Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ a VSI KROŽMO ČEZ POLJE?

a VSI KROŽMO ČEZ POLJE?

Pozdravljeni,

imam pa vprašanje ki se nanaša na mojo hospitalizacijo, po toliko časa zdravstvene razmere v pshihiatrični kliniki še zmeraj niso urejene kaj šele pod kliničnimi standardi.
Glede na to da sodna izvedenka deli datume za izpust kakor na tržnici se sprašujem o njenem znanju psihiatrije.
Psihiatri kateri imajo edino vprašanje na ambulantnem pregledu “kako si” ste. se mi zdi nespodobno da imajo pravico kar dvakrat v enem mesecu hospitalizirati stabilno osebo brez kakršnega koli dogvora.
dvakrat v enem mesecu iz ambulante v sprejemni oddelek brez kakršnihkoli potrebščin za nego samega sebe pacienta.
Glede sodišča pa me zanima po katerem profilu osebe ki se moral ustvariti ob prvi hospitalizaciji, še zmeraj zadržujejo osebe na sprejemnih nečistih prislnih oddelkih.
Prosim za pojasnilo razmer ki so skoraj nevzdržne za vsakega pacienta.

6x večja plača da bl zaokrožmo populacijo čez polje

Tudi jaz imam enaka vprašanja kot ti, vsakič ko grem v bolnišnico mi predstavlja veliko težav, lahko kdo pove kaj več o tej težavi. driving directions mapquest

nova
Uredništvo priporoča

pomoje janševa shema preoblikovanja v vzorne državljane pod zlatim krilom

Pri 19. letih in četrt sem kar naenkrat začela izkrivljeno dojemati realnost oz. sem začela drugače dojemati sebe in okolico. Po mnenju psihiatrinje naj bi šlo za depersonalizacijo, ki pa da se lahko pojavi ob psihotičnih motnjah ali pa ob hudi anksioznosti.

In sicer sem se kar naenkrat začela počutiti kot duh oz. kot da ne obstajam, ker se ne morem videti od zunaj. Začela sem se počutiti kot da ne obstajam, ker z naravnostnim gledanjem ne morem videti ne svoje leve ne desne roke, ne zadnjega hrbtnega ne sprednjega trebušnega dela telesa, ne leve in desne noge, ne sprednjega in zadnjega dela vratu.

To kar govorim z usti, se mi je začela zdeti popolnoma druga zavest kot to kar gledam z očmi, ker so usta zame tako kot da so mrtva, ker znotraj ust ni oči, s katerimi bi lahko iz ust gledala, in tudi oči kot take so popolnoma svoja zavest, ker z njimi ne morem govoriti. Tako sem si začela predstavljati, da bi morale biti usta in oči skupen organ (znotraj ust bi morale biti tudi oči) oz. bi morali biti ustnici hkrati tudi oko (ko bi govorila oz. odpirala in zapirala svoja usta, bi istočasno tudi mežikala z očesom, ko ne bi govorila, pa bi bilo oko zaprto).

Poleg tega zame zavest obstaja samo znotraj oči in ust in zame nikjer drugje po telesu ta zavest ne obstaja (niti na levem in desnem delu nosnice, na levem in desnem licu, na čelu, na vratu, na zgornjem in zadnjem delu glave itd.), tako da sem si začela predstavljati, da bi morala imeti po celem telesu nedoločeno število oči in ust oz. nedoločeno število obrazov ali glav, da bi tako moja zavest lahko obstajala po celem telesu.

Isttočasno s tem sem se kar naenkrat začela počutiti tudi utesnjeno in majhno v svojem telesu, začela sem se počutiti majhno proti vsem drevesom in stavbam. Ljudi sem začela dojemati za tako majhne lutke, ki so že na 20 oz. 30 metrov razdalje tako majhni kot da sploh ne obstajajo oz. so tako majhni, da se lahko vidi samo še zadnji hrbtni in sprednji trebušni del telesa, leva in desna noga in mogoče leva in desna roka, glava, kaj šele oči ali pa usta, ki so temelj zavesti, pa se praktično ne morejo videti.

Potem sem to stopnjevala, da so že na ‪‪50 do 60‬ metrov razdalje ljudje tako majhni, da praktično sploh več ne obstajajo. Zato sem si začela predstavljati, da bi morala s svojim telesom oz. da bi morali biti vsi ljudje visoki metre in metre, desetine in desetine metrov kot stavbe ali drevesa, in to samo zato, da bi se ljudi videlo tudi na desetine metrov razdalje oz. da na desetine metrov razdalje ne bi bili tako majhni, kot da sploh ne obstajajo. Oz. sem si začela prestavljati, da bi morali biti ljudje visoki stotine metrov ali pa celo tisoče metrov v višino kot gore, in to samo zato, da bi se nas videlo na stotine, tisoče ali pa celo na desettisoče metrov oz. desetine kilometrov razdalje.

Poleg tega sem si začela predstavljati še, da ne samo, da bi s svojim telesom mogla biti visoka tisoče metrov v višino, ampak bi morala hkrati s tem s svojim telesom obsegati tudi v širino in dolžino kvadratne in kvadratne metre širine in dolžine, desetine in stotine kvadratnih metrov širine in dolžine, tisoče in tisoče, … stotisoče in stotisoče kvadratnih metrov širine in dolžine, da bi torej s svojim telesom obsegala kar celo zemljo. In to samo zato, da bi s svojo zavestjo obstajala po celi zemlji.

 

Mene zanima, ali replicirate samim sebi ali je res postal ta forum zbirališče psihiatričnih bolnikov. Pri tem, da vsaj ta tema poteka v normalnem tonu, a so tisti ostali, ki izžarevajo mentalno norost v vsakem zapisu, tudi deklarirani psihiatrični bolniki ali se samo delajo, da so ? Avtorju pa žal ne znam pomagati, ampak ti želim, da bo ok.

I’m relieved to have found this helpful resource. The preceding piece in particular has taught me a great deal about the world and its workings. gacha life

I’m curious whether there’s some repetition happening here, or if this forum has evolved into a meeting point for individuals with mental health concerns. While this particular discussion appears to be conducted in a reasonable manner, I can’t help but wonder if some other participants across various threads are genuinely dealing with mental health issues or if they might be feigning them. Although I can’t assist the original author, my primary concern is for everyone’s well-being. Visit https://srdstatuscheck.org.za/

Odgovor na objavo uporabnika
exad, 21.10.2023 ob 18:24

I’m curious whether there’s some repetition happening here, or if this forum has evolved into a meeting point for individuals with mental health concerns. While this particular discussion appears to be conducted in a reasonable manner, I can’t help but wonder if some other participants across various threads are genuinely dealing with mental health issues or if they might be feigning them. Although I can’t assist the original author, my primary concern is for everyone’s well-being. Visit https://srdstatuscheck.org.za/

Fuck you with your language! Raus aus diese Internetseite!

I am grateful for the knowledge I gained from this article. Thank you! Solar

New Report

Close