Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A to delajo vsi tipi?

A to delajo vsi tipi?

Nekaj časa si že dopisujeva. Povedal mi je, da je samski ter da mu je tako super. Piševa si vse živo. Zdaj pa je začel objavljat happy happy slikce z neko žensko. Ma, če bi lahko bi stegnila roko skozi ekran mobilca in mu prisolila eno okrog ušes.

WTF? A to delajo vsi tipi, pecajo več žensk naenkrat, potem pa so z dans na jutri v zvezi z eno? Meni je to ful grdo. A si ne moreš vzet nekaj časa, da spoznaš eno. Če ti ne paše, poveš in greš naprej. Ne pa takole.

 

Odgovor na objavo uporabnika
xxxx586, 02.02.2022 ob 10:57

Nekaj časa si že dopisujeva. Povedal mi je, da je samski ter da mu je tako super. Piševa si vse živo. Zdaj pa je začel objavljat happy happy slikce z neko žensko. Ma, če bi lahko bi stegnila roko skozi ekran mobilca in mu prisolila eno okrog ušes.

WTF? A to delajo vsi tipi, pecajo več žensk naenkrat, potem pa so z dans na jutri v zvezi z eno? Meni je to ful grdo. A si ne moreš vzet nekaj časa, da spoznaš eno. Če ti ne paše, poveš in greš naprej. Ne pa takole.

 

To niso nobeni moški in to ni nobeno osvajanje. So fukfehtarji in ker nisi bila takoj za, je vprašal naslednjo in tako dalje do tiste, ki je prva dala. 🙂

Moški, ki te osvaja in je res zainteresiran zate se malo bolj potrudi, verjemi. Ta sporočila so bolj tako ..klepet brez obveznosti. Kot forum. A zdaj ker si tukaj pišeš s kom, si kar vanj zaljubljena pa poročiti te mora ..jutri? Malo nezrelo razmišljaš, se boš že navadla.

Odgovor na objavo uporabnika
M320, 02.02.2022 ob 11:05

To niso nobeni moški in to ni nobeno osvajanje. So fukfehtarji in ker nisi bila takoj za, je vprašal naslednjo in tako dalje do tiste, ki je prva dala. 🙂

Moški, ki te osvaja in je res zainteresiran zate se malo bolj potrudi, verjemi. Ta sporočila so bolj tako ..klepet brez obveznosti. Kot forum. A zdaj ker si tukaj pišeš s kom, si kar vanj zaljubljena pa poročiti te mora ..jutri? Malo nezrelo razmišljaš, se boš že navadla.

Ne, ne mislim, da me mora kar poročiti 🙂

Samo zgrožena sem nad takšnim ravnanjem. Sama tega ne počnem, zato mi je verjetno to tudi težko razumeti. Še dan pred objavo prvih slik se je z mano pogovarjal in mi zatrjeval kako fino se ima kot samski in da mu zaenkrat tako paše. Zato me je pa to izkazovanje zaljubljenosti tako vrglo na rit 🙂 Bom preživela tudi to, ni panike.

V večini odnosov je prvih nekaj mesecev namenjenih totalni glumi. Večja je zaljubljenost, večja je gluma.

Ljudje, ki so od začetka sposobni bit popolnoma iskreni so pa zame carji. To ne pomeni, da moraš kar na vrat na nos zaupat, se predat, ipd., samo direktno govoriš o svojih občutkih in namenih.

Je pa to redko tudi zato, ker je naša družba zahojena. Če namreč želiš bit v zvezi z iskrenim človekom je ppotrebno znat tudi nosit težo tega, kar ti pove in pokaže.

Odgovor na objavo uporabnika
xxxx586, 02.02.2022 ob 11:13

Ne, ne mislim, da me mora kar poročiti 🙂

Samo zgrožena sem nad takšnim ravnanjem. Sama tega ne počnem, zato mi je verjetno to tudi težko razumeti. Še dan pred objavo prvih slik se je z mano pogovarjal in mi zatrjeval kako fino se ima kot samski in da mu zaenkrat tako paše. Zato me je pa to izkazovanje zaljubljenosti tako vrglo na rit 🙂 Bom preživela tudi to, ni panike.

Itak da boš, ko boš našla ta pravega, se pa tega ne boš niti spomnila več, kaj šele njegovo ime. Glavo gor in briga te kaj drugi počnejo in zakaj, ti glej sebe in svoja dejanja, da ostajaš zvesta sebi in svojim prepričanjem. Naletela boš pa še na marsikaj, kar te bo vrglo na rit, verjemi. Tudi jaz sem bila včasih takšna, da sem mislila, da me volk ne bo pojedel, ker jaz tudi njega ne bi. He he

Odgovor na objavo uporabnika
Xzav, 02.02.2022 ob 11:19

V večini odnosov je prvih nekaj mesecev namenjenih totalni glumi. Večja je zaljubljenost, večja je gluma.

Ljudje, ki so od začetka sposobni bit popolnoma iskreni so pa zame carji. To ne pomeni, da moraš kar na vrat na nos zaupat, se predat, ipd., samo direktno govoriš o svojih občutkih in namenih.

Je pa to redko tudi zato, ker je naša družba zahojena. Če namreč želiš bit v zvezi z iskrenim človekom je ppotrebno znat tudi nosit težo tega, kar ti pove in pokaže.

Jaz pa mislim ravno obratno. Dokler ne vidiš s kom imaš opravka ali vsaj njegovo kartoteko psihijatra, je manj kot poveš boljše. Nekateri se prehitro odprejo in so zato toliko bolj razočarani, ko se ne izide. Vedno je časa na pretek za iskrenost in spoznavanje, če se ujameta in povežeta. Večinoma pa človek obžaluje vse, kar je dal, v kolikor se ne obnese. Tako da, previdnost na prvo mesto, skromno s podatki, potipaš teren, spoznaš človeka in šele nato se igre lahko začnejo

v današnjem internetno sodobnem svetu se pač bolj vidi, koliko pičkežev je v moškem svetu-taki to pač počnejo. Pošten moški ne.

Nehaj si dopisovat s tipi pa si rešena tudi tega sranja.

 

No, ko nekdo omenja carje-sem carica, povem nekomu, ki me osvaja, da mi pač ni všeč (zato da ve na čem je in ne izgublja časa z mano in zato ker ne maram nikogar zavajat!!) -ampak potem sem že kasirala užaljene napade.. hahahaha-en moment sem wow čudovita ženska, drug pa prasica, ker sem jih zavrnila?? Hahahahaha… očitno raje vidijo, da sem jim laže in se jih izogiba-sori ampak to ni moj način delovanja, to je za pičkice!

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 02.02.2022 ob 11:47

v današnjem internetno sodobnem svetu se pač bolj vidi, koliko pičkežev je v moškem svetu-taki to pač počnejo. Pošten moški ne.

Nehaj si dopisovat s tipi pa si rešena tudi tega sranja.

 

No, ko nekdo omenja carje-sem carica, povem nekomu, ki me osvaja, da mi pač ni všeč (zato da ve na čem je in ne izgublja časa z mano in zato ker ne maram nikogar zavajat!!) -ampak potem sem že kasirala užaljene napade.. hahahaha-en moment sem wow čudovita ženska, drug pa prasica, ker sem jih zavrnila?? Hahahahaha… očitno raje vidijo, da sem jim laže in se jih izogiba-sori ampak to ni moj način delovanja, to je za pičkice!

On je bil prvi s katerim sem si dopisovala. Drugače tega ne počnem. Zdaj pa vidim da je bolje da tudi v prihodnje ne.

Narobe svet je tole. Jaz bi bila pa hvaležna, da mi nekdo v obraz pove, da iz te muhe ne bo slona. Brez olepševanj. Dovolj bi bilo, če bi mi rekel Nisi mi všeč/ Ne zanimaš me/karkoli… Da grem potem lahko dalje. Ne pa vse te osladne besede, izkazovanje zanimanja zame, moje hobije, družino, službo itd. Potem pa tak hiter preobrat čez noč (no vsaj zame je bil hiter, ker nisem nič slutila, on je to  bejbiko  verjetno imel v paci že dlje časa).

Odgovor na objavo uporabnika
M320, 02.02.2022 ob 11:39

Jaz pa mislim ravno obratno. Dokler ne vidiš s kom imaš opravka ali vsaj njegovo kartoteko psihijatra, je manj kot poveš boljše. Nekateri se prehitro odprejo in so zato toliko bolj razočarani, ko se ne izide. Vedno je časa na pretek za iskrenost in spoznavanje, če se ujameta in povežeta. Večinoma pa človek obžaluje vse, kar je dal, v kolikor se ne obnese. Tako da, previdnost na prvo mesto, skromno s podatki, potipaš teren, spoznaš človeka in šele nato se igre lahko začnejo

Težava, ki jo tule vidim je: čim pride do igre je to neiskrenost. Kadar mi nekdo po npr. enem letu začne furat iskrenost, pred tem mi pa glumi se takoj vprašam kako je v tem odnosu sploh možno vzpostavit zaupanje.

Sem tu še jaz. Se lahko en teden pogovarjava, potem pa ti pošljem slikco svoje žene in otrok 😉

Jaz te pa po pravici povedano ne razumem. Predvidevam da sta se spoznala na netu. Si dopisovala. Očitno nikoli srečala. To ni nobeno osvajanje in veza al karkoli že. Samo preganjanje dolgčasa. Če si resen da hočeš koga spoznati se osnovne stvari malo pomeniš in dobiš v živo in potem na tem naprej gradiš. Ljudje ki si pišejo po netu in izlivajo duše niso ravno čustveno razviti za moje pojme. Sploh ker si radi domišljajo da tako spoznavajo nekoga. V bistvu pa samo preganjajo dolgčas in si v domišliji slikajo filmčke na podlagi nekih napisanih besed neznanca in uživajo v njih. Reale običajno niso zmožni prenesti.

In v času spoznavanja ljudi jasno govoriš (in se dobivaš) z več ljudmi. Zakaj ne bi? Saj si samski. Jasno da ne boš če recimo na netu spoznaš nekoga z nekom začel govorit in preden ga sploh spoznaš al karkoli vse ostale izklopil. Isto v živo. Dokler se ne odločita da sta par sta pač samska in se samo dobivata. To je neka slovenska fora da prvič ko se z nekom dobiš si kar v vezi. Čeprav sploh nista govorila o tem, niti nič. Kava=veza :). In potem gredo trikrat z nekom ven, še kušnejo se ne pa govorijo da so bli tri tedne skupaj :). Mislim resno no.

Am … In ti si mnenja, da je bil ves ta čas samski? Pač ja – dopisovanje (če ni 18+) z več osebami ni glih bav bav, medtem ko iščeš. Samo takrat potem tudi ne začneš kar objavljati slik s partnerjem iz danes na jutri.

Pomoje je samo iskal za varati. Verjetno ti še vedno pravi, da je samski. In bo pravil, da je samski, tudi pod sliko #JustMarried.

Jaz ne verjamem, da bil samski. Če nič drugega pa sta bila prijatelja z ugodnostmi/par.

Odgovor na objavo uporabnika
Xzav, 02.02.2022 ob 13:11

Težava, ki jo tule vidim je: čim pride do igre je to neiskrenost. Kadar mi nekdo po npr. enem letu začne furat iskrenost, pred tem mi pa glumi se takoj vprašam kako je v tem odnosu sploh možno vzpostavit zaupanje.

Nisem govorila o glumi in igricah, sem strogo proti temu in predvsem proti igranju s čustvi. Govorim o preveč osebnih zadevah, pretiranem zaupanju in prehitri navezanosti. Torej najprej znanca, če se izkažeš za zaupanja vredno osebo prijatelja in če se zaiskrile začneš razmišljati o čem več in se do konca odprem. Jaz mislim, da ljudje ki si močno želijo zveze prehitro preskočijo nek normalen potek, razvoj ali pa nista usklajena v željah, pa lahko hitro ostane kdo razočaran.

Ja normalno da se kot tip z večimi bejbami dobivaš, pa tud dol daješ, potem pa čez čas zbereš, če je katera tko fajn, da bi z njo kaj več. je pa logično, da moraš z večimi bejbami seksati, da lahko realno oceniš, kok je ktera dobra.

Če vse idealno poklopi, je najboljši princip rotacije. Da imaš vsak dan u tednu čas za eno drugo in da imaš kakšnih sedem bejb na lagerju. To ti je resnično kvaliteten lajf!

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 02.02.2022 ob 16:35

Ja normalno da se kot tip z večimi bejbami dobivaš, pa tud dol daješ, potem pa čez čas zbereš, če je katera tko fajn, da bi z njo kaj več. je pa logično, da moraš z večimi bejbami seksati, da lahko realno oceniš, kok je ktera dobra.

Če vse idealno poklopi, je najboljši princip rotacije. Da imaš vsak dan u tednu čas za eno drugo in da imaš kakšnih sedem bejb na lagerju. To ti je resnično kvaliteten lajf!

To je tako nizko, da si ena normalna ženska s takim res nima kaj pomagati. Ampak seveda vsak po svojih standardih. Zagotovo se kandidatk kar tre. Predlagam, da vzpostaviš sistem z listki, prva pride prva melje..

Ne, ktera prva pride, je ponavadi prva načevljana. Ker se je pač naveličam in je čas za kaj frišnega.

Itak pa ne smejo vedeti ena za drugo. To bi vse pokvarilo. Vsaka mora dobiti občutek, da je neki kao very special. A vse imajo podobne pussies in so zgolj kobile v stand-by hlevčku.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 02.02.2022 ob 16:56

Ne, ktera prva pride, je ponavadi prva načevljana. Ker se je pač naveličam in je čas za kaj frišnega.

Itak pa ne smejo vedeti ena za drugo. To bi vse pokvarilo. Vsaka mora dobiti občutek, da je neki kao very special. A vse imajo podobne pussies in so zgolj kobile v stand-by hlevčku.

Uuu, pravi ljubitelj žensk. Čudovito sta te starša vzgojila, verjamem da sta zelo ponosna nate.

Za to si si kriva sama. Padaš na tipe, ki se jim sladko je*e za vse, razen za njih same.

Premisli, kaj delaš narobe.

…in ja, tipi, ki smo kaj vredni ne pademo prvi v objem, ampak imamo vedno “nekaj krožnikov za vrtet”.

Odgovor na objavo uporabnika
M320, 02.02.2022 ob 16:58

Uuu, pravi ljubitelj žensk. Čudovito sta te starša vzgojila, verjamem da sta zelo ponosna nate.

Ja, definitivno sem ljubitelj žensk! Nič ni lepšega kot ko ti v muco prihaja…

Nisem pa eden tistih dripcev, ki si enega babjega zmaja na grbo navelečejo in imajo potem zelo beden lajf. Pa morebiti nič seksa. Al pa slab seks.

Za dober in raznolik seks pa definitivno rabiš več stand-by kobil. Ki jih vse v glavi poganja ambicija postati nekaj več. A paziti je treba, da kateri res ne rata. Ker takrat bi bilo konec lušnega.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 02.02.2022 ob 17:38

Ja, definitivno sem ljubitelj žensk! Nič ni lepšega kot ko ti v muco prihaja…

Nisem pa eden tistih dripcev, ki si enega babjega zmaja na grbo navelečejo in imajo potem zelo beden lajf. Pa morebiti nič seksa. Al pa slab seks.

Za dober in raznolik seks pa definitivno rabiš več stand-by kobil. Ki jih vse v glavi poganja ambicija postati nekaj več. A paziti je treba, da kateri res ne rata. Ker takrat bi bilo konec lušnega.

Seveda, kako da ne.. sploh ko jih imenuješ kobile. Ajajaj …samo ti uživaj.

Ja, de facto so seks kobile za določen čas. Seveda pa jih v faco ne imenujem tako. Zvezdica, srčica, moja princeska… in tak šit. Ker potem dajo od sebe boljši performance.

Joj, to je normalno. Imajo/imaš več opcij za dopisovanje potem nekoga pač izbereš. Tko to deluje sedaj. Mislm, sej jst sm tudi za romantično dopisovanje z enim in edinim, samo to ni realnost na žalost. Svetujem, da se vedno dogovoriš naj ti sporoči, če bo spoznal koga drugega, da veš pri čem si. To je kar đungla.

.. sploh ko jih imenuješ kobile.

Če sem jaz žrebec, potem so bejbe kobile. kako pa naj jih po tvoje imenujem?

To delajo tudi ženske.. Se veliko lažje in vse bolj pogosto. Ženske imajo toliko izbire, da so zmedene in izberejo ponavadi največjega ženskarja ker ta imam že prakso kaj povedati ženski, koko jo zapeljati, da jo izkoristi. Tiste, ki si pa pišejo in pišejo pa se ne zmenijo za pijačo v živo so večno zasanjane samske..

 

Če ti je vztrajno zatrjeval kako fino se ima kot samski, s tabo ni imel nobenih resnih namenov. Jih pa ima očitno z drugo punco, ki mu je bolj všeč.

New Report

Close