Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A to delajo vsi tipi?

A to delajo vsi tipi?

Je pa umetnost voditi pogovor takole aninimno, ko nihče točno ne ve kdo je kdo. Brez pogovora ni nič, oziroma pogovor je osnova.

Odgovor na objavo uporabnika
xxxx586, 02.02.2022 ob 10:57

Nekaj časa si že dopisujeva. Povedal mi je, da je samski ter da mu je tako super. Piševa si vse živo. Zdaj pa je začel objavljat happy happy slikce z neko žensko. Ma, če bi lahko bi stegnila roko skozi ekran mobilca in mu prisolila eno okrog ušes.

WTF? A to delajo vsi tipi, pecajo več žensk naenkrat, potem pa so z dans na jutri v zvezi z eno? Meni je to ful grdo. A si ne moreš vzet nekaj časa, da spoznaš eno. Če ti ne paše, poveš in greš naprej. Ne pa takole.

 

Ti veš kje so tvoje meje in on jih je grdo prekoračil. Takšni moški tenstajo naivnice kot si ti in če so dovolj naivne, gredo še dlje. Hočem reči, da ti je s tem vse povedal o sebi. Se ti ne zdi? Kaj še torej komuniciraš z njim??

Z njim si seveda ne dopisujem  več. Sem še nekaj probala, potem ko sem videla da skače naokoli.  Pa me je ignoriral. Tako da to je to. Ta način, to mi je grdo.

Ste mi pa odprli oči. Očitno sem preveč naivna, ampak taka pač sem, od drugih pričakujem najmanj spoštljiv odnos.

Nisem se zaljubila vanj. Sem pa po vsem povedanem imela določena pričakovanja. Očitno pa sem bila zanj samo mašilo za preganjanje dolgčasa.

nova
Uredništvo priporoča

Sem pa po vsem povedanem imela določena pričakovanja.

Ahahaha. Mogoče pa si imela določena pričakovanja ob tem, ko ti je na drugi strani odpisovala ravno tako sanjaška baba kot si ti sama, le da se je dosanjala v vlogo princa.

Kok ste ene babe zabite. Pač domače pernate živali. Nesite rajši tistih par dek poscanega mesa kaj ven na sonce. In ga poudarjajte med pozibavajočo hojo. Boste imele kaj več šans, da vas kdo naskoči.

Vse lepo  in prav a ženske ne razumem vas.

Dopisovanje ja ok do neke mere spoznanja. In potem mora prerasti v spoznanje v živo, da se prepričaš skom imaš opravka. In potem tudi lahko presodiš ali  sta si všeč.  Ženske na raznih foromih pa želite dopisovanje tedne celo mesece pa kaj mislite da je moškemu toliko pisati in čakati eno žensko ki se tudi pokazat ne želi. Fotografije naredijo vse lepo kakor v temi je vsaka krava črna. Veste pregovor kdor prej pride prej melje. Tako je na teh foromih izbereš eno ki ti je po fotki in pisanju všeč. A vedno opstaja rezerva ko se nekatera odloči prej za zmenek v živo.

Odgovor na objavo uporabnika
naivno, 03.02.2022 ob 19:27

Odgovor na objavo uporabnika
Mija694, 03.02.2022 ob 17:30

Odgovor na objavo uporabnika
tudijazpodobno, 03.02.2022 ob 17:12

Taki tipi so navadni loleki. Nekateri jih opravičujete, češ itak bo probal pri večih, potem pa izbral tisto, ki mu najbolj sede. OK. Ampak ne naenkrat!

Ženske nismo lutke v izložbi. Enako seveda velja tudi za moške.

Pa eni opravičujete to z nagonom in kao moški so ful bolj potrebni, bla bla bla. Ja, imamo ljudje nagon, imamo pa tudi um. In to, možgani (če jih tip seveda zna uporabljat) bi mu moralo dati vedet, da se nekatere stvari enostavno ne spodobi počet, ker s tem lahko prizadeneš osebo na drugi strani. Sam kaj, ko v moderni družbi je pomemben samo JAZ, JAZ, JAZ in dolgo zatem nihče drug.

Ljudje, ki opravičujete tako zavajanje, verjetno tolerirate tudi druge deviantnosti, npr. popivanje (saj je samo družaben), klofute (to je blo prvič, ne bo se več ponovilo), žaljenje, ignoriranje, molk (kadar tip ali ženska pase mulo, če jima kaj ni po godu). In potem se iz tega rodijo zgodbe kot tista iz Sevnice, npr.

Želim si, da bi živela v svetu, kjer bi vsak preden bi kaj storil, pomislil koliko škode s svojimi dejanji lahko naredi drugi osebi.

Se strinjam s tabo!

Sem doživela podobno razočaranje. Še sanja se mu ne, da me je prizadel. Zakaj si tipi dopisujejo, če to zanje ne pomeni nič? Jaz budala pa sem se zatrapala. A zdaj ko pa ima resno punco, pa se (razumljivo) sploh ne javi več.  In tako stvari funkcionirajo danes.

Oprosti ampak kako se lahko zaljubiš v nekoga ki ga sploh ne poznaš? Nisi ga niti srečala. Ne veš ali smrdi, ali prdi, ali se butasto reži….nič ne veš. Veš samo tisto kar ti napiše. Se tudi v knjige zaljubiš? Mislim oprosti ampak ti imaš pač probleme sama s sabo, ker tako labilni ljudje niste ravno čustveno razviti. Zaljubit se v nekoga z katerim debatiraš prek interneta. Mogoče je ženska. Mogoče tip. Mogoče 90 letni ata. Kdo ve. Ampak ti si se zaljubila. Ker ti je nekaj napisal. MIslim resno? In potem si še lažeš da si bila zaljubljena vanj. V koga? Zaljubljena si bila v film ki si si ga napletla v glavi s svojo domišlijo na podlagi besed na internetu. Nisi bila zaljubljena v ČLOVEKA!

Resno ljudje ki pletete neke ljubezenske zgodbice po netu, brez da bi človeka sploh spoznali ste prav ubogi. Mislim patetično. Se opravičujem. Ampak če bi res si želeli vezo bi se dobili v živo. Pa jo nočete. Hočete pravljice. Na daleč. Da uživate v njih. Realnosti niste zmožni živeti. Je lažje sedeti doma, glodat čips in se igrati da si partnerka neki namišljeni osebi na netu in kakšno življenje imata. Vse namišljeno. Pravljice.

Motiš se, v mojem primeru ni bil nek tip iz interneta, ampak nekdo, ki sem ga poznala že od prej, iz “resničnega življenja”.

 

Pri spoznavanju prek interneta ne moreš pričakovat zvestobe. Ker to je internet. Lahko izbiraš na vsakem drugem portalu kdo boljši. Taki na koncu ostanejo samski, itak. Ampak če je tu sam klepet, pa tudi če je bila kaka kava, ne pomeni, da se ne pogovarja z drugimi. Očitno globina in resnost vajinega odnosa ni bila tako močna. Vse do momenta, ko si pogledata v oči, obljubita zvestobo, moraš imet v mislih, da so lahko še drugi ljudje poleg.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 02.02.2022 ob 16:56

Ne, ktera prva pride, je ponavadi prva načevljana. Ker se je pač naveličam in je čas za kaj frišnega.

Itak pa ne smejo vedeti ena za drugo. To bi vse pokvarilo. Vsaka mora dobiti občutek, da je neki kao very special. A vse imajo podobne pussies in so zgolj kobile v stand-by hlevčku.

Vsaka , ki bo tebe zamudila bo srečna ,…..

Ta se je samo delal samski. Papak eni klošarki, verjetno tudi financno odvisen od nje.

Mene pa zanima kako bi to naredil pravi moški? Če mu ženska, ki ga osvaja ni všeč, kako ravna tak pravi moški?

Ja zal to jih veliko dela, srecala sem take na Tindru dokler nism dojela, da jim tam zenske delajo uslugo in da se majo prav lustno, ko izkoriscajo opcije in se dlajo samske. Poglej dam ti lahko le tak nasvet. Ne jim dat loh ga samo zmesas in pustis na suhem. Nikoli ne spi z moskim, ki ni vate vlozil veliko casa, pozornosti in denarja ~ tudi 1 leto nic reci da nisi pripravljena na vec, da se ni prevec izkazal. Je tezko, smo zato samske (btw oni so tudi ceprav igrajo z zensko kot da niso) 🤣ampak tko dvigujes prag, da taki t. i dustyi ne pridejo nikamor in jih izstradas kot pse. In dejtaj rotacijsko, spoznavaj jih vec a z nobenim ne spat logicno a te je vprasal ce bi bla resen par, da bi te zarocil? Nic? Potem smo samske logicno 😉Ne podpirat dusty tipov pogooglay kdo so to bos vidla kok boljsi obcutek je ko bo takim zgubam enkrat potekel cas in opcije ~naslada 😉😉

Itak da je prav naredil. Najpogostejsi primer pecaš eno pol ko pa jo vprašaš če je za kaj resnega pa reče ženska PA NE VEM. In potem ti se ostale pobegnejo in si brez vseh, ker predolgo čakaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Pravimoški, 05.02.2022 ob 09:27

Mene pa zanima kako bi to naredil pravi moški? Če mu ženska, ki ga osvaja ni všeč, kako ravna tak pravi moški?

Odkrito pove (lahko tudi napiše), da pač ni zainteresiran in jo pusti pri miru.

in jih izstradas kot pse. In dejtaj rotacijsko, spoznavaj jih vec

Ahahaha, tudi veliko bejb je izstradanih kot psic. Druge pa so/ste itak frigidne. Škoda vsake minute za take kot si ti. Najbolj pošteno bi bilo, da si že na majico napišete FRIGIDNA.

Itak, da sposobni tipi bejbe dejtamo in dolčkamo rotacijsko. Vsak dan v tednu ima ena druga priložnost, da ga faše v luliko. Ostale pa so v čakajoči fazi rotacije, naj bodo mal v pričakovanju in naj mal stradajo psičke.

Sploh pa ene mone tu gor mislite, da je tistih vaših par dek poscanega mesa zlata vrednega. Mah, lulik je na tem svetu na milijarde.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 05.02.2022 ob 18:37

in jih izstradas kot pse. In dejtaj rotacijsko, spoznavaj jih vec

Ahahaha, tudi veliko bejb je izstradanih kot psic. Druge pa so/ste itak frigidne. Škoda vsake minute za take kot si ti. Najbolj pošteno bi bilo, da si že na majico napišete FRIGIDNA.

Itak, da sposobni tipi bejbe dejtamo in dolčkamo rotacijsko. Vsak dan v tednu ima ena druga priložnost, da ga faše v luliko. Ostale pa so v čakajoči fazi rotacije, naj bodo mal v pričakovanju in naj mal stradajo psičke.

Sploh pa ene mone tu gor mislite, da je tistih vaših par dek poscanega mesa zlata vrednega. Mah, lulik je na tem svetu na milijarde.

 

 

 

He he, sama kvaliteta te je, da o lulikah, ki ti jo dajo sploh ne govorim. Tako je, če nimaš nobenega dostojanstva, ljubezni do sebe, da ne govorim o okusu. Polniš luknje, da bi zapolnil praznino v sebi, a tako ne gre.

Sposobni, kvalitetni tipi delajo in se trudijo, da si ustvarijo kvalitetno življenje, dom in družino. Med kvalitete spada tudi zvestoba, sposobnost monogamije in rasti v dvoje.

Lulik je kolikor hočeš, a kvalitetnih žensk zelo zelo malo. Tako da, kot pravijo..svoji k svojim. Jaz k svojemu kvalitetnemu partnerju, ti pa svojim….kako jih imenuješ, psicam? 🙂

 

 

se delaš nedostopno in se pustiš prosit, pa te je drga prehitela, žal in prav je tako, boš vsaj vedla za drugič

Preko spleta se takoj spozna ali pa nikoli. Sploh pa moški take stvari doživljamo neprestano. Predstavljaj si koliko je šele moških na spletu, ponudbe enormno, ženska lahko izbira kolikor želi. In ne, vsak ki ti naklada, kako fajn živi samsko življenje je ali zafrustriran ali pa ti pač noče pokazati, da je obupan/osamljen ipd. kar pač vas fine punčke odbije, namesto, da bi to izkoristile v prid. Seveda samko življenje ni neka groza, ni pa nekaj, kar bi si želeli, kakor tudi vsaka zveza ne in je včasih tako pač bolje. Pa še 1 predlog, ko se sploh spoznate v živo, če vam je vizualno všeč, ne obupajte na prvo žogo, prvi pristopi so bullshit in zaigrani. Ali zaradi treme ali pa zaradi tega ker resnčno glumi… Ampak te nič ne stane, če se prepričaš…

Matr si ljubosumna, sploh še nisi bila z njim, samo malo dopisovala, pa te že žre, ker je z eno žensko slikal. Kaj bi šele bilo, joj, joj.

He he, sama kvaliteta te je, da o lulikah, ki ti jo dajo sploh ne govorim. Tako je, če nimaš nobenega dostojanstva, ljubezni do sebe, da ne govorim o okusu. Polniš luknje, da bi zapolnil praznino v sebi, a tako ne gre.

Sposobni, kvalitetni tipi delajo in se trudijo, da si ustvarijo kvalitetno življenje, dom in družino. Med kvalitete spada tudi zvestoba, sposobnost monogamije in rasti v dvoje.

Lulik je kolikor hočeš, a kvalitetnih žensk zelo zelo malo. Tako da, kot pravijo..svoji k svojim. Jaz k svojemu kvalitetnemu partnerju, ti pa svojim….kako jih imenuješ, psicam?

Jaz ne seksam z ženskami naokoli, ker bi imel praznino, ampak obratno, jajca imam preveč polna. Ampak vsaki povem, da nisem za monogamijo, meni se tudi ne zdi kvaliteta, da se na enega obesiš iz obupa, potem pa se z istim natepavaš celo življenje. Človek rabi spremembe, pa si lahko super mega, čez 3 leta bom že želel položit eno 10x gršo in manj pametno, samo zaradi spremembe.

Ne delajo tega vsi tipi, ampak samo tisti bolj zaželeni. Tisti brez opcij tega ne morejo naredit in ti bodo garantirano zvesti.

Odgovor na objavo uporabnika
še en tip, 06.02.2022 ob 16:25

He he, sama kvaliteta te je, da o lulikah, ki ti jo dajo sploh ne govorim. Tako je, če nimaš nobenega dostojanstva, ljubezni do sebe, da ne govorim o okusu. Polniš luknje, da bi zapolnil praznino v sebi, a tako ne gre.

Sposobni, kvalitetni tipi delajo in se trudijo, da si ustvarijo kvalitetno življenje, dom in družino. Med kvalitete spada tudi zvestoba, sposobnost monogamije in rasti v dvoje.

Lulik je kolikor hočeš, a kvalitetnih žensk zelo zelo malo. Tako da, kot pravijo..svoji k svojim. Jaz k svojemu kvalitetnemu partnerju, ti pa svojim….kako jih imenuješ, psicam?

Jaz ne seksam z ženskami naokoli, ker bi imel praznino, ampak obratno, jajca imam preveč polna. Ampak vsaki povem, da nisem za monogamijo, meni se tudi ne zdi kvaliteta, da se na enega obesiš iz obupa, potem pa se z istim natepavaš celo življenje. Človek rabi spremembe, pa si lahko super mega, čez 3 leta bom že želel položit eno 10x gršo in manj pametno, samo zaradi spremembe.

Sej. Taki ste površinski in plitki, nestabilni za moje pojme. Nobene globine, nobene močne vezi, nobenih večjih stvari niste sposobni doživeti ne občutiti, ampak samo tisto primitivno, nagonsko. Sicer ne me narobe razumeti, vsak ve zase kaj je najbolje zanj. Če ti tebi tvoja jajca diktirajo življenje in odločitve tudi prav, jaz si tega ne dovolim, ker so moje vrednote drugačne. Tebi pomeni več menjati ženske, meni pomeni več odkrivati kaj vse se skriva v tem enem partnerju do konca življenja. Smo različni. Ni pa to nobeno obešanje. Vrata se pri nas odpirajo navznot in navzven za oba. V kolikor ne bi bila oba noro zaljubljena drug v drugega in drug drugemu popoln par, bi prej ali slej počilo. Tako pa je naraven in najboljši potek za oba, da ostajava skupaj, saj se drug drugega nisva naveličala, se ne moreva naveličati in potrebe po menjavi zatorej ni. Spremembe pridejo že tako same od sebe in če imaš polno življenje, si želiš stabilnosti v zvezi, varen pristan in dom v človeku in z njim. Ko zaspita objeta in je to to. To je vse, kar si želiš in potrebuješ.

Taki kot ti ne morejo biti poročeni, lahko ste samski in jih menjate dokler vam paše, za zveze pa niste. Si pa vsaj pošten, da jim poveš.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne delajo tega, 06.02.2022 ob 16:30

Ne delajo tega vsi tipi, ampak samo tisti bolj zaželeni. Tisti brez opcij tega ne morejo naredit in ti bodo garantirano zvesti.

Zaželeni od takih, ki jo dajo za en naskok sploh ne štejejo. To je plevel. Sorry. Raje imam najbolj redko rastlino na svetu kot kup plevela, ki ga dobiš povsod. Če ti to pumpa ego, te moram razočarati. Partnerji s katerimi se predajaš mesenih užitkov ti diktirajo ceno na trgu. Gledano z ženskega vidika je malo drugače kot si vi moški domišljate, da ste kao ful zaželeni… Od koga, se vprašaj. Če so to top kvalitetne ženske, ki se ne predajo tako enostavno, ok. Potem moraš biti res nekaj posebnega, a kvalitetne z enim, ki jih menja bolj kot gate ne bodo želele imeti opravka. Opcije pa imajo vedno vsi in priložnosti tudi. Eni jih ne izkoristimo, ker tega ne potrebujemo.

Odgovor na objavo uporabnika
M320, 06.02.2022 ob 17:29

Zaželeni od takih, ki jo dajo za en naskok sploh ne štejejo. To je plevel. Sorry. Raje imam najbolj redko rastlino na svetu kot kup plevela, ki ga dobiš povsod. Če ti to pumpa ego, te moram razočarati. Partnerji s katerimi se predajaš mesenih užitkov ti diktirajo ceno na trgu. Gledano z ženskega vidika je malo drugače kot si vi moški domišljate, da ste kao ful zaželeni… Od koga, se vprašaj. Če so to top kvalitetne ženske, ki se ne predajo tako enostavno, ok. Potem moraš biti res nekaj posebnega, a kvalitetne z enim, ki jih menja bolj kot gate ne bodo želele imeti opravka. Opcije pa imajo vedno vsi in priložnosti tudi. Eni jih ne izkoristimo, ker tega ne potrebujemo.

*Mesenim užitkom. Me heca autocorrect, ne znam ga izklopiti na novem

Draga M320,

živiš v globoki iluziji glede naravnega spolnega vedenja moških in posledično tudi glede spolnih želja (zelo mogoče celo dejanj) svojega dragega. Evolucija nas je moške naredila za oplojevalce, kar se v sodobnem času finančno sicer ne izplača, definitivno pa smo še vedno trosilci semena. Čimveč, tem bolje.

In ja, tisti, ki imamo potencial in opcije, se pač na polno igramo z lulikami. Jaz sem vsaj iskren, ker to direktno povem. Tvoj dragi ni. Ker neko “duhovno zorenje v dvoje” je za moške bull shit. In monogamija je protinaravna.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 06.02.2022 ob 23:26

Draga M320,

živiš v globoki iluziji glede naravnega spolnega vedenja moških in posledično tudi glede spolnih želja (zelo mogoče celo dejanj) svojega dragega. Evolucija nas je moške naredila za oplojevalce, kar se v sodobnem času finančno sicer ne izplača, definitivno pa smo še vedno trosilci semena. Čimveč, tem bolje.

In ja, tisti, ki imamo potencial in opcije, se pač na polno igramo z lulikami. Jaz sem vsaj iskren, ker to direktno povem. Tvoj dragi ni. Ker neko “duhovno zorenje v dvoje” je za moške bull shit. In monogamija je protinaravna.

Ne sodi po sebi. Nekateri znajo uporabljati tudi razum in jim osemenjevanje ni prioriteta v življenju. Evolucija gor ali dol. To tako ti vidiš, ne velja pa za vse. Ne vem zakaj se tako trudiš v prepričevanju, ampak jaz vem kaj je res in vem, da sem edina, ki je bila z njim, prej in še vedno. Če bo tako za vedno ne morem vedeti, upam pa. Če je on meni dovolj, ne vem zakaj ne bi bila jaz njemu.

Veš, ko imaš tako močno povezanost, je zvestoba le naravna posledica, stranski učinek. Ampak seveda ne razumeš, kako bi le, če se z nobeno nisi tako povezal, ker svoj čas in energijo zabijaš v trosenju semena po svetu. Pa te nič ne obsojam, da veš. Samo to vsiljevanje tvojega mnenja kot edine, univerzalne resnice komentiram.

New Report

Close