Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A vas kaj matra

A vas kaj matra

….puhna luna?
;-)))

matra matra
moja hoce ob pouni luni skoz nabijat..;))

send $

Dobro ben!
:-)))

ma bobne!!!;(
benti, kaj sm ji sel kupovat za miklavza
ajejej, me bo srecala pamet?;)

send $

mene direktno ne……. ampak bolj matra tiste okol mene, da pole matrajo še mene……..

sej zastopiš? ;))

Popolnoma!

me veseli ;))

Te je že!!!!
😉

A kej bolj siješ denes?
😉

nisem jst luna, orkaduš…….. hehe……… sijem sijem…….

še bolj bi, ma me nekam nekej ne spusti……. hmmmmmm…..

Kaj te muči?Jest,kr te ne spustim v šukco?
;-))))

jaz trola sem se pa sprasvala zakaj se mi to dogaja..aha..ona je kriva..k je polna in se luna;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

in zakaj je to matranje..to je uzitek..haloooo…deci..nikol vam ni okej..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a ti tud rada nabijas??
ob polni luni?:)

send $

ja ja
to pa ne pomeni da lahk neomejeno noris;)

send $

a tako misliš????

prav pa te ne bom več vabil…ops………

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

nabijam jaz vedno rada…

le kdo ne nabija rad;))

tko pase…

mmm..k se presvicas od vsega tega nabijanja

zoge na kos;))…aja..a si ti mel kaj druzga u mislih..mison…nenene

jaz nabijam sam ko igram kosarko;))..ja na bobne ne nabijam..ker ne znam..tist k mas ti u mislih..pa jaz ne nabijam..tisto delam nezno…hihihi…al pa strastno;))..ne zezi ti mene..kapis!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja lahko..ker mi to pase..in tko ostaja..ker me to dela tako..mmmmmmmmmm…in ker zaradi tega nihce ne trpi..ravno obratno;))..ne cutis tega..skoda…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a pr vas recete, da igrate “kosarko”??;)))

no, pr nas raje “vrzemo ene karte”;))))

send $

A polna luna je bila? Hmmm… To pa vse pojasni… Sem že mislila, da bo “veselje” pri bajti 😉 – me je včeraj zvečer taka lakota pograbila, da sem izpraznila cel hladilnik, vse letne zaloge čokolade, keksov, čipsa, kokic… Uf, nič se mi ni izmuznilo 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

dobro jutro mishika!

send $

:)))))))))))) Miki, ti pa nekam zgodaj vstajaš 😉 :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

CE ME PA TKO ZGODAJ MECES POKONC;)))

BOVA PA JUTR MAL DLJE NINALA, A LAHKO?

send $

Še dalje??? Pa kaj si ti nor… 😉 :)) Ob sedmih, najkasneje osmih je jutri budnica. Tako. Nič lenarjenja, saj nismo lenivci 😉 :)).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

No ja!Tud jest mam rajš lenivce…kot požeruhe!
Sorči!
;-))))

New Report

Close