Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A veste zakaj so na tem forumu večina levičarji komunisti

A veste zakaj so na tem forumu večina levičarji komunisti

@Za infarktovco iz knjižnice.

Maš prav. Na podgane in svinje se res spoznam. To pa zato, ker mi levuharsko komunistične podgane in svinje v obliki najvišjih davkov v evropi, najvišjih cen elektrike in bencina v evropi, zažiranja v gospodarstvo, zdravstvo, sodstvo, medije, policijo, tožilstvo itd…sklesti, zajeda in s svojo levičarsko komunistično kugo zarazi in okuži vse, kar je še zdravega ostalo. Levuharsko komunistična podganja zalega se je nakotila in zdaj skupaj z raznimi Čordiči, Jenuli, Kovačevimi Nikami, Tejami Jarc, Infarktarcah in podobnimi škodljivci uniči ves pridelek, ki je še ostal.

Tako, da ja, spoznam se na svinje in podganjo zalego, ker jo pač v obliki levuharskih komunistov srečujem in občutim na vsakem koraku in vsak dan. Tud na tebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Lamuharič papajčnik, 26.07.2024 ob 20:53

@Za infarktovco iz knjižnice.

Maš prav. Na podgane in svinje se res spoznam. To pa zato, ker mi levuharsko komunistične podgane in svinje v obliki najvišjih davkov v evropi, najvišjih cen elektrike in bencina v evropi, zažiranja v gospodarstvo, zdravstvo, sodstvo, medije, policijo, tožilstvo itd…sklesti, zajeda in s svojo levičarsko komunistično kugo zarazi in okuži vse, kar je še zdravega ostalo. Levuharsko komunistična podganja zalega se je nakotila in zdaj skupaj z raznimi Čordiči, Jenuli, Kovačevimi Nikami, Tejami Jarc, Infarktarcah in podobnimi škodljivci uniči ves pridelek, ki je še ostal.

Tako, da ja, spoznam se na svinje in podganjo zalego, ker jo pač v obliki levuharskih komunistov srečujem in občutim na vsakem koraku in vsak dan. Tud na tebi.

Eh, pa ta desna logika, neverjetno! Vsepovsod preveč leve zalege – in ti si greš še na ta levičarski forum iskat dodatno jezo…

Da ste skrenjeni in skregani s pametjo, ni novica. Je pa sedaj bolj jasno, zakaj vas toliko mučijo spolni odkloni – mazohisti ste. Bolestno torej iščete legla levih komunistov, da zadostite svoji potrebi po trpljenju.

Hja, izvoli, če ti je to rajc. Z veseljem ponudimo vse sorte užitkov, mi nismo taki egoisti, kot vi.
Tvoji od doli bi rekli Ja tebe volim, a ti mene bacaš. Ali pa Ko to voli, nek izvoli. Žal ne znam albansko, bi ti še to serviral. Lahko pa prosiš šefa, da ti prevede. Saj se moraš vsak čas naučiti tudi tega.

Ali pa pridi k meni v knjižnico😂😂😂. Ne boli, prisežem

@Za Infarktovco

A vsesorte užitke nudite vi levuharji komunisti praviš?

A tisto, ko se v fotopubih na radiator privežete? Un Smolej al kaj je že, pa Luka mesec, pa ministrca Asta Vrečko in vam podobni levuharsko komunistični nagravžneži? A take užitke ti ponujaš? Pa bulmastife itd…a to je tvoj levičarsko komunistični uzitek in  fetiš?

Samo vaše levuharsko komunistično lenarjenje lahko pripelje do takih nagravžarij. Če bi kak koristnega počeli vam nebi take ostudne bedarije po glavi hodile

 

Odgovor na objavo uporabnika
Levi nagravžneži, 27.07.2024 ob 08:11

@Za Infarktovco

A vsesorte užitke nudite vi levuharji komunisti praviš?

A tisto, ko se v fotopubih na radiator privežete? Un Smolej al kaj je že, pa Luka mesec, pa ministrca Asta Vrečko in vam podobni levuharsko komunistični nagravžneži? A take užitke ti ponujaš? Pa bulmastife itd…a to je tvoj levičarsko komunistični uzitek in  fetiš?

Samo vaše levuharsko komunistično lenarjenje lahko pripelje do takih nagravžarij. Če bi kak koristnega počeli vam nebi take ostudne bedarije po glavi hodile

 

Bo že držalo, da je politika kurba, ampak zdaj pa ti desno trobilo že zelo neokusno pretiravaš. Kaj ima spolna usmerjenost veze s politiko?

Od vsega vas najbolj muči neurejeno stanje med vašimi nogami, zato pa ste tako neznosno sitni in nezadovoljni. Karkoli se kjerkoli dogaja, za vas je vse to povezano s seksom.

Hja, tako je to, če ti seme že začne kaliti in zrastejo poganjki do možgan. Tam je pognojeno, pa lepše raste, a ne?

 

 

@ za pomešane pojme

Mogoče spolna usmerjenost s politiko kot tako, nima veliko veze. Ima pa spolna usmerjenost  veliko veze s POLITIKI.

In kot vidimo je pri vas levičarjih komunistih in pri levičarsko komunističnih politikih polno pedrov, lezbijk, transvestitov, pa takih, ki fùkajo s psmi itd…  Samo poglej zdajšnjo koalicijo in vlado. Golob je peder, pa čeprav glumi s tisto Bagrovo, Maljevec je peder, Vatovec je peder, Fajonka je lezba, Sukička je lezba, pa una, ki sedi na kulturnem ministerstvu z mavrično zastavo v pisarni, pa se zdaj ne spomnim imena, je tud lezba…..To so vsi, ki so javno priznali  da so pogreti. Kolk je pa še takih levuharjev komunistov v koaliciji, ki pa skrivajo, da so pedri in lezbe, pa Bog si ga vedi.

Aja,  še una, ki je v parlament prišla kasneje, od Svobode, ki ima frizuro na čelado kot un iz filma butec in butec…je tud priznala, da je lezba.

A je treba kaj dodat?

Sami pedri pa lezbe nam vladajo zdaj…..

Odgovor na objavo uporabnika
Sami perdoti in luzbe, 27.07.2024 ob 11:36

@ za pomešane pojme

Mogoče spolna usmerjenost s politiko kot tako, nima veliko veze. Ima pa spolna usmerjenost  veliko veze s POLITIKI.

In kot vidimo je pri vas levičarjih komunistih in pri levičarsko komunističnih politikih polno pedrov, lezbijk, transvestitov, pa takih, ki fùkajo s psmi itd…  Samo poglej zdajšnjo koalicijo in vlado. Golob je peder, pa čeprav glumi s tisto Bagrovo, Maljevec je peder, Vatovec je peder, Fajonka je lezba, Sukička je lezba, pa una, ki sedi na kulturnem ministerstvu z mavrično zastavo v pisarni, pa se zdaj ne spomnim imena, je tud lezba…..To so vsi, ki so javno priznali  da so pogreti. Kolk je pa še takih levuharjev komunistov v koaliciji, ki pa skrivajo, da so pedri in lezbe, pa Bog si ga vedi.

Aja,  še una, ki je v parlament prišla kasneje, od Svobode, ki ima frizuro na čelado kot un iz filma butec in butec…je tud priznala, da je lezba.

A je treba kaj dodat?

Sami pedri pa lezbe nam vladajo zdaj…..

Pa nisi slučajno hotel povedati, da na desnem političnem polu ni nihče spolno skrenjen? Veš, spolna sprevrženost ni povezana samo s homoseksualnostjo. Obstaja veliko precej hujših deviacij. O družinskih “vrednotah” nočem niti govoriti, ker se mi obrača želodec. Zgodovina Slovencev je prepolna tovrstnih podatkov- sami vzorni družinski očetje… Fuj. O pedofiliji v RKC raje sploh ne bi – desnim je pa poziranje pri mašah prva briga…

Levi bi torej lahko gnali kampanjo, kako desni podpirajo pedofilijo. Pa jo ne. a veš, zakaj? Ker na levem polu ni prisotne toliko obsedenosti s spolnostjo, kot na desnem polu. Zakaj je tako, bi lahko pojasnil vsak povprečen sociolog in psiholog –  kar ti gre največ po glavi, tisto je pač tvoj način razmišljanja. Tako da – desni, malo reducirajte svoje blodnje, ker se jasno izdajate, da vas stvari med nogami pretirano bolano zaposlujejo. Obsedenost se reče temu.

Ne spadam v nobeno politično opcijo, za politiko mi dol visi in enako tudi velja, da ne enačim politike s politiki, kakor tudi vere ne z župniki. Eno je filozofija, drugo so ljudje.

Mi je pa za moj okus precej preveč tega napenjanja okoli povezave spolnosti z levo politiko, enako, kot se je zlorabljalo migracijske tokove za hujskanje ljudi.

Oboje kaže na fobije s tega področja. Je pa dokazano, da je najbolj strah tiste, ki imajo sami prste v marmeladi.

Desni zelo radi ponavljajo, da “jim nihče ni dokazal krivde”, ne upajo si pa trditi, da krivde ni. Če imajo toliko boljše metode za prikrivanje svinjarije od levih, to še vedno ne pomeni, da so boljši. Le večji lumpi. Tudi v mafijskem svetu se najprej polovi šalabajzerje, vrhovne prasce pa šele na koncu ali nikoli. Isto je tukaj. Če ti nekdo še ni uspel dokazati greha, ne pomeni, da ga nimaš. Zato tudi ni niti malo okusno podtikati lastnih grehov nasprotnikom.

Saj malo bolj razgledani ljudje to vedo in se od tega distancirajo. Je pa grozljivo, da v času, ko so informacije dostopne vsako sekundo, še vedno ljudje slepo sledijo le enemu viru in se pustijo manipulirati.

Evo, zaradi tega pa se desnih tako trdovratno drži definicija primitivizma, nedokončane osnovne šole, zaplankanosti in zlobnosti. Ker se tam dejansko združuje skupaj ljudi na najbolj primitiven in poceni način.

Sama politična usmeritev ni toliko napačna, zelo napačni so pa protagonisti. To velja za veljake v stranki enako, kot za privržence. In zaradi pokvarjenih ljudi se tudi njihove politike drži sloves pokvarjenosti.

Najbrž je na desnem polu tud kakšen peder ali lezba. Ampak za razliko od vas levičarjev komunistov, desničarji ne hodijo po ljubljani z golo ritjo in umetnim kùrcem v zobeh krulit kako so ponosni da so pedri. Levuhi so/ste ponosni, da so prfuknjeni. Nekaj se jim je zblodilo v glavi, da ne vedo zakaj imajo rit ali pezdo in oni so zdaj ponosni zarad tega. Ok naj bojo ponosni, ampak, a morajo zarad te zahojene ponosnosti z golo ritjo in s kùrcem v zobeh po ljubljani vpit, da so bolani? In oni so ponosni. A se moramo zdaj mi, ki smo normalno spolno usmerjeni, pa sramovat, da smo normalni? Mi pa, kao, ne smemo bit ponosni, ker imamo v glavi pišlihtano, ker vemo zakaj obstajata dva spola in čemu imamo rit ali pezdo? Daj ne seri mi s takim. In zdaj bo en pederski zblojenc vodil državo. Sebe ne zna pošlihtat, pa bo državo pošlihtal?

Pa še o tistem, ko praviš, da se desničarji izgovarjamo, da nam krivda ni dokazana in da sami pa nočemo  priznat da smo krivi. A to misliš o 700 plus moriščih in breznih v katere se je ljudi in to žive  metalo brez dokazov, brez sojenja itd….

Daj daj rdečuharca pokvarjena, ti boš meni o krivdi, pa o dokazih….pha…

Odgovor na objavo uporabnika
Sami perdoti in luzbe, 27.07.2024 ob 12:50

Najbrž je na desnem polu tud kakšen peder ali lezba. Ampak za razliko od vas levičarjev komunistov, desničarji ne hodijo po ljubljani z golo ritjo in umetnim kùrcem v zobeh krulit kako so ponosni da so pedri. Levuhi so/ste ponosni, da so prfuknjeni. Nekaj se jim je zblodilo v glavi, da ne vedo zakaj imajo rit ali pezdo in oni so zdaj ponosni zarad tega. Ok naj bojo ponosni, ampak, a morajo zarad te zahojene ponosnosti z golo ritjo in s kùrcem v zobeh po ljubljani vpit, da so bolani? In oni so ponosni. A se moramo zdaj mi, ki smo normalno spolno usmerjeni, pa sramovat, da smo normalni? Mi pa, kao, ne smemo bit ponosni, ker imamo v glavi pišlihtano, ker vemo zakaj obstajata dva spola in čemu imamo rit ali pezdo? Daj ne seri mi s takim. In zdaj bo en pederski zblojenc vodil državo. Sebe ne zna pošlihtat, pa bo državo pošlihtal?

Pa še o tistem, ko praviš, da se desničarji izgovarjamo, da nam krivda ni dokazana in da sami pa nočemo  priznat da smo krivi. A to misliš o 700 plus moriščih in breznih v katere se je ljudi in to žive  metalo brez dokazov, brez sojenja itd….

Daj daj rdečuharca pokvarjena, ti boš meni o krivdi, pa o dokazih….pha…

Kretenče, parade ponosa niso niti malo povezane s politično usmeritvijo. To je stvar osebnega prepričanja, ne političnega. Keri kreten vam je le uspel vsaditi v čelo, da je to dvoje povezano??? Po moje en pritajeni peder, ki s tem ščiti svojo lastno pofukano rit.

So veliko bolj neonaciji povezani z desno politiko, pa paradirajo po Ljubljani z JAVNO PODPORO  Grimsa, Tomašičke in ostale nagravžne bande. In mirne duše še razbijajo po poti in uničujejo NAŠO lastnino. A to je pa ok?

Seks je naredil veliko manj škode, kot nasilje. Vedno in povsod. Pa primerjaj eno ali drugo parado, če zmoreš razmišljati.

Pa ne ti meni rdečuharka, kreten obsedeni. Ko da biku rdečo coto kažeš. Pizda, si zarukan. Najbolj navaden plačan psihopat. Desni pač. To pove vse.

majmun moderatorski, daj prestavi to temo na drugo stran. Ves teden jo že gledam na samem vrhu foruma.

Odgovor na objavo uporabnika
Pomešani pojmi, 27.07.2024 ob 14:04

Kretenče, parade ponosa niso niti malo povezane s politično usmeritvijo. To je stvar osebnega prepričanja, ne političnega. Keri kreten vam je le uspel vsaditi v čelo, da je to dvoje povezano??? Po moje en pritajeni peder, ki s tem ščiti svojo lastno pofukano rit.

So veliko bolj neonaciji povezani z desno politiko, pa paradirajo po Ljubljani z JAVNO PODPORO  Grimsa, Tomašičke in ostale nagravžne bande. In mirne duše še razbijajo po poti in uničujejo NAŠO lastnino. A to je pa ok?

Seks je naredil veliko manj škode, kot nasilje. Vedno in povsod. Pa primerjaj eno ali drugo parado, če zmoreš razmišljati.

Pa ne ti meni rdečuharka, kreten obsedeni. Ko da biku rdečo coto kažeš. Pizda, si zarukan. Najbolj navaden plačan psihopat. Desni pač. To pove vse.

Pa še kako so parade ponosa povezane s politično usmeritvijo.

Saj samo levičarji kmunisti hodite na te homo orgije. Fajonka, Sukička,Maljevec, Vatovc, Jenul in podoben levičarsko komunistični ološ .A si ti vidla kakšnega desnega politika na teh oslarijah?

Torej nauk te basni je, da so pedri in lezbe večinoma levo komunistično usmerjeni.

Odgovor na objavo uporabnika
Levùhiči samj homiči, 27.07.2024 ob 19:26

Pa še kako so parade ponosa povezane s politično usmeritvijo.

Saj samo levičarji kmunisti hodite na te homo orgije. Fajonka, Sukička,Maljevec, Vatovc, Jenul in podoben levičarsko komunistični ološ .A si ti vidla kakšnega desnega politika na teh oslarijah?

Torej nauk te basni je, da so pedri in lezbe večinoma levo komunistično usmerjeni.

Glej, sitnoba primitivna, vsi levi smo homiči. Je vredi zdaj?

Tebe nebo noben nategno, verjemi mi. Si pregnusen.

Zdaj pa ti povej, ZAKAJ SDS PODPIRA NACI PARADE???

No?
Pizda ti materna tečna

daj majmun, prestavi to temo na 100 stran.

Odgovor na objavo uporabnika
Fuck off kreten, 27.07.2024 ob 21:05

Glej, sitnoba primitivna, vsi levi smo homiči. Je vredi zdaj?

Tebe nebo noben nategno, verjemi mi. Si pregnusen.

Zdaj pa ti povej, ZAKAJ SDS PODPIRA NACI PARADE???

No?
Pizda ti materna tečna

SDS ne podpira nobenih naci parad.  To delate vi levuharji komunisti, ko po ulicah vpijte smrt smrt smrt, ubi tega ubi onega…tako so vpili nacisti,fašisti, pa seveda vi komunisti.

SDS, pa miroljubno prižiga svečke, pobožno moli in poje domoljubne slovenske pesmi. Na vaših levuharsko komunističnih paradah pa srbin Manifiko kruli srbsko rusko zločinsko komunistično musko.

A si hotel povedat, da so tudi nacisti peli domoljubne slovenske pesmi?

Odgovor na objavo uporabnika
Pegaso, 27.07.2024 ob 21:24

daj majmun, prestavi to temo na 100 stran.

A Tako po komunistično? Daj drugače misleče prestavi, diskvalificiraj. Likvidiraj?l…. Ker z besedami mu nisi kos.Po zločinsko komunistično. V brezno ga premakni..,

Drgač pa simpelj ko pasulj. Ne rabiš pisat v debati, pa se ne bo pojavljala na vrhu. Saj jo ti premikaš na vrh.

Komonajzar zahojen glupi.

Da se debata malo ofriši in da pride spet na vrh. Vem, da Popay pogreša.

Niste vsi levaki homiči, ste pa vsi homiči levaki. Ker ste napredni, ker greste s časom naprej in ker ste ponosni.

Ko ga fašete v rit, ste najbolj ponosni.

Ne, da majo čas, imajo motivacijo prat možgane in se nad tem naslajat.

Normalni ljudje so od šihta utrujeni, da bi res morale biti ztrgovine za njih v NED odprte, ker v SOB počivajo, v NED so sveži.

Žal bi pa to v NED najbolj navalili agresivni penziči.

 

 

New Report

Close