Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A zdaj dedci razumete, končno?

A zdaj dedci razumete, končno?


Po tej logiki so vsi partnerji teh vreščečih bab zločinci in bi jih morali kaznovati.
[/quote]
No, toliko o (tvoji) briht(nost)i.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


No, toliko o (tvoji) briht(nost)i.
[/quote]
Moja napaka, namenjeno je Tari s 🙁

Samo morali bi te pa, ko take klatiš. 😛 :-*
[/quote]
če mi plačaš 100€ me bo pa 3 minute skrbelo za mene ☺☺☺


Verjamem, da ne, s takim IQ je sploh vprašanje koliko si pri briht ob takem pisanju.
[/quote]
od kod si pa ti padlo v to debato … pa za svoj IQ se brigaj, če ti še znese ☺

Kaksne imate to sluzbe, da imate cas zjutraj najprej 4 ure o bureku razglabljat?

velkam tu d klab ☺

Sem na direktoratu, dektorata za mešanje megle. Čakam že mesece, pa megle ni in nimam kaj početi.

Ja zdajle nisem.


Ti, v kratkem (septembra) imam namen menjati službo, te priporočim?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ne hvala, delam v dobro stojeci firmi. Pa ce semptembra menjas, boljs da prej, ce ni nic dela.

Ti dol daješ neprisebne?!

Spolna zloraba slabotne osebe
182. člen
(uradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo drugega ali istega spola, tako da zlorabi njeno duševno bolezen, začasno duševno motnjo, hujšo duševno zaostalost, slabost ali kakšno drugačno stanje, zaradi katerega se ne more upirati, se kaznuje z zaporom od enega do osmih let.

(2) Kdor v okoliščinah iz prejšnjega odstavka kako drugače prizadene spolno nedotakljivost slabotne osebe, se kaznuje z zaporom do petih let.
[/quote]

Edini smiseln komentar na to temo.

Čisto najstniško obnašanje.

Jasno mi je, da najstnice norijo za nekim tipom iz Turške serije, da pa to počnejo neke ženske v zrelih letih je pa naravnost smešno.


zakaj pa naj bi bilo smešno … tudi zrele ženske so najstnice … le, da že nekaj časa ☺


če mi plačaš 100€ me bo pa 3 minute skrbelo za mene ☺☺☺
[/quote]

Imaš pa nizko tarifo… 😛

Meni je pa cisto fajn da zenske padajo na kemla. Zakaj? Ker sm tud sam tmn ko nevem kaj Crne ocii, Mocni crni lasje, Tmna koza skratka komot bi biu kemal edino kar mi fali je to da sm visok metr pa cevap kemal je pa najbrz mal vec ☺️

poznamo, poznamo….sam pogledi kolk babe bolj prehvalijo beko kt gorenje.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

turek=tajka
Vsem jasno?
Ženska ni jasna fascinacija tipov s Tajkami, moškim pa ne fascinacija žensk z enim določenim Turkom. Vzroki so pa enaki.

Ne meči vseh bab v isti koš.

Danes ni moderno kavsat svojih sodržavljanov, velja enako za babe in dede. Babe se palijo na črnce in muslimane, dedi na Tajke, Ukrajinke. Tako je danes, eksotika je vse, globalizira se, v svoji državi iskat je samo še za reveže.

Ha ha rofl, v Sloveniji na tisoče bet še vedno leta za babami, jim vse v rit tiši, one pa vzdihujejo zaradi nekega turčina..))))))


Not funny.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ti dol daješ neprisebne?!

Spolna zloraba slabotne osebe
182. člen
(uradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo drugega ali istega spola, tako da zlorabi njeno duševno bolezen, začasno duševno motnjo, hujšo duševno zaostalost, slabost ali kakšno drugačno stanje, zaradi katerega se ne more upirati, se kaznuje z zaporom od enega do osmih let.

(2) Kdor v okoliščinah iz prejšnjega odstavka kako drugače prizadene spolno nedotakljivost slabotne osebe, se kaznuje z zaporom do petih let.
[/quote]

Se delaš glupo, ali si? Ne razumeš figurativnega izražanja?

Se delaš glupo, ali si? Ne razumeš figurativnega izražanja?
[/quote]
Aja, a figurativno, da je? No, da le ne bi kdo tega tvojega figurativnega razumel preveč dobesedno, pa res prežal na ženske, preveč pijane, da bi se branile. Pa da bi se, za razliko od tebe, vsi zavedali, da ne pomeni ne.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kako so se zdaj visoke intelektualke izdale. Se točno vidi, katere masturbirajo na turške nadaljevanke.

New Report

Close