Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek AAAALLLOOOOO,

AAAALLLOOOOO,

je kdo tukaj?!

Veste, sem tako premišljevala, da se resnično kar dobro poznamo…. pa sem premišljevala še naprej in prišla do sklepa, da za vse ne vem, kakšne domače živali imate (prosim lepo, da ne bi katera napisala, da moža – ti so izzvzeti! :-))).

Seveda me to zanima zaradi trditve, da domače živali podzavestno izražajo lastnosti njihovega lastnika….
No – SP imam mačka in pa petelina – potem lahko vemo – rad mijavka in kikirika na kupu gnoja…… hehehe.
No – si upate napisati?!

P.S.
Imam psa – torej rada lajam…. priznam. Je pa vseeno bolje, da lajam – saj veste, psi, ki lajajo, ne grizejo. Načeloma…. hehehe.

Jaz doma nimam nič … pri Miškotu imamo pa dva lepa kužeta in par mačk … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

pa kakšno muho najbrž imaš, ne?!

Torej si sitna ko muha…..:-))))))

P.S.
Zajebavam se….. pa saj ti to veš, ne?!

Nič.

Pri starših pa imamo Koker španiela

ti imaš pa kravato….

Menda nisi zadrgnjen ko kravata?!

:-)))))

hahahahahahhaha……

jaz mam kozo…….pa ruto nosi…hehehehehehhe

no zdaj pa resno……kaj te pa žuli, mala….

leta letijo - iščem stevardeso.....

tebe!

Torej – kakšno domačo žival imaš (poleg zmaja, seveda)?

Žverca… Pa saj že vsi ptički čivkajo o moji Micki… še v mojem profilu jo najdeš 😉 :))). In ja: Micka je čisti odraz mene 😉 – sem taki bolj mačji človek (kar ne pomeni, da tistih ta pridnih cuckov ne božam po bauhu in za uhami…). Mmmmmrjav… 😉 :))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Nisem, nisem, daleč od tega.

Aja: pa bolhe in pajki in ščurki in hrošči in uške tudi veljajo? Teh se še vedno polno najde… ;). Aja: pa sosedov muc je tako na pol moj ;). In sestra? Ta tudi velja? 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ajaj….kje pa sem kaj pisal o zmaju??????heheh…

zanimivo….HEHEHEH…….OK ZAMENJAM KOZO ZA ZMAJA!!!!!!!!!

leta letijo - iščem stevardeso.....

… sem vesela, veš….
Ti, Alti, včeraj sem te pa iskala po tisti kavarnici – pa, izgleda, nisem prave našla….?!

Kje si me iskala, v Blue baru?

Veš … žverči … muh pa ni … :))) … je pa zato več komarjev … :))))))))))))))

(… ti so še bolj sitni in nadležni … ) :))))))))) ;)))))))

He he … veš kaj mi je danes rekel zjutraj miško … Menila sva se o tem kako bo ta malo jokalo ponoči in to … in pol je on rekel, da če se bo vrglo po njemu, da bo jokalo eno leto nonstop .. pa sem jst rekla, da pol nej se raje vrže po meni, ker skoraj nisem jokala kot dojenček … Pa se je pol samo nasmehnil in rekel: “Raje da joče eno leto nonstop kot pa da je pol sitem celo življenje!” :))))))))))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

da zamenjaš…..
Veš, mož od koze je kozel – pa še grdo lastnost imajo…. upsa…..

pa veš, da mačke tudi grdo praskajo, če so hude?! Hmmmm, še bati se te bo treba navsezadnje….:-)))

P.S.
Sem mislila, da boš napisala KUHLO……:-))))))

:))))))))) Ne, ne… Kuhla pa je moja tretja roka :)))))). Nič živalskega nima… samo včasih kakega pujsa po riti tepe 😉 :)))))))))

Ja, ja… mene se je treba bat! Praskam, grizem, piham, mijavkam… če mi kaj ne paše… Ali pa se v svoj kot zavlečem in pasem mulo. Glej ga hudiča: ja še mulo imam 😉 :))). Aja: pa preden tudi, če je mmmmm… Samo psssst – to bolj potiho, da me ne vidijo in slišijo ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ma ne.
Bom pa drugič vedela. Pa zraven priloži zemljevid….:-))

No, čakam.

čakaš?! Name?!
Hm, pol se boš načakal…. vsake kvatre enkrat zavijem proti tebi… letos morda ne več… izkoriščen bonus, saj veš…:-)))

Pa prihodnje leto. Pravijo : kdor čaka dočaka

Ptič prfuknjen!
Bom župco s tebe skuhu!
Če ne bi imela preveč bolh na sebi!!!
;-)))

Evo: to pa samo petelin iz tebe govori 😉 :))))))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Tvoji Micki pa Francija za rit spustim!
;-)))

Bi ga napihala, dvignila rep in šla jest 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close