Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Adra zbira denar

Adra zbira denar

Ma kaj se obešate tako na tole. Darujte, če vam je, če ne pa pač ne. Saj ni problem, da se zbira dnar, vas moti KDO zbira dnar.



Res je. V tem je poanta: Kdo zbira denar? Ko bi se to vprašanje razčistilo, bi padle mnoge levičarske mitologije.

Do tople Grčije? Zbira se za begunce v Srbiji. Vi, ki ste tako proti beguncem, bodite hvaležni, da so jih obdržali Srbi, ker bi komot vsi bili tudi tukaj.

http://www.rtvslo.si/svet/razmere-prebeznikov-v-beogradu-hujse-kot-v-dzungli-v-calaisu/413241

Do tople Grčije? Zbira se za begunce v Srbiji. Vi, ki ste tako proti beguncem, bodite hvaležni, da so jih obdržali Srbi, ker bi komot vsi bili tudi tukaj.

http://www.rtvslo.si/svet/razmere-prebeznikov-v-beogradu-hujse-kot-v-dzungli-v-calaisu/413241%5B/quote%5D

Zakaj? Saj bi levičarske feministke poskrbele za njih. Bi s pomočjo kurbe države, ki jo je treba uničit, organizirale še deset novih agencij za človekove pravice in zbirale denar od slovenceljskih fašistov ter ksenofobov in bi bil problem rešen.



Jaz pa mislim, da bi Tara, Feministka in Mentalna cele plače dajale v humanitarne namene, če bi službe imele. Še do konca v limit bi šle.[/quote]

Kaj pa vem. Praksa mi je pokazala, da so največje ”dobrotnice” prav tiste, ki lahko dobrotništvo zganjajo s tujim denarjem. Prava dobrotinica se nikoli ne izpostavlja. Podari in je tiho. Mene bi zanimalo koliko npr podari neka uslužbenka unicefa, ali RK? Po moje nič.
Bogatuni pa si z dobrotništvom kupujejo čisto vest.[/quote]
Vidiš, jaz nisem nikoli izpostavila, kaj in koliko sem donirala, je pa kar nekaj (tudi v tej temi prisotnih) neumorno spraševalo po tem. In ko so ostali brez odgovora, so kakopak naredili lastne zaključke. Tako kot ti.
Jah, tudi prav, jaz ne čutim potrebe po tem, da bi komurkoli karkoli dokazovala. Glede na to, da je šlo za lasten angažma, tudi zakonsko gledano tega nisem dolžna storiti. Zdaj se pa mirno cufajte naprej.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Humanitarno društvo ADRA Slovenija je prostovoljna, nepridobitna, nevladna in nestrankarska človekoljubna organizacija, ki jo je ustanovila Krščanska adventistična cerkev. Združuje ljudi dobre volje, podjetja in ustanove pri izvajanju človekoljubnih in splošno koristnih dejavnosti pod geslom: OD LJUDI – Z LJUDMI – ZA LJUDI.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Hahahahaha, levičarka Senza se smatra dolžna samo gobezdat po netu, ne čuti pa svoje ideologije tako močno, da bi jo tudi finančno podprla. Po njenem bi morali njeno humanitarnost plačevati fašisti.


Sorry, e-coli, besede lažnivca, za kakršnega si se izkazal, me pa res ne ganejo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Humanitarno društvo ADRA Slovenija je prostovoljna, nepridobitna, nevladna in nestrankarska človekoljubna organizacija, ki jo je ustanovila Krščanska adventistična cerkev. Združuje ljudi dobre volje, podjetja in ustanove pri izvajanju človekoljubnih in splošno koristnih dejavnosti pod geslom: OD LJUDI – Z LJUDMI – ZA LJUDI.[/quote]
Saj veš,da za društva velja zakon o društvih! Letni občni zbor, poročila o finančnih transakcijah bilanca, računi preko davčne blagajne za vsa vplačila … itd ….
Torej gesla ne pomagajo, pomaga zakonodaja. In še vedno ne vem, kdo mora nadzirati društve? Tržna, FURS, oba? Splošno koristne dejavnosti so vse sorte, tudi zbiranje denarja za migrante v Grčiji. V Grčiji, ne Srbiji za tisto drugo, ki tega ne ve! Berite !


Humanitarno društvo ADRA Slovenija je prostovoljna, nepridobitna, nevladna in nestrankarska človekoljubna organizacija, ki jo je ustanovila Krščanska adventistična cerkev. Združuje ljudi dobre volje, podjetja in ustanove pri izvajanju človekoljubnih in splošno koristnih dejavnosti pod geslom: OD LJUDI – Z LJUDMI – ZA LJUDI.[/quote]
Saj veš,da za društva velja zakon o društvih! Letni občni zbor, poročila o finančnih transakcijah bilanca, računi preko davčne blagajne za vsa vplačila … itd ….
Torej gesla ne pomagajo, pomaga zakonodaja. In še vedno ne vem, kdo mora nadzirati društve? Tržna, FURS, oba? Splošno koristne dejavnosti so vse sorte, tudi zbiranje denarja za migrante v Grčiji. V Grčiji, ne Srbiji za tisto drugo, ki tega ne ve! Berite !


Sorry, e-coli, besede lažnivca, za kakršnega si se izkazal, me pa res ne ganejo.[/quote]

Zato bi pa mene resno ganilo kako tvoje denarno nakazilo organizacijam, ki jih načelno podpiraš. S katerimi številkami se v recimo evrih pišejo tvoja načela?


Humanitarno društvo ADRA Slovenija je prostovoljna, nepridobitna, nevladna in nestrankarska človekoljubna organizacija, ki jo je ustanovila Krščanska adventistična cerkev. Združuje ljudi dobre volje, podjetja in ustanove pri izvajanju človekoljubnih in splošno koristnih dejavnosti pod geslom: OD LJUDI – Z LJUDMI – ZA LJUDI.[/quote]
Saj veš,da za društva velja zakon o društvih! Letni občni zbor, poročila o finančnih transakcijah bilanca, računi preko davčne blagajne za vsa vplačila … itd ….
Torej gesla ne pomagajo, pomaga zakonodaja. In še vedno ne vem, kdo mora nadzirati društve? Tržna, FURS, oba? Splošno koristne dejavnosti so vse sorte, tudi zbiranje denarja za migrante v Grčiji. V Grčiji, ne Srbiji za tisto drugo, ki tega ne ve! Berite ![/quote]
Obrni se na AJPES.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Sorry, e-coli, besede lažnivca, za kakršnega si se izkazal, me pa res ne ganejo.[/quote]

Zato bi pa mene resno ganilo kako tvoje denarno nakazilo organizacijam, ki jih načelno podpiraš. S katerimi številkami se v recimo evrih pišejo tvoja načela?[/quote]
Nisem zlata ribica, da bi izpolnjevala želje vsakemu, ki se prilima name. Tudi to je čar prostovoljstva. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Zato bi pa mene resno ganilo kako tvoje denarno nakazilo organizacijam, ki jih načelno podpiraš. S katerimi številkami se v recimo evrih pišejo tvoja načela?[/quote]
Nisem zlata ribica, da bi izpolnjevala želje vsakemu, ki se prilima name. Tudi to je čar prostovoljstva. :)[/quote]

Kako z vsako naslednjo izjavo vedno bolj postajaš podobna Donaldu Trumpu. A je on tudi levičar?


Nisem zlata ribica, da bi izpolnjevala želje vsakemu, ki se prilima name. Tudi to je čar prostovoljstva. :)[/quote]

Kako z vsako naslednjo izjavo vedno bolj postajaš podobna Donaldu Trumpu. A je on tudi levičar?[/quote]
Vidiš, kar hočeš videti. Veš pa ne. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Prostovoljne prispevke lahko zbirajo nepridobitne pravne in fizične osebe, ki imajo dovoljenje upravne enote, na območju katere imajo sedež ali stalno prebivališče. Dovoljenje se izda v primerih, ko prosilec izkaže upravičen razlog. In še : predpisan je obrazec, na katerem se vidi ime in priimek darovalca in točna vsota darovanega, na obrazcu mora biti vpisana tudi predvidena vsota pobranega itdd. E- uprava je prava stvar!

Jaz ne zaupam nobenj organizaciji nit drustvom. Do zaj sem Zasledila da za begunce( srbija,grcija) sbirajo denar le Adra, Drustvo od Faile Basic in Karitas- vsi ti pa ne zbirajo niti dek niti cevljev, samo denar !! Tud ce gres res kaj zbranega za begunce, zagotovo ne gre vec kot dve tretjini, pa se to ne verjamem. Faila je tudi tesno sodelovala z Azro iz Azrinih iskric, ki je bila obtozena(ali dokazana?) kraje denarja, ki ga je zbirala preko svojega drustva za revne druzine. Sama pa pobrala veliko vecino. Edini katerin bi zaupala ce bi kak darovala je stran Pomagajmo beguncem na facebooku ker oni so edini ki zbirajo material, denarja ne, niso niti organizacija niti drustvo ampak iniciativa posameznikov prostovoljcev. Na strani sm vidla da so ze mel zbiranja za srbijo in zbrali za nekaj polnih kombijev use na lastne stroske in anonimno. To je prava humana pomoc ne p razne org. Sama pa vseeno raje dam slovenskin klosarjem ali materam samohranilkam !



Koliko pa daš klošarjem in samohranilkam?

Da, ima pravico. To je celo njihovo poslanstvo. Daroval bo, kdor želi.

Ostali pa usta zapret in prstke stran od tipkovnice. Pa darujte tistim, za katere sami menite, da jim je treba darovati.


Zakaj pa prste stran od tipkovnice ? Ti veš?
Zakaj ne smemo spraševat po transparentnosti darovanega! Predvsem denarja? Zakaj že ne?


Zakaj pa prste stran od tipkovnice ? Ti veš?
Zakaj ne smemo spraševat po transparentnosti darovanega! Predvsem denarja? Zakaj že ne?[/quote]

Vem vem, pa ti tudi.

Mater, vam seka zloba ven. Se ne čudim več, da je tudi v Sloveniji toliko revežev. Če takile zlobneži skrbite za njihovo dobrobit…

Iz današnjega Dela:
Nastanjeni v viškem azilnem domu ste septembra s protestom opozorili na nevzdržne razmere, primerjali ste jih z zaporom. Ko je ta begunski center pred dnevi obiskal premier Cerar, je dejal, da so razmere normalne in človeške. Kako to komentirate?

Kaj pa naj reče drugega, saj je politik. Laganje je njihova služba. Je pa bil premier veliko bolj diplomatski od notranje ministrice, ki nas je po protestu napadla in govorila proti nam.

Kakšne so zdaj razmere v azilnem domu?

Nič se ni spremenilo. Po protestu so se začeli pogovarjati z ljudmi in hitreje reševati postopke, toda od takrat, ko so tisti, ki so bili na protestu, odšli, se postopki spet vlečejo, medtem pa ljudje lahko samo čakajo. In potem govorijo o integraciji. Toda za integracijo si morata dve strani biti blizu in enakopravni oziroma morajo biti zagotovljeni pogoji, da to lahko postaneta. Tu pa imamo na eni strani ljudi, ki so povsem na dnu, mnogi so lačni, premraženi, in nanje vseskozi letijo rasistične opazke. Kako naj se nekdo, ki ni dobrodošel in ki ga celo vidijo kot kriminalca, integrira in nauči jezika? To so ključna vprašanja, preden sploh lahko začnemo govoriti o integraciji. Ko so me pripeljali iz Grčije v Slovenijo, so me zaprli v azilni dom, dokler mi drugi dan niso vzeli prstnih odtisov. Slovenska vlada me je pripeljala in me potem zaprla kot kakšnega kriminalca. Če so me že prvi dan zaprli, sem se spraševal, kaj šele bo, kakšna bo prihodnost? Ko sem dobil prvo denarno podporo, sem začutil vsaj malo miru, in to je bilo šele pred kratkim, 21. decembra. Lahko sem nekaj vrnil, kar sem si sposodil.
Kaj je človek pričakoval? Zakaj se ni boril v svoji domovini…..



Ja, zakaj se ne borijo v svoji domovini … Saj mi se tudi ne. Tujci nam hodijo v socialne prispevke, ki jih mi plačujemo, in smo tiho ko pičke, pa jamramo, da bomo morali pobegniti pred muslimani. Zakaj se pa mi ne borimo za svojo domovino?



Ja, zakaj se ne borijo v svoji domovini … Saj mi se tudi ne. Tujci nam hodijo v socialne prispevke, ki jih mi plačujemo, in smo tiho ko pičke, pa jamramo, da bomo morali pobegniti pred muslimani. Zakaj se pa mi ne borimo za svojo domovino?[/quote]
Oh, kaj da ne? Šenčur, Črnomelj…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...



Ja, zakaj se ne borijo v svoji domovini … Saj mi se tudi ne. Tujci nam hodijo v socialne prispevke, ki jih mi plačujemo, in smo tiho ko pičke, pa jamramo, da bomo morali pobegniti pred muslimani. Zakaj se pa mi ne borimo za svojo domovino?[/quote]
Oh, kaj da ne? Šenčur, Črnomelj…[/quote]

Ja, pa Ambrus. Sami neki negativci, ki ne štekajo bogastva multikulture. pa kaj pol, če so cigoti mal kral lasa, pretepal narod pa afne guncal? To je treba razumet. Saj bi ti tud štekala, če bi te dec vsak dan doma mal nalomu. To so pač kulturne posebnosti njegovega spola. Taku je.Kaj češ?

New Report

Close