Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Agencija noče preklicati potovanja

Agencija noče preklicati potovanja

Seveda, saj ste vplačali z možnostjo odpovedi.

Saj sem prejle napisala, da sem spregledala naslov.
Ponavadi berem vsebino, in ne, kdo je pisec.

V ostalem pa, do 12.4. imajo izredne razmere, tako da se bo tudi palma peljala do tja zgolj s prstom po zemljevidu.
[/quote]

Saj ne bi bilo potrbno tako odreagirat – saj ti ni bilo nič očitano 🙂
Naslov = Zadeva ; Uporabniško ime pa ni “naslov” :). In ni treba bit Sherlock, da ugotoviš iz Uporabniškega imena, katera je agencija 😛

Poglej si včerajšnji video posnetek. Ljudi reševalci na urgenci v Madridu odlagajo kar na tla. Hodniki so polni živih trupel.
Neodgovorno je od agencije, da vas tako zavaja.

Pa saj ne gredo v Madrid…..

Naši sosedje so bili včasih agencija XXL. Še dan preden so za vedno zaprli vrata, so veselo prodajali razne darilne bone in pakete.

Zaradi krize se jih zna kar nekaj zapreti. Seveda bodo obljubljali nove pakete, ampak če jih čez 1 leto ne bo več, se lahko samo obrišeš pod nosom za denar.

Jaz bi še malo počakal, ampak če 1 teden pred izletom karantene še ne bodo dvignjene (in zelo verjetno še ne bodo) zahtevam denar nazaj. Na drug termin pa ne pristanem, sploh ne več mesečni zamik.

Ti moraš počakati, da agencija odpove potovanje. Dobil boš vrnjen vsak cent. Glede na ternutno stanje in napovedi, se bo to tudizgodilo 🙂

Če pa ti odpoveš potovanje, pa veljajo splošni pogoji glede odpovedi, ko si podpisal pogodbo.
[/quote]

čakati v tej situaciji je “malo” neumno, ker lahko glede na situacijo lepo zaprejo, razglasijo stečaj ipd.
Splošni pogoji glede odpovedi pa v času razglasitve epidemije/pandemije ne veljajo.

Preden ven vržeš tak nasvet, se raje vprašaj, če samo pišeš, da nekaj napišeš ali veš kaj več kot pikapolonica o peki perutničk na žaru.

čakati v tej situaciji je “malo” neumno, ker lahko glede na situacijo lepo zaprejo, razglasijo stečaj ipd.
Splošni pogoji glede odpovedi pa v času razglasitve epidemije/pandemije ne veljajo.

Preden ven vržeš tak nasvet, se raje vprašaj, če samo pišeš, da nekaj napišeš ali veš kaj več kot pikapolonica o peki perutničk na žaru.
[/quote]

To je zihr napisal kak PR potovalnih agencij.

New Report

Close