Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Afrodita marmelada

Afrodita marmelada

Hvala, bom poskusila:)

Pa moja barva nebos sla stran ce si bom delala piling tudi ko pridem z morja

Marmelada v kremi je res packarija, tista v razpršilu pa je zakon.

Ma sej ti ga ni treba delat ko prideš iz morja spet. Ne bo nič narobe tud če si ga 3 mesce po tem ne boš delala. Si ga pa res nared predn greš. Pa pol čz par mescev, kasnej pa lahk prakticiraš vsak mesec.
Najbolj važn ti je da si ga nardiš kakšn dan predn greš na morje, ob tistih največjih vročinah da se držiš bolj sence in po končanem kopanju, ko se stuširaš, da si telo redno mažeš s kakšnim mlekom ali losjonom za telo. Tako jaz delam že leta in imam dolg časa barvo, kar pa je najbolj važn, nikol v lajfu nism bila ožgana od sonca. Ok, to zdej mi je bilo prvič, da sm uporabla to marmelado ki je brez zaščite, pa sm bila vseen ful presenečena, da me ni nič ožgal, a nism imela niti podlage od prej, pa še ful močn sonce je bil.

Marmelada v kremi je res packarija, tista v razpršilu pa je zakon.
[/quote]

Razpršila ne poznam, sm pa vidla po trgovinah da ga imajo. Zdej ko že imam barvo, si mogoče tud sama kupim to marmelado, mogoče res v razpršilu. To v kremi je zdej imela frendica, čist novo, pa se nas je 5 mazal z njo 😉 men je bila ok, pa tud ostali ki so se mazal, so bili zadovoljni.

Ma sej ti ga ni treba delat ko prideš iz morja spet. Ne bo nič narobe tud če si ga 3 mesce po tem ne boš delala. Si ga pa res nared predn greš. Pa pol čz par mescev, kasnej pa lahk prakticiraš vsak mesec.
Najbolj važn ti je da si ga nardiš kakšn dan predn greš na morje, ob tistih največjih vročinah da se držiš bolj sence in po končanem kopanju, ko se stuširaš, da si telo redno mažeš s kakšnim mlekom ali losjonom za telo. Tako jaz delam že leta in imam dolg časa barvo, kar pa je najbolj važn, nikol v lajfu nism bila ožgana od sonca. Ok, to zdej mi je bilo prvič, da sm uporabla to marmelado ki je brez zaščite, pa sm bila vseen ful presenečena, da me ni nič ožgal, a nism imela niti podlage od prej, pa še ful močn sonce je bil.
[/quote]

Si napisala, da ta reč nima 0 zaščite. Koliko jo pa potem ima?

Jaz imam zelo suho kožo in mi je marmelada zakon. Ker je mastna, se ne spere po vsakičnem plavanju, preprečuje izsušitev kože in zvečer se mi ni treba mazat z mlekom za telo. Glede barve pa: ne vem, jaz sem na soncu le zjutraj, tja do 11, vsak dan in sem tako, normalno porjavela.
Ne pušča sledi na brisači, moraš pa res dobro razmazat in ne pretiravat s količino.

New Report

Close