Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A to je malo stranskih učinkov cepiva?

A to je malo stranskih učinkov cepiva?

Takole je:

Rdečina, koprivnica in izpuščaj na mestu injiciranja so se pojavili pri manj kot 1 od 10 ljudi. Srbečica na mestu injiciranja se je pojavila pri manj kot 1 od 100 bolnikov. Oteklina obraza, ter šibkost v mišicah ene strani obraza (akutna periferna obrazna paraliza ali pareza) se je zgodila redko, pri manj kot 1 od 1000 oseb.

 

Hudiča, no. Se pravi, od 15.000, ki so se pri nas cepili v dveh dneh, jih je 15 fasalo parezo?? Samo v dveh dneh. Pa kje so ti ljudje? Zakaj se nihče ne javi s svojimi zgodbami in nas šopajo samo s tem, kako je bilo grozno, ko so imeli kovid? Kje so šele tisti, ki jih zdravniki sploh ne vpišejo v register stranskih učinkov po cepljenju, ker se jim bolezen pojavi teden dni po cepljenju (raznorazni hudi izbruhi herpesov, nevrološke motnje od mravljinčenja do hudih glavobolov, srčne kapi, možganske kapi, vse v roku do dveh tednov po cepljenju…)??? Tega ne vpisujejo, ker “ne morejo dokazat, da je od cepljenja”. Kdo je tu nor?

Odgovor na objavo uporabnika
ultramarin, 24.09.2021 ob 22:16

Takole je:

Rdečina, koprivnica in izpuščaj na mestu injiciranja so se pojavili pri manj kot 1 od 10 ljudi. Srbečica na mestu injiciranja se je pojavila pri manj kot 1 od 100 bolnikov. Oteklina obraza, ter šibkost v mišicah ene strani obraza (akutna periferna obrazna paraliza ali pareza) se je zgodila redko, pri manj kot 1 od 1000 oseb.

 

Hudiča, no. Se pravi, od 15.000, ki so se pri nas cepili v dveh dneh, jih je 15 fasalo parezo?? Samo v dveh dneh. Pa kje so ti ljudje? Zakaj se nihče ne javi s svojimi zgodbami in nas šopajo samo s tem, kako je bilo grozno, ko so imeli kovid? Kje so šele tisti, ki jih zdravniki sploh ne vpišejo v register stranskih učinkov po cepljenju, ker se jim bolezen pojavi teden dni po cepljenju (raznorazni hudi izbruhi herpesov, nevrološke motnje od mravljinčenja do hudih glavobolov, srčne kapi, možganske kapi, vse v roku do dveh tednov po cepljenju…)??? Tega ne vpisujejo, ker “ne morejo dokazat, da je od cepljenja”. Kdo je tu nor?

Pa vse bi radi pocepili, se otroke…

Vsakemu razumnemu je jasno, da cepljenje vsepovprek in počes glede samo na priznane stranske ucinke ne opravicuje cepljenje po defoltu.

Žal mi je teh ljudi, ki so utrpeli stranske ucinke…in razumem jih, da se ne izpostavijo javnosti, saj vemo… da bi jih “požrli”

Odgovor na objavo uporabnika
Preboleli, 24.09.2021 ob 23:00

Pa vse bi radi pocepili, se otroke…

Vsakemu razumnemu je jasno, da cepljenje vsepovprek in počes glede samo na priznane stranske ucinke ne opravicuje cepljenje po defoltu.

Žal mi je teh ljudi, ki so utrpeli stranske ucinke…in razumem jih, da se ne izpostavijo javnosti, saj vemo… da bi jih “požrli”

Jaz pa mislim, da jih ne bi požrli. Spravili bi se na zdravnike, ki so proti cepljenju ali na anticepilce, na bolnega človeka, ki je doživel posledice izgube zdravja pa ne. Kdo bo takemu zameril. Ker se nihče ne javi, da bi javno o tem govoril, narod sploh ne verjame, da taki obstajajo.

 

 

nova
Uredništvo priporoča

Vladajoči režim želi take zadeve pomesti pod preprogo, da lahko izvaja manipulacije.

In to je najpoglavitnejši učinek, ki zasenči vse ostale, zato se o njih tudi pretežno ne govori, je:

https://c8.alamy.com/comp/2A07XWC/euro-currency-money-cash-money-euro-bills-stacks-of-euro-notes-on-concrete-background-in-five-hundred-two-hundreds-one-hundreds-and-fifties-2A07XWC.jpg

Tu na kratko razloži kakšen zločin se dogaja in kakšni egoisti in psihopati so vsi, ki ta zločin podpirajo in v njem sodelujejo.

(https://www.bitchute.com/video/5O2BQ5ZhbRI6/)

Poznam mnozico cepljenih ljudi.   Njihovi stranski ucinki ; en dan glavobol, en dan vrocina, ali oboje hkrati, pri nekaterih rahla rdecina od vboda.   Torej brez strahu na cepljenje.

 

(https://1000covidstories.com/personal-stories/)

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 25.09.2021 ob 07:35

Tu na kratko razloži kakšen zločin se dogaja in kakšni egoisti in psihopati so vsi, ki ta zločin podpirajo in v njem sodelujejo.

(https://www.bitchute.com/video/5O2BQ5ZhbRI6/)

Domino efekt – deluje!

Odgovor na objavo uporabnika
Ultramarin, 24.09.2021 ob 23:07

Jaz pa mislim, da jih ne bi požrli. Spravili bi se na zdravnike, ki so proti cepljenju ali na anticepilce, na bolnega človeka, ki je doživel posledice izgube zdravja pa ne. Kdo bo takemu zameril. Ker se nihče ne javi, da bi javno o tem govoril, narod sploh ne verjame, da taki obstajajo.

 

 

Eni cepilci rečejo, da je vse to samo psiha.

 

Tisti, ki so pro cepljenje in težijo s tem vsem ostalim, itak ne bi verjeli, tako da nima smisla. Tisti, ki bi verjeli pa označeni za anticepilce.

Odgovor na objavo uporabnika
Qiqqe, 25.09.2021 ob 08:39

Poznam mnozico cepljenih ljudi.   Njihovi stranski ucinki ; en dan glavobol, en dan vrocina, ali oboje hkrati, pri nekaterih rahla rdecina od vboda.   Torej brez strahu na cepljenje.

 

Poznam mnozico prebolelih, en dan vrocina, malo utrujenosti in to je to.

 

Vceraj sem se pogovrjala z zdravnikom, ki podpira cepljenje, pa mi je rekel, da je vse v zvezi s korono loterija, kakor te zadane, zadane, ce si cepljen ali necepljen.

Jaz sem rekla, da imam posledice po cepljenju. In tudi očitno neke vrste te pareze, pač mišice obraza so zategnjene in ko sem prvič to opazila sem mislila, da me je možganska kap. Pa grem k zdravniku in mi reče, da so gube. A res kar naenkrat. No in zdej si slikam obraz in sem pokazala zdravniku in mi je dal neka zdravila. Se končno lahko vidi, da to niso gube. Sem izpostavila in bom še saj se tudi cepit ne smem več. Pa nas čaka pogoj PC.

Seveda. Vsi zdravi smo imeli zaradi covidc. Da država držijo treba že unrèt.  Ahja.  ,

In neposredno mìvgulite reklame f c🤣 mater ni Joško ti ne dam f 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Kr tko, 25.09.2021 ob 12:04

Jaz sem rekla, da imam posledice po cepljenju. In tudi očitno neke vrste te pareze, pač mišice obraza so zategnjene in ko sem prvič to opazila sem mislila, da me je možganska kap. Pa grem k zdravniku in mi reče, da so gube. A res kar naenkrat. No in zdej si slikam obraz in sem pokazala zdravniku in mi je dal neka zdravila. Se končno lahko vidi, da to niso gube. Sem izpostavila in bom še saj se tudi cepit ne smem več. Pa nas čaka pogoj PC.

Ja, zdravniki apriori negirajo, da je karkoli zaradi cepljenja. Pa čeprav imaš v tuji literaturi navedenih kup stranskih učinkov, med njimi tudi pareza, ki je kar pogosta. Prav je, da vztrajaš. Upam, da se ti izboljša.

Govora je o stranskih ucinkih po cepljenju. In ne o obolelih po okuzbi korone

Jaz sem se pred dvema dnevoma cepila z Johnsonom (zdrava, mlada). Dan in pol sem se počutila kot se človek počuti ko ima gripo oziroma čuti, da se ga nekaj loteva (glavobol, vse boli, ščemi, nisi najbolj pri sebi). Je pa to to. Ne vem, bi bilo lepo imet nek forum, kjer bi vsak lahko delil svojo izkušnjo brez obsojanja in bi imeli realnejšo sliko brez medijev kot posrednikov in mešalcev dreka

(https://www.logicno.com/politika/zataskavanja-smrti-od-covid-19-i-nuspojava-uzrokovanih-cjepivima-zvizdaci-medicinske-sestre-otkrivaju-kako-se-na-njih-vrsi-pritisak-kako-vaers-u-ne-bi-prijavljivale-smrtne-slucajeve-i-nuspojave.html)

ma jaz sem cepljen od avgusta in dejansko od takrat telefon filam na mestu vboda. resno ej, sploh kabla ne rabim, brezžično se mi fila in tud podatki letijo 300/h. no sej pol sem ugotovu da je to zarad 5g antene k so mi jo apliciral. ej resno, ni tok slabo. se kr splača.

Odgovor na objavo uporabnika
ni panike, 25.09.2021 ob 19:52

ma jaz sem cepljen od avgusta in dejansko od takrat telefon filam na mestu vboda. resno ej, sploh kabla ne rabim, brezžično se mi fila in tud podatki letijo 300/h. no sej pol sem ugotovu da je to zarad 5g antene k so mi jo apliciral. ej resno, ni tok slabo. se kr splača.

Zaradi takih smo raje tiho, ja.

New Report

Close