Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A vam je ok, če ima mož prijateljico?

A vam je ok, če ima mož prijateljico?

Se ne zaveda, na načelni ravni piše da jih je dosti ok., v njeni globini pa vre.
[/quote]

prevečkrat opaženo.


Ne, jaz čisto nič o tem ne pišem. Lahko pokažeš kje to napišem?
Zgolj tvoja napačna razlaga mojih besed in širjenje napačnih informacij naprej.
[/quote]

Nisi ti tole napisala:
“Svet zagriženih samcev nima žensk za prijateljice, ima jih za sex ali še to ne, če jih mimobežen sex ne zanima. Dejstvo je, da moški ne prijateljujejo z ženskami. To dokazuje tudi reala, kjer ti moški reče, da te spoznava za prijateljico ali mogoče kaj več, ti pa mu rečeš, da te on kot moški ne zanima, te le kot kolega, pa je takoj napad in zbris stran. Torej- o kakšne prijateljstvu je tu govora?”

Oprosti, ampak iz tvojega posta je razvidno, da so moški sami manijaki. Niti nisi napisala, da so kake izjeme, je videt, da si dala vse v isti koš. Sploh samski ti gredo v nos. Pa ti povem, da ravno poročeni iščejo samske ženske za seks. Verjetno tisti, ki jih mone privežejo.

Nisi ti tole napisala:
“Svet zagriženih samcev nima žensk za prijateljice, ima jih za sex ali še to ne, če jih mimobežen sex ne zanima. Dejstvo je, da moški ne prijateljujejo z ženskami. To dokazuje tudi reala, kjer ti moški reče, da te spoznava za prijateljico ali mogoče kaj več, ti pa mu rečeš, da te on kot moški ne zanima, te le kot kolega, pa je takoj napad in zbris stran. Torej- o kakšne prijateljstvu je tu govora?”

Oprosti, ampak iz tvojega posta je razvidno, da so moški sami manijaki. Niti nisi napisala, da so kake izjeme, je videt, da si dala vse v isti koš. Sploh samski ti gredo v nos. Pa ti povem, da ravno poročeni iščejo samske ženske za seks. Verjetno tisti, ki jih mone privežejo.
[/quote]
Ne, ni razvidno. Tebe so zmotili zagriženi samci..
Jaz sem še omenila kategorijo moških ki hočejo pod pretvezo spoznavanja za prijateljstvo kaj več(vezo) i ko rečeš da te zanima le kot kolega, pa napad in zbris. Torej- kako prijateljstvo so tu imeli v mislih?

Dejstvo je edino, da če s tabo moški nočejo biti prijatelji, to ne pomeni, da so vsi moški taki z vsemi ženskami.
[/quote]
Preberi še enkrat, mogoče ti potegne.

prevečkrat opaženo.
[/quote]
Mnja, anonimni skrivači… dajta linke, da vidimo vajino anonimno vrenje… hehe…

Če bi imel od prej prijateljico, s katero sta že prej hodila pred najino zvezo na skupen hobij ter, da bi jo jaz spoznala in se kdaj tudi skupaj dobili, mi ne bi bil problem. Če pa bi jo spoznal kasneje, ko sva mi2 že nekaj časa skupaj ali jo meni ne bi želel predstavit, pa če bi bila samska pa mi ne bi bilo najbolj vseeno. Prav tako mi ne bi bilo ravno, če bi šel sam s kolegico za par dni nekam.

O takšnem – ki ga po tvoje – ni.
Jaz imam prijateljice, res pa se zadnje čase redkeje srečujemo. Par se jih je odselilo iz SLo, ostali pa nimamo več toliko časa – in verjetno tudi volje za klepete, kot včasih.

Realno povedano.

O takšnem – ki ga po tvoje – ni.
Jaz imam prijateljice, res pa se zadnje čase redkeje srečujemo. Par se jih je odselilo iz SLo, ostali pa nimamo več toliko časa – in verjetno tudi volje za klepete, kot včasih.
[/quote]
Ti si od njih nisi želel kaj več. Jaz pa sem rekla za moške, ki so slej ko prej hoteli več kot prijateljstvo. Ker to ni bilo možno, pa tega “prijateljstva” ni bilo več. Torej ni bilo iskreno prijateljstvo. Pri obema mora biti enako- nobene želje za kaj več, da bi prijateljevanje res lahko bilo možno.


Ti si od njih nisi želel kaj več. Jaz pa sem rekla za moške, ki so slej ko prej hoteli več kot prijateljstvo. Ker to ni bilo možno, pa tega “prijateljstva” ni bilo več. Torej ni bilo iskreno prijateljstvo. Pri obema mora biti enako- nobene želje za kaj več, da bi prijateljevanje res lahko bilo možno.
[/quote]

Ja, saj.
A napisala si o zagrizenih samcih… in tudi sam sem bil takrat nekaj podobnega. Zato moj komentar.
Tisto pa… ko bi eden še kaj drugega zraven – pa ni prijateljstvo. Je samo (poskus) bližnjice.

Se mi zdi povsem normalno, da gre na kavo oziroma pivo tudi z ženskami. Pa s kakšnimi se verjetno lahko bolj pogovarja o stvareh, ki mene ne zanimajo. Enako tudi jaz. Imam pretežno moške znance, lahko rečem tudi prijatelje, s katerimi imamo skupne interese in se kje dobimo. Nič slabega ne vidim v tem. Posesivnost in ljubosumje bi me omejevala.
Morda me je kdaj prevaral, a dvomim. Me pa zaradi kakšne avanture ne bi bilo ravno konec. Jaz ga nisem, ker si ne bi hotela komplicirat življenja in sem se tudi že prej znorela. Skupaj furava že trideset let.

Ja, saj.
A napisala si o zagrizenih samcih… in tudi sam sem bil takrat nekaj podobnega. Zato moj komentar.
Tisto pa… ko bi eden še kaj drugega zraven – pa ni prijateljstvo. Je samo (poskus) bližnjice.
[/quote]
Ti nisi bil zagrižen samec, le našel nisi še taprave, s katero bi želel v vezo/veze(če jih je bilo več kot ena) ..zagriženi samci so oni, ki jih veza ne zanima, tudi ko so stari 50 in več in je niti v lajfu nikdar niso imeli, ker je niso hoteli.


Ti nisi bil zagrižen samec, le našel nisi še taprave, s katero bi želel v vezo/veze(če jih je bilo več kot ena) ..zagriženi samci so oni, ki jih veza ne zanima, tudi ko so stari 50 in več in je niti v lajfu nikdar niso imeli, ker je niso hoteli.
[/quote]

Aha, OK, to je pa res razlika. Imaš prav.

glede na to, da imajo ženske tudi “prijatelje” potem pravim zakaj pa ne. mogoče res izpadem seksističen, pa morda govorim tudi bolj za mlajša dekleta. vem za eno 23 letnico, ki ima veliko “prijateljev”, za katere nebi rekel da so to, saj hoče z vsakim nekaj. tudi z mano, itd. in to je katastrofa (nobeden noče take) 🙂


Meni ne bi bilo ok, če bi imel partner neke takšne prijateljco/e. Da bi se z njimi družil v prostem času, jaz pa bila doma? Pop…ila bi.
Da bi šel z neko prijateljico na smučanje? Razmišljala bi o tem, da ga pustim.

Mate veliko samozavesti in zaupanja.

Ja imam neravne zube pa bi bilo nepoљteno da mi smetaju tuрi krivi zubi, a moj suprug ima razmaknute zube i meni je to baљ slatko


Meni ne bi bilo ok, če bi imel partner neke takšne prijateljco/e. Da bi se z njimi družil v prostem času, jaz pa bila doma? Pop…ila bi.
Da bi šel z neko prijateljico na smučanje? Razmišljala bi o tem, da ga pustim.
[/quote]

Se pravi, če ti ne smučaš, se mora partner odpovedat svojemu hobiju, ker je tebe spoznal?

Meni osebno ni bilo ok, zato ker sploh ni šlo za pravo prijateljstvo – v dreku je blizu sploh ni bilo blizu – pa to naj bi bila prijateljica?
Seveda je on še vedno prepričan, da je njegova prijateljica in goji neka nostalgična čustva iz preteklosti, kaj bi bilo, če bi bilo – pa je bil premalo zanjo (njegove besede).

Tudi en drink ali dva ni nobena težava, če imata mož-žena zaupljiv, spoštljiv in iskren odnos med sabo.
Ko gre za laži in skrivanja, potem pa tudi vemo, koliko je pravzaprav ura. Ne vem, zakaj imeti moža/ženo za norca. Ves svet je pred teboj in iz odnosa, ki ni ok, pač greš.

Se pravi, če ti ne smučaš, se mora partner odpovedat svojemu hobiju, ker je tebe spoznal?
[/quote]
ti si pa precej na kratko v glavi, a ne?
Saj gre mož lahko smučat sam (se spomnim, ko si pred leti celo zimo gor težila, da te na smučanju vsi nadlegujejo in se hočejo družit, ti bi pa samo smučala), s prijatelji,
res ne rabi ravno ene babe zraven vlačit. Al misliš sedaj po ta novem, da je ženska zraven smučarja obvezna oprema?

Kdo ima prijateljice in tista, ki ima prijatelje moškega spola, med tem, ko je en stalno doma in čuva froce in hodi samo v službo, je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da nekdo hodi namakat ali natikat …

New Report

Close