Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A veste kaj!?

A veste kaj!?

To je definitivno forum do 16-ih!
Če nimate potrebe,da se oglašate zdaj,bodite še zjutraj tiho!
Bom bolj razumel situacijo!
Hvala!
Sp

Ne se jezat, jeza škodi lepoti, zdravju…

LP

Zajčica

Dobrodošla v naši kletki,Zajčica!
Me pa ene stvari res jezijo.Ko si dežurni zabavljač cel dopoldan,te tisti,ki jim dan polepšaš(vsaj upam?),popoldne ignorirajo kot steklega psa.
Ma,bo že bolje!
Ti si pa iz zgornjega štuka,a ne?
Sp

Ne tale zajčica je nova, tista naša sosedka je zajček…tale pa je čisto frišna…dobrodošla zajčica med nami, kje si zdaj, daj vrni se nazaj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo jaz sem tukaj…pa kje si ti???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A veš kaj moja mušketirka?
S temi zajci,zajčki,zajčicami in še ne vem kaj,bi bila pa zdaj že ena dobra obara!A se ti ne zdi?
Sp

Ne tole: “Zeko, zeko, kada čes da te napucam sad ili kasnije” Pa tole ne leti nate zajčica in na nobenega našega zajca, pač tako na splošno, pa brez zamere…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Spet neko metaforo voham v tem…..in to tako,ki me spet užalosti,da ne rečem ujezi!
Te imam pa rad,Sonček moj,veš ne?
Sp

Pa daj že nehaj nenehno iskati nekih stvari, ki jih ni in lepo da me imaš rad in ne pozabi, da če imaš nekoga rad, se lepo obnašaš do njega…rada imam tudi jaz tebe dragi prijatelj, pa sva že kot pokvarjena plošča, ubogi te ki naju berejo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Silence!
To je pa nekaj novega pri meni!
Sp

New Report

Close