso.no potem pokličte ,ko bodo poškodbe drugače nimamo osnove.
vse ostalo je lahko privat tožba ,ne pa ,da bo policija reševala nebuloze psihičnih bolnikov.Imajo kaj pametnejšega za delat .[/quote]

Tole ni res. Ko je mene nekdo nadlegoval in žalil po telefonu, sem šla na policijo. in policija JE ukrepala. Poklicali so ga in mu povedali, da mora takoj prenehati, ker bo drugače sledila kazen.

Policija zelo hitro pride.

Ne pridejo pa določeni inšpektorji za druga področja, ki jim je osnova pomagati. Ker pa te inštitucije ( ljudje, ki so tu zaposleni ) ne opravljajo dela korektno, moralno in z zdravo pametjo, niti ga ne znajo, niso usposobljeni, večkrat policija, ki je že na samem dogodku ne more ukrepati. Ker imajo inštitucije v določenih primerih prednost oziroma inšpektorji povedo svoje mnenje in to je vse. Ta mnenje pa je po večinoma brezbrižno in nestrokovno. Kot so ti ljudje.

Če dotični pokliče policijo ( in imaš že prepoved približevanja ) seveda policija ukrepa in te lahko aretira oziroma ti napiše kazen, ker nisi upoštevala pač prepovedi.
Kar pa si imela s tem možakarjem pa če tudi se ti je naredila krivica ( po tvojem mnenju ) prenehaj s tem. In prenehaj se sprehajati tam, kjer je on doma in ga klicariti. Bodi ponosna in rada se imej in pojdi svojo pot naprej …….če se ti je naredila krivica, bo vse se izšlo kot se mora brez tvojega ukrepanja. Samo pojdi naprej in se ne obremenjuje več s tem možakarjem in mu zaželi srečno kot sebi.

kajsi se naučila iz filmov? da te policija zelo jitro poveže z dejanjem. preprosto. torej v ameriki ima skoraj vsak orožje. velik ljudi je zato tudi veliko blizje tem uda resnicno nekoga poči. ker bi pač rada vidli kako je. pri nas ni orozja a ne v taki meri a ne? torej če zelis nekoga počit, pač moraš kr nekoga ja? ki ni nikakor povezan s teboj nikjer. ne sme ti bit cilj točno neka oseba ampak samo da probaš. ja? torej . če ti šetaš nekje. a je to slučaj? si na izletu, obisku? al je tma neka oseba?? torej najverjetneje je tam neka oseba, z katro te ne bo zelo tezko povezat. torej nekoga nadleguješ!!! kar je kaznivo a ne?

Moja znanka ,še sami nismo vedeli da je bila tako psihično nastrojena proti bivšemu in ga zasledovala ter si omislila baje neke skrite telefone.Klicarila, grozila z samomorom, nadlegovala vse sorodnike itd… ni in ni dala miru tipu dokler tip ni odšel na policijo.Prijavil , naredili so ji pretres bajte in našli vse dokaze ki so se nabrali v tem času.Potem je sledila ovadba in tip jo je tožil.Jezus krist še danes odplačuje dolge in ja ima seveda sodno prepoved približevanja .Ne vem ful sramota pa pomojem je punca dans čist ok ampak ne vem kaj ji je bilo par let nazaj.
Nekateri preprosto ne razumejo da nekdo ne želi imeti stika ali opravka z drugim in posledice so ogromne .

Pa dobr no a res nimate hrbtenice al kaj? Ponosa še manj predvidevam ? Kao šetaš se po ulici in kaj tam iščeš? Ne vem kaj je danes z nekaterimi ženskami a ste res čist brez ponosa in dokler vam ne bo nekdo potrkal na vrata ne boste dale mira al kaj ?A potem šele dojamete? Če noče imeti opravka s tabo ga pust pri miru in pejt naprej v lajfu .Ker naprej slediš , potem pa postajaš obseden s to mislijo in ja to je neke vrste droga ki popusti šele ko te bo tipu pregorelo v glavi in ti še kaj naredil.

Kakšne dolge odplačuje?? Daj, nehaj si izmišljevati!

Mojo mamo je ena starejša ženska nadelgovala po telefonu, parkrat jo je zaporedoma klicala in zahtevala, da ji mama povrne škodo , nastalo na avtu, ko se je ta starejša ženska zaletela v avto moje mame, pravilno parkiran na parkingu. Mami je bilo en dan dovolj in je šla na policijo in so ji policisti rekli, da če jo bo še klicala, naj ji pove, da se bodo oni pogovorili z njo in da bodo ukrepali. Ko ji je to ob naslednjem klicu povedala, je ženska k sreču odnehala.

Ni res, da policaji čakajo do fizičnega napada.

Dolgove ja itak…. jo je fajn stožil tip zaradi nadlegovanja in psihiranja pa blatenja imena in še kaj bi se našlo samo me ni bilo zraven…. tako da ja vzela kredit da je lahko plačala .No vsaj tako sem jaz slišala …

New Report

Close