Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek a vas ni nič sram

a vas ni nič sram

Ker ti ni všeč ( “pije ti kri”) in ker je “aroganten”, se ga lahko spravi v arest za 2 leti?!

Ma med kakšnimi kreteni ( splošne in emocialne inteligence) mi živimo?! Je to demokratična, pravna, evropska Slovenija? :((((((((

Nihče ni privoščljiv. Prav pa je, da vsak za svoja dejanja odgovarja (in teh jih ima Janez na kubik, a ne), Sedaj je čas da malo poravna dolg, ampak še premalo.

Zakaj ste pa o Jankoviću in ostalih kar tiho? Takrat boste lahko delali veselice, ko bodo vsi za zapahi!!!

No, kaj pravite na pismo dr. Dušana Petrača ( NASA, ZDA) slovenskemu predsedniku Pahorju?

Kaj? Nič ne morete!! Ker ima Dušan Petrač v glavi več kot vaše cele rodbine nekaj generacij skupaj!

Predsednik gotovo na tako pismo samo nemo gleda v tla. Ker ga je sram. ( Resda sam nima pristojnosti, lahko bi pa kaj javno rekel. Ker vem, da Pahor ve, da ni prav to, kar se danes dogaja! )

da smo si na jasnem..
če bo, oz ko bo JJ odsedel teh dve leti..(če se vmes kaj ne spremeni, v kar dvomin)..
in pride iz čuze ven..

bo klin..

kajne levaki..???

seveda pričakujem..
da se ne boste “ozirali nazaj”..ampak gledali svetlo prihodnost..
zavel bo nov veter in nov obraz-čist, presvetljen, JJ..
bo lahko neobremenjeno kandidiral KJERKOLI..in brez političnih in “aferskih” grehov..skratka klin..

..kajne???

Če smo vse to, potem morajo vsi pravnomočno obsojeni odsedet svojo kazen. Ajnfoh.

Bedak! Potem se ne sme soditi drugače kot po zakonih! Potem ni več možno nikogar obsodit, ker nekdo nekomu politično ni všeč. Po političnih narekih in simpatijah.

Take pravnomočne obsodbe si zatlačite v svoje riti; nismo več leta 1950, da se bo toleriralo!

Če nihče drug, evropsko sodišče za človekove pravice tega ne bo toleriralo!!

In potem bo padlo po vseh, ki so pri tej sodbi imeli besedo. In po vseh, ki so ščuvali k pogromu nad JJjem! Sramota bo žal padla nad celo Slovenijo!

Če je kriv naj odsedi svoje, pa je. Ne bi bilo slabo, če bi mu sledili še ostali…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

V naši državi bi bilo bolje, če bi imelo ljudstvo kaj besede pri sodbah in začelo obešat na kandelabre. Poglej Francijo, sodilo je ljudstvo, bando so obesili in obglavili, pa kje je zdaj Francija…

Sicer pa, vso stvar si narobe interpretiraš: ljudje se ne veselimo, da gre nekdo v zapor, ker mu bo tam slabo, ampak se veselimo, da pravda še vsaj nekaj deluje, ne samo za nas anonimne državljane, ampak tudi za večje kalibre.

Sprašujem pa te:
Zakaj nisi isto to pisal, ko je šla Hilda v zapor????????[/quote]
Saj hildo so tudi raztegovali na vse strani.in folk res misli,da je ona in samo ona kriva.dejte no njo so nastavili za žrtveno jagnje.seveda zasluži čorko ampak poleg bi moralo it še vsaj 50 njenih pomagačev.
Meni se vse bolj zdi,da je pr nas kriv samo tisti,ki ga novinarji postavijo v glavni kader.

Sem prebrala pismo od NASINEGA ZNANSTVENIKA (ZDA), Slovenca dr. Dušana Petrača na politikis… si…. WOW….. wow,…

Preberite si, če si upate… bo pretreslo vse vaše sive celice (če jih seveda kaj imate).

Na google pač vpišite: Pahor, dr. Dušan Petrač, pismo…. pa boste dobili.

Meni se smilita mala fantička, čeprav mislim, da tudi do zdaj nista imela veliko od njega!
Včerajšnji sprehod po LJ je bila tipična Janšistična poteza – da ga ni sram!!

Sicer pa – kakor živi (z Uršo na čelu in sestričnami in ritopiki), lahko pričakuje tudi arest! MI nimamo nič pri tem!

Se ti smili tudi Hildina družina?

Ker ti ni všeč ( “pije ti kri”) in ker je “aroganten”, se ga lahko spravi v arest za 2 leti?!

Ma med kakšnimi kreteni ( splošne in emocialne inteligence) mi živimo?! Je to demokratična, pravna, evropska Slovenija? :(((((((([/quote]
Selektivna pismenost. V arest naj gre, ker se je zašil (“je padel v jamo, ki si jo je sam skopal, prvi odstavek, druga vrsta). Naslajam se ne, smili se mi pa tudi ne, zraradi (1. odstavek, 1. vrsta). A bo zdaj šlo?
Njegova aroganca je nedvomno prispevala k temu, da se danes tukaj menimo o njegovem arestu. Če bi bil malo manj prepričan, da se njemu to že ne bo zgodilo, ker je preveč pameten, pomemben in brihten, se mu to ne bi zgodilo, ker bi se prej ustavil.

Da nam pije kri že od Depale vasi, je pa tudi res. Zombiji, anyone? Trenirkarji? Opankarji? Tako imenovani strokovnjaki? Len celoten javni sektor? Levi fašisti? Sem še kaj pozabila?

Hm, je tale Petrač pravnik ali fizik?
Sem mislila, da se pri Nasi ukvarja z vesoljsko tehniko, ne s slovenskim pravom. Ali pa ti misliš, da nekdo, ki dela pri Nasi kot znanstvenik, avtomatično obvlada tudi slovensko zakonodajo in pravni sistem?

Ne naslajam se nad tem, da gre v keho, samo zadovoljna sem, da gre nekam, kjer ne bo delal škode narodu. Zame bi bilo dovolj, če se za vedno umakne iz politike.

Hm, je tale Petrač pravnik ali fizik?
Sem mislila, da se pri Nasi ukvarja z vesoljsko tehniko, ne s slovenskim pravom. Ali pa ti misliš, da nekdo, ki dela pri Nasi kot znanstvenik, avtomatično obvlada tudi slovensko zakonodajo in pravni sistem?[/quote]

Itak, tole si preberi (predsednik vrhovnega sodišča Masleša je na JLA strani). V naši državi so očitno ostali samo še nahujskančki, ki jim ni jasno, da imajo eni pamet (pa tudi, če so v Ameriki):

Komunistično sodstvo murglsko, torej sodstvo KPJ, je na beograjski skupščini v letu 1945 tako začrtalo smernice delovanja:

komunistične revolucije”, so bile začrtane leta 1945 v Belgradu:

»Sodniki so lahko tudi pravniki, vendar samo pod pogojem, da so brezmejno vdani. Zato je treba v primeru, če je potrebno izbirati med neukimi, a vdanimi laiki in učenimi pravniki, ki niso vdani, dati absolutno prednost laikom.
Temeljna naloga sodstva mora biti likvidacija političnih nasprotnikov in sovražnikov, ne pa reševanje nastalih sporov z uporabo zakona.
Zato je razumljivo gledanje na sodišča kot na odvisne in borbene oblastvene organe, na trdnjavo, iz katere bo ljudstvo obračunalo s svojimi sovražniki.«

Ker smo še vedno pod okupacijo srbske komunistične diktature, je jasno, da tepihovalci (v glavnem gre za bavconove vajence) še vedno uporabljajo za njih edina veljavna učiteljeva navodila:

“Kazensko pravo je sredstvo za zatiranje in za sistematičen boj proti določenemu delu prebivalstva. Za boj proti razredu, ki se zaradi svojih drugačnih pogledov, upira celovitosti obstoječe družbene ureditve ali njenim sestavnim delom.”

To zna kratko in jedrnato zaokrožiti predsednik predsedstva centralnega komiteja Komunistične partije Jugoslavije v Sloveniji tovariš Milan Kućan:

“Za premagovanje sovražnika so dovoljena vsa sredstva, najprej diskvalifikacija, potem likvidacija, pa še fizično, če je potrebno.”

Kajti, tako zopet predsednik predsedstva CK KPJ Milan Kućan:

“O odcepitvi Slovenije od Jugoslavije je težko celo misliti, ker to ni nikoli bila moja najintimnejša opcija. Z njo se ne morem sprijazniti.”

Se ti smili tudi Hildina družina?[/quote]

Nee! Ker ima odrasla, somostojna ‘otroka’, en jo menda niti ne povoha na Igu!

Hm, je tale Petrač pravnik ali fizik?
Sem mislila, da se pri Nasi ukvarja z vesoljsko tehniko, ne s slovenskim pravom. Ali pa ti misliš, da nekdo, ki dela pri Nasi kot znanstvenik, avtomatično obvlada tudi slovensko zakonodajo in pravni sistem?[/quote]

Itak, tole si preberi (predsednik vrhovnega sodišča Masleša je na JLA strani). V naši državi so očitno ostali samo še nahujskančki, ki jim ni jasno, da imajo eni pamet (pa tudi, če so v Ameriki):

Komunistično sodstvo murglsko, torej sodstvo KPJ, je na beograjski skupščini v letu 1945 tako začrtalo smernice delovanja:

komunistične revolucije”, so bile začrtane leta 1945 v Belgradu:

»Sodniki so lahko tudi pravniki, vendar samo pod pogojem, da so brezmejno vdani. Zato je treba v primeru, če je potrebno izbirati med neukimi, a vdanimi laiki in učenimi pravniki, ki niso vdani, dati absolutno prednost laikom.
Temeljna naloga sodstva mora biti likvidacija političnih nasprotnikov in sovražnikov, ne pa reševanje nastalih sporov z uporabo zakona.
Zato je razumljivo gledanje na sodišča kot na odvisne in borbene oblastvene organe, na trdnjavo, iz katere bo ljudstvo obračunalo s svojimi sovražniki.«

Ker smo še vedno pod okupacijo srbske komunistične diktature, je jasno, da tepihovalci (v glavnem gre za bavconove vajence) še vedno uporabljajo za njih edina veljavna učiteljeva navodila:

“Kazensko pravo je sredstvo za zatiranje in za sistematičen boj proti določenemu delu prebivalstva. Za boj proti razredu, ki se zaradi svojih drugačnih pogledov, upira celovitosti obstoječe družbene ureditve ali njenim sestavnim delom.”

To zna kratko in jedrnato zaokrožiti predsednik predsedstva centralnega komiteja Komunistične partije Jugoslavije v Sloveniji tovariš Milan Kućan:

“Za premagovanje sovražnika so dovoljena vsa sredstva, najprej diskvalifikacija, potem likvidacija, pa še fizično, če je potrebno.”

Kajti, tako zopet predsednik predsedstva CK KPJ Milan Kućan:

“O odcepitvi Slovenije od Jugoslavije je težko celo misliti, ker to ni nikoli bila moja najintimnejša opcija. Z njo se ne morem sprijazniti.”[/quote]

Tako dolg sestavek, pa niti namiga na odgovor na moje vprašanje.

Hm, je tale Petrač pravnik ali fizik?
Sem mislila, da se pri Nasi ukvarja z vesoljsko tehniko, ne s slovenskim pravom. Ali pa ti misliš, da nekdo, ki dela pri Nasi kot znanstvenik, avtomatično obvlada tudi slovensko zakonodajo in pravni sistem?[/quote]

Itak, tole si preberi (predsednik vrhovnega sodišča Masleša je na JLA strani). V naši državi so očitno ostali samo še nahujskančki, ki jim ni jasno, da imajo eni pamet (pa tudi, če so v Ameriki):

Komunistično sodstvo murglsko, torej sodstvo KPJ, je na beograjski skupščini v letu 1945 tako začrtalo smernice delovanja:

komunistične revolucije”, so bile začrtane leta 1945 v Belgradu:

»Sodniki so lahko tudi pravniki, vendar samo pod pogojem, da so brezmejno vdani. Zato je treba v primeru, če je potrebno izbirati med neukimi, a vdanimi laiki in učenimi pravniki, ki niso vdani, dati absolutno prednost laikom.
Temeljna naloga sodstva mora biti likvidacija političnih nasprotnikov in sovražnikov, ne pa reševanje nastalih sporov z uporabo zakona.
Zato je razumljivo gledanje na sodišča kot na odvisne in borbene oblastvene organe, na trdnjavo, iz katere bo ljudstvo obračunalo s svojimi sovražniki.«

Ker smo še vedno pod okupacijo srbske komunistične diktature, je jasno, da tepihovalci (v glavnem gre za bavconove vajence) še vedno uporabljajo za njih edina veljavna učiteljeva navodila:

“Kazensko pravo je sredstvo za zatiranje in za sistematičen boj proti določenemu delu prebivalstva. Za boj proti razredu, ki se zaradi svojih drugačnih pogledov, upira celovitosti obstoječe družbene ureditve ali njenim sestavnim delom.”

To zna kratko in jedrnato zaokrožiti predsednik predsedstva centralnega komiteja Komunistične partije Jugoslavije v Sloveniji tovariš Milan Kućan:

“Za premagovanje sovražnika so dovoljena vsa sredstva, najprej diskvalifikacija, potem likvidacija, pa še fizično, če je potrebno.”

Kajti, tako zopet predsednik predsedstva CK KPJ Milan Kućan:

“O odcepitvi Slovenije od Jugoslavije je težko celo misliti, ker to ni nikoli bila moja najintimnejša opcija. Z njo se ne morem sprijazniti.”[/quote]

Pa da dodam še to. Če bi pozorno prebrala, bi videla, da je NASIN ZNANSTVENIK priložil tudi gradivo, od ustavnih sodnikov (ustavnega sodnika Zobca in še 3 drugih, ki so potrdili, da je sodba krivična),.. Tudi pravnik s Harvarda (Jakič) isto misli, in drugi naši npr. Čeferin. Pa kaj a ste nepismeni ali kaj?

KDAJ BO TJA ODŠEL GOSPOD JANKOVIĆ

Pa da dodam še to. Če bi pozorno prebrala, bi videla, da je NASIN ZNANSTVENIK priložil tudi gradivo, od ustavnih sodnikov (ustavnega sodnika Zobca in še 3 drugih, ki so potrdili, da je sodba krivična),.. Tudi pravnik s Harvarda (Jakič) isto misli, in drugi naši npr. Čeferin. Pa kaj a ste nepismeni ali kaj?

Pa dobro, a ti res misliš, da folk pada na mnenja in izjave pristašev Ivana Janeza Janše oziroma njegovih plačancev? A res tako misliš?

Janša je lahko srečen, da je dobil tako smešno nizko kazen, v tujini bi za takšno veleizdajo (kar sprejemanje podkupnine pri nabavi državnega premoženja je), dobil veliko hujšo kazen.

Ko bo pravnomočno obsojen. Postopki tečejo, če bo bolj kooperativen, kot je bil Janša in se ne bo izmikal vročitvam, bodo lahko končani hitreje, kot je bila zadeva Patria. Fajn bi bilo, če bi si z Janšo delila celico, bi bila oba v dobri družbi.

Še to, kaj si o sodbi proti JJ misli pisatelj in akademik Drago Jančar, najbolj prevajan slovenski sodobni avtor v svetu.:

Jasen in bister povsem članek, da bolj ne bi mogel biti.

Hvala za to cenzuro Draga Jančarja, med over net!

Podn ste, plačanci komunistični!!!!

Ko bo pravnomočno obsojen. Postopki tečejo, če bo bolj kooperativen, kot je bil Janša in se ne bo izmikal vročitvam, bodo lahko končani hitreje, kot je bila zadeva Patria. Fajn bi bilo, če bi si z Janšo delila celico, bi bila oba v dobri družbi.[/quote]

No, jaz ne vem za nobene postopke, ki bi tekli. Vem pa, da je zaradi groženj s smrtjo njenim otrokom ob javnem razkritju Jankovićevega davčnega dolga odstopila direktorica davčne uprave. In vem, da je pred kratkim Janković izjavil, da se ga v Sloveniji niti eden ne upa preganjati. Ter to, da je iz zraka pričaral 2 milijončka za svojega Jurćka in ne upam si pomisliti, kakšen pogrom bi v takem primeru doživel Janša. In vem še to, da je po letu in pol mafijanković natančno na istem položaju kot ob izbruhu KPK afere, ko je bil Janša zaradi 10x manjšega inkriminiranega zneska s celotno svojo vlado prisiljen odstopiti.

New Report

Close