Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A veste zakaj so na tem forumu večina levičarji komunisti

A veste zakaj so na tem forumu večina levičarji komunisti

Za Popaja.

Jaz volim nekoga že trideset let, ti pa voliš, vsazga, ki dovolj sovraži gospoda Janšo, pa ni važno kdo je, pa če tud ti ponuja spremembo spola in  ti pod nos rine sralno luknjo za lizat. Zate je dober. Vse boš naredu, tud Maljevcu boš sralno luknjo lizal  samo, da ne bo Janša.

Že, ko je tvoj zahojeni Golob lani ženskam za osmi marec voščil, je reku, da za ta praznik čestita vsem ženskam in vsem tistim (pazi to), ki se kot ženska počutijo. Ej, tisti moment, ko je to bleknu, bi mu moral vsak normalen slovenec jebat mater in mu pljunit v ksiht.

    In pol ti meni tukaj, čes, da sledim gospodu Janši kot ovca. Kaksna ovca si pol ti, če slediš nekomu, ki ti tako oslarijo prodaja.

Odgovor na objavo uporabnika
Defekt, 24.07.2024 ob 10:47

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 24.07.2024 ob 09:30

Odgovor na objavo uporabnika
Defekt, 21.07.2024 ob 18:08

Odgovor na objavo uporabnika
Levičar komunist, 21.07.2024 ob 16:51

Enostavno  ker edino komunisti imajo dovolj časa viset na forumih, saj so notorični lenuhi,  ki niso nikjer zaposleni in imajo časa na pretek. Pa še plačani so za to širjenje komunistične propagande.

Zato je Golob in njegova ministrica Stojmanova Duh nabavila 13 tisoč računalnikov, da jih bodo razdelili, takim levičarsko komunističnim propagandistom, ki jih na tem forumu kar mrgoli.

Pa se jim je pri razdelitvi teh laptopov malo zalomilo, ker bi to blo preveč sledlivo.

Hehe rdečuhi levuharski kako prozorni in butasti ste….

Revše, a si se gledal v ogledalce, konsi tole pesnil?
Upsss, pozabljam, da poznate samo svoje sisteme, finte in trike. Ja, je hudič živeti s tako opranimi možgančki in razumeti samo svoj mali svet.

Ti prišepnem skrivnost: nas ni treba plačevati za objave tukaj, mi bi celo iz svojega žepa prispevali, da bi se vi lahko od nas kaj naučili.

Razumemo pa, da je vam treba plačati za vaše pisanje neumnosti. Pač morate, drugače vas skregajo, dajo sedet v oslovsko klop in vam ne dajo sendviča. Lepo so vas zdresirali, zdaj je pa treba Janezovo dobroto poplačat.
Ni vam lahko…

Resnica boli…

Sami ste si krivi ko delae svinjarije. Pa sam stalno bil levo usmerjen… Me zmanjkuje ker sem spregledal vase lazi

Ti pa še tiščiš z glavo v pesek !!!

Ali pa si odmaknjen kot biden

Z besedo RESNICA bi morali bolj previdno opletati, veš.
Pa za vaš arhiv – resnica nikoli ne boli, če si le odgovoren in priseben.

Da pa resnica boli vas in zato tolažilno uporabljate besedo LAŽ na vsakem koraku, je pa tako zelo tipično za vas, da bolj ne bi moglo biti.

Res ste kot otroci v vrtcu. Ko kaj ušpičite, so vsi tožibabe in lažnivci, ko se vam dokaže krivda, je pa to krivica in lapsus, konstrukt in lov na čarovnice. Vse, le vaša odgovornost ne. Vaša obramba je pa potem blatenje na osebni ravni – frizure, obleke, image, embalaža pač. Vsebine pri vas ni.

Kot bi avto kupoval zaradi barve in dodatne opreme namesto funkcionalnosti in namembnosti.

Prav zaradi vašega načina razumevanja politike ste zagnali tako množičen odpor ljudi do vas. Vi ste tisti, ki ste lansirali filozofijo PROTI v naš prostor, zdaj vam pa gre v nos, če se oblikuje miselnost PROTI JANŠI. Ste pa sami začeli s tem. Proti komunistom (ki jih že davno več ni), proti partizanom, proti vsakomur, samo pač proti.

Zdaj dobivate nazaj samo svojo lastno filozofijo, Ker vas imamo poln kufer z vašo napadalnostjo, še bolj pa lažnim skrivanjem za tradicionalnimi vrednotami. En drek je podpiranje kapitalizma tradicionalna vrednota. Čisti elitizem in požrešnost, nič drugega.

A da komunistov v Sloveniji že davno več ni?

Zakaj pa pol vaša ministrica Vrečarca hodi v Čebine po komunistični blagoslov? In to dela, kao, KULTURNA ministrica. Zakaj hodite vsako leto na komunistično maškarado v Drazgoše s zvezdo na butici? Zakaj se pol zunanja ministrica Fajonka, bebo Koprivc, pa še un ta tretji kljukec hodijo klanjat komunistu in zločincu Kidriču? Zakaj še dandanes 12 tisoč komunistov, ki se izdajajo za borce dobiva komunistične borčevske penzije itd….ne ti men, da komunizma že zdavnaj ni. Tud ti si komunajzarca, pa čeprav ne priznas in nimaš partijske knjižice. Al jo pa celo imaš, ne vem. Čigav simbol pa je rdeča zvezda,  če ne komunistični s katero mahate na vsaki pasji procesiji? Una srbijanka Makarovička  skoz s zvezdo maha, komunistični RTV pa to prenaša v živo. In ti men, da komunizma ni.

 

Pa lo.klobasaš, da se nam nekaj dokaže. Kaj pa vi levičarji komunisti nam sploh lahko dokažete. Dokažete lahko samo to, da skoz lažete. Gospidu Janši ni blo nikol dokazano nič. Rekli so, da ha pošiljajo v zapor na osnovi indičme sodbe. A so indijci zate dokaz. Zato pa so mu pol razveljavili sodbo, ker so ga zajebavali brez dokazov.

Itd….ne ti men da ni komunizma. Takega komunizma, kot ga msmo zdaj, ga tud leta 45 ni blo.

Odgovor na objavo uporabnika
Radoslav rdèčùhović, 24.07.2024 ob 14:17

A da komunistov v Sloveniji že davno več ni?

Zakaj pa pol vaša ministrica Vrečarca hodi v Čebine po komunistični blagoslov? In to dela, kao, KULTURNA ministrica. Zakaj hodite vsako leto na komunistično maškarado v Drazgoše s zvezdo na butici? Zakaj se pol zunanja ministrica Fajonka, bebo Koprivc, pa še un ta tretji kljukec hodijo klanjat komunistu in zločincu Kidriču? Zakaj še dandanes 12 tisoč komunistov, ki se izdajajo za borce dobiva komunistične borčevske penzije itd….ne ti men, da komunizma že zdavnaj ni. Tud ti si komunajzarca, pa čeprav ne priznas in nimaš partijske knjižice. Al jo pa celo imaš, ne vem. Čigav simbol pa je rdeča zvezda,  če ne komunistični s katero mahate na vsaki pasji procesiji? Una srbijanka Makarovička  skoz s zvezdo maha, komunistični RTV pa to prenaša v živo. In ti men, da komunizma ni.

 

Pa lo.klobasaš, da se nam nekaj dokaže. Kaj pa vi levičarji komunisti nam sploh lahko dokažete. Dokažete lahko samo to, da skoz lažete. Gospidu Janši ni blo nikol dokazano nič. Rekli so, da ha pošiljajo v zapor na osnovi indičme sodbe. A so indijci zate dokaz. Zato pa so mu pol razveljavili sodbo, ker so ga zajebavali brez dokazov.

Itd….ne ti men da ni komunizma. Takega komunizma, kot ga msmo zdaj, ga tud leta 45 ni blo.

Pazi, izgubljaš kontrolo nad svojim počutjem. Prste ti nese mimo tipk,  verjetno ti švic teče v oči in do ritnega grabna. Tako sklepam iz tvojega pisanja. Popij malo vode in lezi v ohlajen prostor, počasi in globoko dihaj in vmes na par minut malo na silo zakašljaj, da dodatno skrčiš srčno mišico. Tik pred kolapsom si.

Ostanki komunizma so samo in edino v glavah janšistov, ki tudi težko razumete, da določene stvari sodijo v naši kulturo in zgodovino naroda. Pikola, križ je preko 2000 let star simbol, pa ga tudi še vedno vsi častite, da se o dvignjenih pesteh iti ne začnemo pogovarjati.

Kar se pa Makarovičke tiče, pa izvaja najmanj tako težko zajebancijo na račun vaše ihte, kot bi punkerja videl plesati polko ob harmoniki. Vi ste pa butasti in jo jemljete resno. Tetka je že dementna, pa vas še vedno v riti nosi. In za tvojo vednost – ona je čisto samostojna oseba in nima z levimi volilci nič skupnega – ali bolje, mi nimamo z njo nič skupnega. Ima pa veliko z njo opraviti vaš Janez, ker goji do nje osebne zamere. Vi pa kot papige za njim ponavljate, kar vam je ukazano.

Pa še enkrat: desni ste veliko bolj komunisti, kot smo levi kadarkoli bili. Razumemo mi vas, da vam je to težko pogoltniti, greste nam pa že počasi na živce s tem večnim preslikavanjem svojega dreka na nas.

Odgovor na objavo uporabnika
Infarkt, 24.07.2024 ob 14:29

Pazi, izgubljaš kontrolo nad svojim počutjem. Prste ti nese mimo tipk,  verjetno ti švic teče v oči in do ritnega grabna. Tako sklepam iz tvojega pisanja. Popij malo vode in lezi v ohlajen prostor, počasi in globoko dihaj in vmes na par minut malo na silo zakašljaj, da dodatno skrčiš srčno mišico. Tik pred kolapsom si.

Ostanki komunizma so samo in edino v glavah janšistov, ki tudi težko razumete, da določene stvari sodijo v naši kulturo in zgodovino naroda. Pikola, križ je preko 2000 let star simbol, pa ga tudi še vedno vsi častite, da se o dvignjenih pesteh iti ne začnemo pogovarjati.

Kar se pa Makarovičke tiče, pa izvaja najmanj tako težko zajebancijo na račun vaše ihte, kot bi punkerja videl plesati polko ob harmoniki. Vi ste pa butasti in jo jemljete resno. Tetka je že dementna, pa vas še vedno v riti nosi. In za tvojo vednost – ona je čisto samostojna oseba in nima z levimi volilci nič skupnega – ali bolje, mi nimamo z njo nič skupnega. Ima pa veliko z njo opraviti vaš Janez, ker goji do nje osebne zamere. Vi pa kot papige za njim ponavljate, kar vam je ukazano.

Pa še enkrat: desni ste veliko bolj komunisti, kot smo levi kadarkoli bili. Razumemo mi vas, da vam je to težko pogoltniti, greste nam pa že počasi na živce s tem večnim preslikavanjem svojega dreka na nas.

Ja , Makarovička je pa res samostojna. Zakaj pa je Makarovička pol v domu za ostarele na naše državne stroške? Zakaj si dom ne plačuje sama ali nekdo od njenih svojcev, kot mora to placevat vsak Slovenec. Mogoče zato, ker je komunajzarca in velika sovražnica gospoda Janše?

Saj ni problem, ker ona lapa komunistično zločinske oslarije. Problem je to, ker tem njenim zločinsko komunističnim ispadom, RTV, ki naj bi bil nacionalni tv, da njej pozornost in besedo. To je problem.

Odgovor na objavo uporabnika
Radoslav rdèčùhović, 24.07.2024 ob 14:42

Ja , Makarovička je pa res samostojna. Zakaj pa je Makarovička pol v domu za ostarele na naše državne stroške? Zakaj si dom ne plačuje sama ali nekdo od njenih svojcev, kot mora to placevat vsak Slovenec. Mogoče zato, ker je komunajzarca in velika sovražnica gospoda Janše?

Saj ni problem, ker ona lapa komunistično zločinske oslarije. Problem je to, ker tem njenim zločinsko komunističnim ispadom, RTV, ki naj bi bil nacionalni tv, da njej pozornost in besedo. To je problem.

Idi najprej na tečaj pravopisa, potem pa se oglasi.

Odgovor na objavo uporabnika
Infarkt, 24.07.2024 ob 15:44

Idi najprej na tečaj pravopisa, potem pa se oglasi.

Ti idi pa na tečaj Slovenšcine, ker”idi” ni slovensko.

Ko boš pa že pri tem poslu, idi pa še na tečaj biologije, da boš vedla da ti ne mores bit dec, pa magari si vstaviš al pa našiješ luleka med noge.

@radoslavčič zadet komunistični SdS nora24tv, kretenčič…

non stop omenjaš lizanje greznice.., sej te razumem, pač živiš v SdS nora24tv greznici, jebat ga…

hja…, opica SdS okužena…, zgleda da te noben od SdS nora24tv ekipe z pacientom na čelu,  ni že par dni nežno objel in te pol grobo  nabrisal s kakšnim lesenim debelim kolom v tvojem anusu, ki ga bi za konec, ko mu bi prihajalo zabil z težko macolo še globje v tvojo notranjost, pač malo sado maze igrice kot se grese vi SdS nora24tv toplovodarji, ker že tri dni noriš tukej…..  Zdrži, zdrži….., do kapi.., opica zblojena, hehe..

kako že praviš največjemu kretenu in lažnivcu na svetovni politični sceni….., pacientu….., gospod👈😁😂……, saj logično..,  lažnivci morate skup držat

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 24.07.2024 ob 20:18

@radoslavčič zadet komunistični SdS nora24tv, kretenčič…

non stop omenjaš lizanje greznice.., sej te razumem, pač živiš v SdS nora24tv greznici, jebat ga…

hja…, opica SdS okužena…, zgleda da te noben od SdS nora24tv ekipe z pacientom na čelu,  ni že par dni nežno objel in te pol grobo  nabrisal s kakšnim lesenim debelim kolom v tvojem anusu, ki ga bi za konec, ko mu bi prihajalo zabil z težko macolo še globje v tvojo notranjost, pač malo sado maze igrice kot se grese vi SdS nora24tv toplovodarji, ker že tri dni noriš tukej…..  Zdrži, zdrži….., do kapi.., opica zblojena, hehe..

kako že praviš največjemu kretenu in lažnivcu na svetovni politični sceni….., pacientu….., gospod👈😁😂……, saj logično..,  lažnivci morate skup držat

Kaj te pa zdaj tolk moti lizanje Maljevčeve riti? To si volil. In zdaj to izvoli. Boš vsaj vedu kaj je Maljevec jedu za fruštek.

Hehe, Popajče, zdej si me pa spucal, ko staro puško.

Ti si najbrž nevaren, ko un Urkl, z debelimi očali, al pa kot Damjan Murko. S teboj ni češenj za zobat.

Gospod Janez Janša ti lahko zrihta termin v svoji avstralski kliniki. Saj veš uni, ki ste mu jo rdečkarji najdli par let nazaj. Boš prec hošpitaliziran, pa še spol si boš tam lahko spremenu.

Saj veš. Avstralska klinika Gospoda Janše.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Radoslav rdèčùhović, 24.07.2024 ob 19:15

Ti idi pa na tečaj Slovenšcine, ker”idi” ni slovensko.

Ko boš pa že pri tem poslu, idi pa še na tečaj biologije, da boš vedla da ti ne mores bit dec, pa magari si vstaviš al pa našiješ luleka med noge.

Sredi stavka se slovenščina piše z malo začetnico.
Idi ali pojdi – oboje je pravilno slovensko.
Pred DA je vejica.

Dec ni pravilno, če že, potem DEDC ali DED. Vi s temi deci ste že  prav nadležni. A nimate vsaj za dva deci?
Z ženskami se pa raje sploh ne prepiraj, vedno boš potegnil krajšo. Imaš srečo, da sem moški.
Kako pa kaj med tvojimi nogami? Lulek je? Jajc verjetno premalo in prepolna, sicer ne bi visel na monu, ampak uporabljal svoje priveske.

Ne le sramota za moške, nasploh si sramota za ljudi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Infarkt, 24.07.2024 ob 20:38

Sredi stavka se slovenščina piše z malo začetnico.
Idi ali pojdi – oboje je pravilno slovensko.
Pred DA je vejica.

Dec ni pravilno, če že, potem DEDC ali DED. Vi s temi deci ste že  prav nadležni. A nimate vsaj za dva deci?
Z ženskami se pa raje sploh ne prepiraj, vedno boš potegnil krajšo. Imaš srečo, da sem moški.
Kako pa kaj med tvojimi nogami? Lulek je? Jajc verjetno premalo in prepolna, sicer ne bi visel na monu, ampak uporabljal svoje priveske.

Ne le sramota za moške, nasploh si sramota za ljudi.

 

Če je pa tako, kot praviš, “idi” pravilno po slovensko, pol pa: idi u ku rac! Al pa  idi u pi čko materno! Sem prav napisal po slovensko?

In ko praviš, da sem se zmotil, ker ti si bojda moški… A si bla moški samo včeraj, danes si pa bil ženska? Ker ti in tvoja levičarsko komunistična falanga lahko menjate spol vsak dan. Ne morem jaz vedet kaj si danes.

Odgovor na objavo uporabnika
Radoslav rdèčùhović, 25.07.2024 ob 15:35

Če je pa tako, kot praviš, “idi” pravilno po slovensko, pol pa: idi u ku rac! Al pa  idi u pi čko materno! Sem prav napisal po slovensko?

In ko praviš, da sem se zmotil, ker ti si bojda moški… A si bla moški samo včeraj, danes si pa bil ženska? Ker ti in tvoja levičarsko komunistična falanga lahko menjate spol vsak dan. Ne morem jaz vedet kaj si danes.

Saj te moj spol tudi en kurac briga. Lahko sem tudi pikapolonica, če mi ravno paše.
Ste pa fenomeni vi desni. V bistvu čisti muslimani. Kje je pa zate razlika, če se tukaj prepiraš z moškim ali z žensko? Je ženske lažje žaliti? Se ti dozdeva, da se ti bi prej umaknile, kot moški? Da bi jih lahko hitreje užalil?

Nikogar ne boš prizadel s pošiljanjem v pičke materne, edino pokazal boš, kako nimaš odgovorov in argumentov. Ti pravim, da si najboljša antireklama za tvojo sekto.

Odgovor na objavo uporabnika
Infarkt, 25.07.2024 ob 16:44

Saj te moj spol tudi en kurac briga. Lahko sem tudi pikapolonica, če mi ravno paše.
Ste pa fenomeni vi desni. V bistvu čisti muslimani. Kje je pa zate razlika, če se tukaj prepiraš z moškim ali z žensko? Je ženske lažje žaliti? Se ti dozdeva, da se ti bi prej umaknile, kot moški? Da bi jih lahko hitreje užalil?

Nikogar ne boš prizadel s pošiljanjem v pičke materne, edino pokazal boš, kako nimaš odgovorov in argumentov. Ti pravim, da si najboljša antireklama za tvojo sekto.

pošiljanjem v pi čko materno sem te pač vprašal, če sem s temi besedami prav po slovensko povedal in prav vstavil besedo”idi”. Kot vidim, teb veliko pomeni, da se pravilno slovensko izražam, veliko ti pomeni, da pravilno postavim vejico, pa da pravilno postavim veliko začetnico itd…pa sem ti ustregu in te vprašal ali sem prav napisal. Ti gvišno delaš, pravzaprav  ležiš, v kakšni knjižnici v kakšni zakotni osnovni šoli. Pa tukaj z mano pravopis bildaš pol.

Pa o reklami.

Vsaka reklama je dobra. Slabe reklame ni. In to, ko praviš, da sem musliman pa to…..za vas levuharje komuniste je značilno da drugim očitate točno tisto, kar ste sami. Desničarjem pravite, da smo pedri, a vi levuharji hodite pa na parade ponosa.

Hecno ne.

Drgač maš pa prav. Boli mene moj spolni organ katerga spola si ti danes, pa katerga spola boš ti jutri. Boli mene, če ti sploh ne veš al moraš za svojo spolno bolezen h ginekologu al pa urologu…vem pa nekaj, potrebuješ psihiatra.

Jebo te.., pa ta klošarka buzurantska brezdelna jansisticna komunistična šalabajzerska SdS nora24tv okužena rdecouharska opica, še kar nori tukej..

Baje je v SdS greznici kar nekaj kreletov na kokainu.. Prvi je, seveda ‘gospod’, 😂 👉pacient.., a ne šalabajzer komunajzer..rdeceuhar radojkoko..

Šalabajzer komunajzer rdeceuhar radojkoko.. A te ni pacient dons nabrisal vsaj v tvojo blentavo glavo, če se mu ni dalo mazat zadej s tabo..

Zgleda da vas je pacient šolal po istem principu za kletne SdS nora24tv trole kot so njega šolali v kumravcu za komunista..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 25.07.2024 ob 19:54

Jebo te.., pa ta klošarka buzurantska brezdelna jansisticna komunistična šalabajzerska SdS nora24tv okužena rdecouharska opica, še kar nori tukej..

Baje je v SdS greznici kar nekaj kreletov na kokainu.. Prvi je, seveda ‘gospod’, 😂 👉pacient.., a ne šalabajzer komunajzer..rdeceuhar radojkoko..

Šalabajzer komunajzer rdeceuhar radojkoko.. A te ni pacient dons nabrisal vsaj v tvojo blentavo glavo, če se mu ni dalo mazat zadej s tabo..

Zgleda da vas je pacient šolal po istem principu za kletne SdS nora24tv trole kot so njega šolali v kumravcu za komunista..

Saj ti si tud še kar tukaj gor. Aja, ti si lahko. Ker ti si komunist levuharski.

Zate enako velja, kot za uno fuflo pred tabo.

Men očitaš to kar si sam. Men praviš da sem pèder ti pa na buzorantske parade hodiš.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Rdečko komùnistovič, 25.07.2024 ob 19:15

pošiljanjem v pi čko materno sem te pač vprašal, če sem s temi besedami prav po slovensko povedal in prav vstavil besedo”idi”. Kot vidim, teb veliko pomeni, da se pravilno slovensko izražam, veliko ti pomeni, da pravilno postavim vejico, pa da pravilno postavim veliko začetnico itd…pa sem ti ustregu in te vprašal ali sem prav napisal. Ti gvišno delaš, pravzaprav  ležiš, v kakšni knjižnici v kakšni zakotni osnovni šoli. Pa tukaj z mano pravopis bildaš pol.

Pa o reklami.

Vsaka reklama je dobra. Slabe reklame ni. In to, ko praviš, da sem musliman pa to…..za vas levuharje komuniste je značilno da drugim očitate točno tisto, kar ste sami. Desničarjem pravite, da smo pedri, a vi levuharji hodite pa na parade ponosa.

Hecno ne.

Drgač maš pa prav. Boli mene moj spolni organ katerga spola si ti danes, pa katerga spola boš ti jutri. Boli mene, če ti sploh ne veš al moraš za svojo spolno bolezen h ginekologu al pa urologu…vem pa nekaj, potrebuješ psihiatra.

Pustiva tvoj pravopis, to bo očitno ostalo pomanjkljivo do konca.

Veliko večji problem je tvoje sklepanje. Kar iz nikoder imaš ti profil in čeprav si si ga danes sam izmislil, boš jutri trdil, da lažem, če dlučajno napišem, da sem mehanik. Ne, ker si me ti določil, da sem knjižničar ali učitelj.

Absolutno sem najmanj transseksualec, obvezno hodim na parade ponosa in vse našteto. A veš, čudi me edino, da me še nisi poročil s kako čefurko. A to bo naslednji teden?
Nima ti smisla nastavljat elektronike. Pri tebi je crknilo toliko čipov, da popravilo ni možno.  Sicer me pa boli kurac zate.

A veš, kaj je pa srhljivo? Da imate natančno enako sliko o levičarjih v vaših glavah  čisto vsi od prvega do zadnjega. Če ne bi vsi tako identično z istimi besedami napadali in klatili svojih traparij, bi čovek še mislil, da ste pač posamično ruknjeni v glavo. Pa je žal prav to vaše trobentanje dokaz, da ste nafopani in oprani do zadnje elektronke.

Niste za reševat. Počakat je treba, da izumrete. Saj bo kmalu.

Ufff, komunajzer šalabajzer.. 4 strani si zasmrdel z lizanjem anusa tistemu majev cu.. Vi kletni troli buzurantski SdS  nora24tv ste na vseh procesija teh lgbt jebivetrov, točno veste kje se zbirajo in jebejo.. in ti kot veliki ljubitelj tega sranja bi zdej pred polnočjo lahko kakšno serenado zapel pod oknom tega majevca, ki ga tako občuduješ kot gospoda 😃😂 pacienta..

Jutr se začnejo oi.., troli SdS ovci ste imeli zbor v Bovcu.., kar pomeni da je štafeta lesen qurac startal od tam za vašega pacienta..

 

@infarkt

Avtomehanik definitivno nisi. Ker avtomehaniki, za razliko od tebe, imajo zdravo kmečko pamet in živijo od svojega dela. Avtomehaniki so delavni., kar pa ti nisi. Ti si lenuh, ki ne živiš od svojega dela, ampak visiš na plečih davkoplačevalcev in nimaš zdrave kmečke pameti. Torej, to odpade. Obstaja še ena možnost. Da si Nika Kovač, al pa Jenulov režiser, v njegovih prformansih s plesom v gatah. Al si pa celo sam Jenul presvetli.

Bi znalo bit kaj tazga. Velik se nisem zmotu.

Za Popaya

Seveda vem kje se ritolizni Maljevci zbirate. Saj se vas ne da zgrešit. Na paradah ponosa se zbirate. Z golo ritjo in umetnimi kùrci v zobeh hodite po Ljubljanskih ulicah.

In ko ti men očitaš, da še skoz visim tukaj….saj si se ti prvleku v mojo debato. To debato sem jaz začel, ti si pa pršu rigat sem k men. Saj nisem jaz pršu k teb. Zdaj pa ti kljukec rdeči podiš ven mene iz moje debate. Čist po komunistično. Nagnat in likvidirat nasprotnika. Kot tvoji zločinski idoli. Saj nisem jaz tebe klical sem. Ti si pršu sem krulit.

Odgovor na objavo uporabnika
Infarkič rdečùharski, 26.07.2024 ob 08:09

@infarkt

Avtomehanik definitivno nisi. Ker avtomehaniki, za razliko od tebe, imajo zdravo kmečko pamet in živijo od svojega dela. Avtomehaniki so delavni., kar pa ti nisi. Ti si lenuh, ki ne živiš od svojega dela, ampak visiš na plečih davkoplačevalcev in nimaš zdrave kmečke pameti. Torej, to odpade. Obstaja še ena možnost. Da si Nika Kovač, al pa Jenulov režiser, v njegovih prformansih s plesom v gatah. Al si pa celo sam Jenul presvetli.

Bi znalo bit kaj tazga. Velik se nisem zmotu.

😀😀😀 ubogi tvoj um, ki ti ne znese preko treh imen in desetih ljudi!

A ti res misliš, da je tudi nas samo deset, ker je pač vas samo peščica? Ni svet tako micen, kot ga ti vidiš, revše mamino.

Sploh si najprej posodobi navodila za tvojo domačo nalogo, tale imaš od predlani. Nika, Jenul in podobno že dolgo niso več aktualni. A nisi poslušal šefa, na koga je treba letos skakati?
Medtem, ko so se tebi možgančki ustavili zaradi pomanjkanja kisika pod Počivavškovo masko, je že davno bilo potrebno blatiti pravnike, umetnike, energetike, gradbince, sodnike, učitelje, športnike, trgovce, celo vas socialce, gospodinje in prebivalce večjih mest. Vse si ti to zamudil.
Grdo te bo firer okrcal, ker ne slediš navodilom.
Daj mi povej, a za take, kot si ti, natisnejo strip ali vam pošljejo videonavodila po tik toku? Ker z besedili ne pridete nikamor.

Odgovor na objavo uporabnika
Infarkt, 26.07.2024 ob 08:40

😀😀😀 ubogi tvoj um, ki ti ne znese preko treh imen in desetih ljudi!

A ti res misliš, da je tudi nas samo deset, ker je pač vas samo peščica? Ni svet tako micen, kot ga ti vidiš, revše mamino.

Sploh si najprej posodobi navodila za tvojo domačo nalogo, tale imaš od predlani. Nika, Jenul in podobno že dolgo niso več aktualni. A nisi poslušal šefa, na koga je treba letos skakati?
Medtem, ko so se tebi možgančki ustavili zaradi pomanjkanja kisika pod Počivavškovo masko, je že davno bilo potrebno blatiti pravnike, umetnike, energetike, gradbince, sodnike, učitelje, športnike, trgovce, celo vas socialce, gospodinje in prebivalce večjih mest. Vse si ti to zamudil.
Grdo te bo firer okrcal, ker ne slediš navodilom.
Daj mi povej, a za take, kot si ti, natisnejo strip ali vam pošljejo videonavodila po tik toku? Ker z besedili ne pridete nikamor.

👍👍 ne ne, dečko ima neposodobljen program, ker je SDS finančno v pizdi, pa jim več ne krije stroška interneta, zdaj pač imajo samo stare posnetke.

@komunajzar šalabajzar jajohojsast pederčič rdečuhar radojkoko..

no, to s tvojo temu, mi je pa čisto ok.., da avtor teme določi, kdo lahko piše v njej…, kolikor si pač  odvraten že leta.., jst to spoštujem, jebat ga ampak je kar je…., ker že ene 2 leti nabijaš s tem šalabajzer komunjzer si mi doqurčil..

in zdej…

ti si v tej temi naštepal 70% komentarjev… o pedru majevcu, da mu bi lizal anus in 7…10 o nekih zašitih qurcih , ki jih imajo tvoji kolegi  lgbt in tisti ki hodijo v nek fotoklub, al kaj je že  kameradi.. Drugih komentatorjev je vsega skup ene par z mano vred…, ki predvsem sovražimo SdS nora24tv greznico in take kletne trole kot si ti.. ki uletavate na to sceno, ker vaših lažnivih medijev več noben normalen človek ne gleda niti ne čita, vam se je pa zmešalo od gledanja vaših lažnivih medijev nora24tv in branja lažnive demokracije

že ene 2 leti, nabijaš tukej in kričiš kot podivjana žival na ketni s tem nikom ki ga imaš..

komunjzar šalabajzar sta dve besede ki so se slišale v 80 tih letih… in ste jih izgovarjali verniki SdS geznice.., čeprav te stranke takrat še ni bilo…., kar pomeni, da moreš bit star tam nekje okoli 70+ let… , ker mlajši tam pod 60 leti teh besed noben ne uporablja..

si pa pasji sin predvidevam v penziji… in so te verjetno že pri starosti 40… 50  dali v penzijo z največ 10… 20 let delovne dobe  iz juge, ko se je Slo. osamosvojila in so šle firme  stečaj… ampak vi qurbe janšistične ste imeli vsi dobre službe v jugi.., tako kot vaš pacient od zsms dalje… in mlad komunsit, ker takega norca kot si ti niso mogli več nikjer zaposlit in nisi bil dober še za ležečega policaja na cesti za upočasnitev prometa v ulici…

no.., zdej dal si tak naslov kot si ga dal tej temi.. ampak , komu kričiš, hehe…, koga sprašuješ… MARSOVCE…

torej, kaj te jebe v to tvojo zadeto tintaro…, ko veš, da je nas, ki se nam jebe za levičarje, buzurante lgbt in vse to kar ti rad lizeš JEBENO več kot vas nacifašistično komunističnih janšističnih pedrskih  rdečuharjev, ki sledite istospolno usmerjene na vsakem koraku in hodite v njihove klube, procesije, veste kako dihajo…..

jebe se nam tud komunajzarje šalabajzerje in vašega hehe,  največjega kretena na svetovni politični sceni. če nas normalne ljudi pusti na miru, ki ga ti nazivaš “gospod” pacienta..😀😂🤣…. čak mau čak čak noriš.. kje vidiš ti… 🧐 “gospoda”🧐 v tisti pošasti.., strašilo bi pa šlo čes, to pa…, aja ti ga vidiš v tvojem oz. tega modela ministra anusu.. zato toliko pišeš o lizanju le tega..

@Za Popaja seveda, Koga pa druzga

Saj to je to. Ti in tvoja rdeča zločinska zalega samo sovražite. Sovražite desničarje, sovražite gospoda Janšo, sovražite, novo24, sovražite kristjane…skratka, sovražitevse tiste, na račun katerih se vi debelite. Sovražite roko, ki vas hrani. Skoz vpijete smrt, smrt, ubi tega, ubi onega, še premalo smo vas itd….in produkt takih kot si ti, je 700 in več morišč po sloveniji. Vi levuharji komunisti ne znate druzga kot sovražit to pa zato, ker to kar imate, ste vse pokradli. Že med vojno so tvoji predniki zločinski partizani samo kradli po kmetijah, kmete pa pobili. Po vojni pa ste še vse pokradli in kao, nacionalizirali in vse pokradli podjetnikom, kmetom, obrtnikom itd….vas so zločinci komunisti naučili samo sovražit. Ker samo s sovraštvom in zločini vi lahko pridete do imetja. Vi levuharji komunisti ne znate preživet pošteno in z lastnim delom. Vi levuharji lahko preživite samo s zločini in sovraštvom.

In to je razlika med vami levuharji komunisti in med nami desničarji demokrati, ki ne sovražimo nikogar.

 

 

 

 

@ Še za Ifarktarco iz knjižnice.

Ja, vem, da vas ni samo enih deset. Nakotilo se vas je kot podgan. Saj zato ste se pa spet začeli žret med sabo. Desne vlade zmeraj uničite vi komunisti. Vaše rdečuharske vlade crknejo pa zato, ker se sami med sabo požrete in skregate. Korito iz katerega žrete nakradeno blago, postane premajhno. Saj sama praviš, da vas je veliko.

In pol pride do kanibalizma. Rdèčuharskega kapitalizma. Sami se med sabo žrete, ker ste si fouš in prepožrešni, ker vaš sordèčuh pižre več kot vi. In pol gre rdeča vlada papa…pa hajd po nov obraz v murgle.

Odgovor na objavo uporabnika
Amandma, 26.07.2024 ob 08:46

👍👍 ne ne, dečko ima neposodobljen program, ker je SDS finančno v pizdi, pa jim več ne krije stroška interneta, zdaj pač imajo samo stare posnetke.

Imam vaš laptop, ki ga je ministrica Stojmanova kupila za vas ovaduhe

Odgovor na objavo uporabnika
Lamuharič papajčnik, 26.07.2024 ob 16:48

@ Še za Ifarktarco iz knjižnice.

Ja, vem, da vas ni samo enih deset. Nakotilo se vas je kot podgan. Saj zato ste se pa spet začeli žret med sabo. Desne vlade zmeraj uničite vi komunisti. Vaše rdečuharske vlade crknejo pa zato, ker se sami med sabo požrete in skregate. Korito iz katerega žrete nakradeno blago, postane premajhno. Saj sama praviš, da vas je veliko.

In pol pride do kanibalizma. Rdèčuharskega kapitalizma. Sami se med sabo žrete, ker ste si fouš in prepožrešni, ker vaš sordèčuh pižre več kot vi. In pol gre rdeča vlada papa…pa hajd po nov obraz v murgle.

Pa dol padeš, s kako lahkoto se ti lahko podtakne kaka ideja! Ne bi bilo za verjeti, če ne bi tukaj videl.

Kak teden nazaj je bilo tukaj zapisano, da se boste med seboj poklali, ker kmalu več ne boste našli nikogar, ki bi se mu ljubilo prepirati z vami.

Evo, pa si kupil. In še toplo prodal nazaj prodajalcu…

Zdaj, nekaj je gotovo: ali si tukaj za zbiranje idej in jih nositi naprej v štab, ali pa si toliko neumen, da si že čisto pomešal, od koga si katera navodila dobil.

Ali pa si se ojunačil in med vsemi ukazanimi zapisi dodal še kakega čisto tvojega avtorskega… V tem primeru sem vesel zate, da si se tukaj naučil dveh novih stavkov in treh novih besednih zvez. Hja, učimo se do zadnjega diha, pravijo.

Ko pa tako rad omenjaš podgane, svinje in podobno… če na kaj, se pa ti in tvoji na golazen res spoznate. In seveda korita za hranjenje.

Butelj, karkoli napišeš, serješ v lastno skledo. Morda bo manj sramotno, če utihneš.

Pa še vedno nisem ženska. Niti danes 🙂

New Report

Close