Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek adijo do jutri

adijo do jutri

se “vidimo” zjutraj in spijem kavico skupaj.
Sedaj pa v avto in gas domov………………..brrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmmm

čao,

Adijo, lep preostanek dneva in uživaj do jutri!

Uživaj, kavica nam pa ne uide, pa previdno, po gasu, mislim!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kakor smo se zmenli,tudi zvečer nas kaj obišči!
Varno pot
lepa si
Sp

ČAO bela

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Si vedno tako na kratko in jedrnato???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne sam gužvo mam pa tako naprej…
Se vidi da si nova 🙂 na mladi o … poglej pa ti bo jasno.
Nas Sharkon zna tud pisat dolge pisma!!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ha,ha Sharky,Sonček je pa tako staaar,da se tebi sanja ne…
Mogoče je Sonček pa tudi na Mladih…
Fejst bodi
Sp

Sharky, se že smejim, nisem nova veš, in midva sva že dolgo kolega takole na onem forumu, samo tam sem pridna in moj nick je temu primeren, tukaj pa malo bolj nagajiva, si vedel to??? ja kar stara mačka sem, nekako tako kot ti, na najinem forumu mladi o spolnosti…

cmoka, na lička ne…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čas je za en šnopček…preveč govoriš, se ti blede???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

me kar radovednost napada, kak nick imaš tam :))

What for the f**k is this?Nemara,da mi je kepa padla na glavo?
Napaka v programu,izgleda.
Lepa si-to pa ni napaka!
Sp

Ti povem, iz oči v oči, do takrat pa še malo potrpi, če ga napišem tu, ko vsi špegajo sem pečena kot raca!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ok. Velja!
To sem se že zadnjič spraševala, ali ostali berejo to kar mi pišemo?

Pa pečene race so vendar super,sam omakce,tiste kitajske,pa morajo biti,drugače je pa res zanič.Je boljši piščanc!
Lepa si
Sp

Ja lepa gor, lepa dol, pa naj ti bo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Arči, ko bi ti vedela kako smo na tapeti…vsi nas berejo brez skrbi…verjemi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No,no,malo skromnosti ne bi škodilo.Posebej nas pa berejo,ko udarimo goveje teme,tam nekje po 22-ih,hi,hi,hi
Lepa si
SDp

brezveze
pridružit pa se nobeden noče ali ne upa ali nima želje ali ne vem kaj.
Samo zakaj pa pol berejo? :))))))))))))

Pa ne bom ne raca in ne piščanc, bom kar JAZ ostala in pika!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če bi bila ura 22,bi ti povedal oz.napisal direktni izraz,za zdaj pa samo:ker imajo radi ,da gledajo čebelice in trote,kako to počnejo…
LP
Sp

Kar je “prepovedano” je najslajše…

Ma brez veze, poglej mi takole lustno klepetamo in to je to… Ne vem kaj si drugi ob tem mislijo ampak to je njihov problem, ne moj. Če želijo so dobrodošli, če pa nas raje samo berejo pa tudi okej. Uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close