Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu a ve?

a ve?

moja ne ve. Vedela je, da sem sodeloval na mladih , da sem tam spoznal eno žensko… skratka dolga zgodba… danes misli, da je vse to zgodovina

a ni to čisto malo samohvalno?

Zgodovina? Misliš ti, da ona misli, da ti misliš…

Malo?

Misliš, da bi bilo zanimivo?

Kot najhujši orkan! Bi ti jo tolk zrihtal!

Dobro blago se samo hvali…

Saj jo jaz tud!

Enkrat je en napisal, da je človek sicer potešen če te orkan dobi, ampak je problem. Kaj pa jutri, ko bi imela le spomin nate, pa sanjala bi lahko, le kje je tisti, ki me je podrl, da se mi še vedno cedijo sline. Tebe pa ne bi bilo… In bi morala it na drug forum jokat.

bi lahko tudi na tem, čemu zamenjevat?? ;-)))

Točno. Že moja stara mama je to govorila.

Tam bi bil pa spet jaz—

he he he… vem zagotovo (:-P)

In bi …spet?

Ostanita lepa še naprej….

Tudi tebi želim enako.

Hvala

S tabo pa ja!

kako pa veš tako za gotov. Ne vem,………..kogar kača pič, …..
sicer pa, moj tud ne ve

Moj ve, da sem tlele gor….sicer pa sem dolgo časa bila na nekem drugem forumu in je redno kukal tja in se včasih režal zraven ko zmešan..:)
Jaz vedno pišem tisto kar govorim…..nimam skritih misli…..:)

____________________________________________________________ Vsakdo bi moral vsaj enkrat v življenju doživeti norost, ob kateri ti zastane dih.

Blagor tebi!

Moj dragi ve , da sem na forumu, na katerem pa ne, ker je dovolj pametn in tega ne sprasuje, tudi jaz ga ne bi…so stvari, ki so samo moje…ali samo njegove in prav je tako!Kajti določeno vidim jaz tako, on bi mogoce razumel napacno-drugače, bi ga bolelo, zato je res, če ne veš ne boli;)
In nism tazga menja bila nikoli, da morta partnerja vedeti cist vse en o drugem skratka vseeeeeeee…to je velika napaka, saj to spoznas potem kasneje v zivljenju..neke zveze…da so stavri, ki jih delis..to z tem..to z unim..to z partnerjem, nekaj pa za vedno ostane samo tvoje.

Se pridružujem tvojemu mnenju.

Stoprocentno se strinjam s tabo, Sara*!

A ves, da sm mislila da si moski;)..haha..šele sedaj ..dons vidla da si zenska…lepo..da imava podobno mnenje..mejva lepo jutro;)

New Report

Close