Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Addiko bank

Addiko bank


Jz pa nimam težav, tako kot reklama za nas starih dedcev pri Hoferju. Vse je prijatelj na istem mestu, samo pravo trgovino izbrati “banko”, moraš izbrati ha, ha, ha.
Sem komitent SKB banke, imam trajnik , elektronsko bančništvo, vse štima 100 na uro. Imam prilive,plača nič kaj posebnega itd. . Sodelovanje z banko in osebnim bančnikom že pazite 19 let na nivoju. Obiska v banki z moje strani ni tudi 1x v celem letu. Pa zakaj, saj vse “laufa” preko interneta in kartic. Seveda me morajo včasih na leto ali dve videti (verjetno v skladu z zakonodajo ) in takrat se oglasim, ko jaz želim. Odnosi prijazni, urejeni, pa saj vse vidijo na mojem računu……Vse štima in povejte zakaj bi menjal banko, če sem z njo zadovoljen. Vedno me neki “kvazi” prijatelji preko običajno ženščin , ki so zaposlene v drugih bankah nekam želijo “preusmeriti”.
Addiko bank, aja to je tista banka kjer dobiš 35.000 €, če poznaš formulo 2×2 in je menda 4.
Ne poznam je niti je ne želim spoznati.
Problem, ki ga opisuješ je pa brez zamere le tvoj . Izpostavila si ga na MON-u, verjemi mi, da ga boš lahko rešila samo z denarjem, osebno tvojim, sosedovim, z izposojo, morda v “žlahti”.. druge rešitve ni razen tvoje “užaljenosti” nad njihovim dejanjem, da se kao tako obnašajo.
Ne vem pa kako bi se moja banka v tem primeru SKB obnašala. Kolikor jih poznam, bi me najprej poklicali, ker se pač po tolikih letih poznamo. Predvidevam, da bi mi ponudili neke “rešitve”. take in drugačne.
Ja veš malo je pa vsa stvar tudi v “kmečki” matematiki. Toliko dobim, toliko zapravim, dobim razliko na banki ki jo moram vrniti in zgodba se začne z obratne strani. Toliko dobimo, manj zapravim… ja morda pa lahko povečaš prihodke. To je pa najbolje. Samo, da se prejšnja formula ne ponovi.
Veliko “upanja” pri delu z banko. Zavedaj se , da je tako kot piše reklami na TV za Addiko bank 2+2= 4, mora biti pa zraven še kar nekaj za banko (posoja denarja= zaslužek ), drugače lahko zapre vrata. Ja tudi denar je velikooooo blago, kot “šunka” v trovini.
Želim ti veliko uspeha pri reševanju tvoje težave.
[/quote]
Pred dvajsetimi leti sem imel na računu ene naših bank za tiste čase res lep kupček denarja, redne prilive, gotovinska nakazila,pa se niti niso spomnili da bi mi ponudili osebnega asistenta, zlato kartico, skratka nič, kasneje sem pri njih hotel odpreti poslovni račun,pa sem naletel na referentko s tardečo, obrnil sem se šel drugam, sicer židovska banka, ampak vse šrima in kot previ predhodnik trenutno mi na kraj pameti ne pade da bi menjal.

Ja sam res. Clovek vas uprasa nekaj, vi sitnezi pa sam neki pometujete pa ga napadate. Nc da bi odgovoril na bistvo vprasanja. Vrjetn ste vsi neki direktorji pa pametnjakovici povni znanja in bla bla bla. V bistvu pa niti na vprasanje ne znate odgovort. Bogi bogi stvori. Vrjetn sami sitnezi k so siti samga sebe. LP

Kera pa je zidovska banka?

Haha se strinjam z gospo ta oslužbenka je prava kača meni je brez razloga zadrževala denar na računu in ni odtegnila za kredit ko pa sem jo klicala kaj se dogaja je rekla da neve…počakam še nekaj dni nakar me ona pokliče kar iz svojega mobitela in zahteva plačilo obroka sem mislila da sem jaz nora…pa ji rečem da je denar na raçunu naj ga odtegne pa spet nič kličem svojo poslovanico ki mi prijazno povedo da to odtegnejo avtomatsko v lj…. Ponovno klicem to gospo ki me je nadrla odslovila in odložla telefon groza …no ko končno odtegnejo pa dobim še zamudne obresti…haha…zdaj pa dvignem denar in ga pred rokom nakazem s položnico pa je mir…takega odnosa na Hypo prej ni bilo..

Ko tole berem, kar ne morem verjet… imam Addiko zadnja 3 leta, in pri njih kredit, enkrat samkrat sem imela premajhen znesek za odtegnitev (zmanjkalo 20 eur čisto po nesreči, sploh nisem vedela…) in me je klicala gospa, da kdaj bom nakazala preostanek, res pa je, da mislim da je bilo takoj naslednji dan po odtegnitvi… ampak ni bilo čutit neke grožnje v glasu, še hvaležna sem ji bila, da so me najprej klicali … Je pa res, da se ti zaradi tega lahko SISBON pokvari, tko da je bolje, da če veš da kej ne boš mogel, da TI pokličeš banko oz. še bolje, greš k svojemu svetovalcu na pogovor, pa se sigurno kaj najde…

Oderuhi..

Popolnoma se strinjam z vašim mnenjem glede Addiko banke.

New Report

Close