Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu a ve?

a ve?

Ja, dobro in lepo jutro, ti želim. Sem ženska, ja.

Plonkaš?

ne osvaji me, raje mi zazeli lepo jutro,daj mi šluk toje kave in to bo dovolj za sedaj;)

Lepo jutro, Sara* in še lepši dan! A veš, da sem kavico pa že posrkal, sem požeruh, a?

Ne plonkam, tako mislim!

Tipicno mosko..egoist;)…ma jaz nism nc boljša, no edin to , da jo še kar srkam, lepo počasi z užitkom se dotikajo moja usta njo…kavo namreč…ja imejmo lep nagajiv dan še naprej!

O, ko bi se ta tvoja usteca tako nežno dotikala mojega, bil bi nebeški občutek!

Me veseli. Ni jih prav veliko, ki mislijo podobno kot jaz. Se mi tako dogaja.

tvojega..koga ali česa..KIR…ker koga ali česa..bi jaz lahko na tebi nastevala velik stvari;)..no dotikas se lahko marsičesa..mar ne…haha

Mojga tamalga, vendar!

KIR, tamalga…asociacij ogromno, sploh ce ima človek domišljijo..jaz imam tudi mojga tamalga..ga tko ljubim, obozujem, še posebno ko mi reče..mamiča rd te mam…no pa se pejt zdej, si mel u mislih ti tud tazga tamalčka-tamalga;)al kakšnga velizga korenjaka že..haha

Sara, težko reče: penis, draga!

ma ja, ne upa rect še kaj lepšega, bolj vulgarnega..KIR..kako ljubkovalno klices svojga tamalga;)..haha

Dolg ni preveč, le nekaj nad 19, debel pa je- več kot 13 obsega!

Moja žena mu pravi “tvoj taluštn”

No tkole, mene je pa Hribovka pripeljala v tale vaš svet.In ni blema……..

Nasmehni se, nekdo te ima rad................

he he he…. problem nastane, če ga prevaraš… pol pa ne verjamem, da ne boš mela skritih misli :-)))

A jebi ga, če kdaj pride tako daleč.)…trenutno nimam po tem potrebe….se pa res nikoli ne ve…:)
Potem pa definitivno tega ne bi smela napisat na forum, a ne?:))

____________________________________________________________ Vsakdo bi moral vsaj enkrat v življenju doživeti norost, ob kateri ti zastane dih.

to je to… včasih je bolš, če partner ne ve vsega o tebi ;-)))

-mm, hvala da si nazaj. Ne uspem vse naenkrat odgovarjat sam.

Jest tudi ne. ha ha

Tole je pa že malce zlo konkretno – s ktere strani mize si pa meru?

Ne od mize, od korena, draga!

New Report

Close