Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek agresivna voznica me je sredi ceste nadrla

agresivna voznica me je sredi ceste nadrla

Na cesti od Tolmina do Bovca je velika razlika ali voziš od Tolmina do Kobarida – je super cesta, lepa, široka, lahko voziš 90 km/h, potem pa je en predel takoj iz Kobarida ven proti Bovcu, kjer 90 pa res ne moreš peljati, po moje je 45 ravno prav, na kakšnem ovinku pa tudi 30.

Tako, da odvisno, kje se je to zgodilo. Če govoriš o prepadu in o tem, da se nimaš kam umakniti, bi rekla, da je to takoj iz Kobarida ven in če se prvič pelješ po tej cesti, res ni prijetno. In na tem odseku se res nimaš kam umakniti, tudi bolj počasna vožnja, vključeni smerokazi…. nič ne pomagajo. Vozniki za tabo te ne morejo prehiteti (da bi bilo varno za vse udeležence v prometu).

Pa še to, za nekatere je starejša voznica tam okrog 50, za druge pa od 75 gor. Moje mnenje je, da je lahko velika razlika v sposobnostih vožnje med eno in drugo. Če pa je bila še domačinka, ki pozna vsak kamen tam okoli…..

Vozila si po in preko neprekinjene črte in sekala ovinke. Zamisli se na

d seboj.

______________________

Nimas kaj vozit po sredi ceste – ja, res lahko zato zbijes motorista. Ce se ne cutis sposobno, NE VOZI tam.

Se vozim po cesti , dovoljeno 90. Glede na to, da se vozim že 20let po isti cesti, torej jo poznam dobro, samo več kot 70 se ne da peljat, pa še to je zelo predrzna vožnja.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

****
Čist lahko, da je po zakonu v redu tako, ampak jaz se ne bi upala tako počas pelat tam, kjer se vozijo 70, 80, 90 na uro. Bi rajši doma štrikala;))
******
Tudi po zakonu ni uredu tako, ampak je vožnja 30 tam kjer je omejitev 90 kazniva. Da ne govorimo sekanju ovinkov…..

Tukaj je govora o hitrosti 45/h, ne 30. En pred mano je napisu, da je po zakonu v redu – ne vem in me niti ne zanima, ker mi zdrava pamet govori, da se ne moreš/ne smeš tako počas vozit po hitri cesti.

Tukaj je govora o hitrosti 45/h, ne 30. En pred mano je napisu, da je po zakonu v redu – ne vem in me niti ne zanima, ker mi zdrava pamet govori, da se ne moreš/ne smeš tako počas vozit po hitri cesti.
[/quote]
Morda popravek. Avtorica omenja “kozjo ovinkasto zajebano stezo” in kdor prvič vozi po taki cesti verjamem, da si ne upa več kot 30-40 peljat. Vem iz izkušenj, ko se turisti peljejo tako počasi, a jih razumem in sem toleranten, ker jaz kljub dovoljeni hitrosti 90, cesta enostavno ne da, da bi peljal več kot 70 in bi lahko rekel, da vozim vratolomno hitro.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Tukaj je govora o hitrosti 45/h, ne 30. En pred mano je napisu, da je po zakonu v redu – ne vem in me niti ne zanima, ker mi zdrava pamet govori, da se ne moreš/ne smeš tako počas vozit po hitri cesti.
[/quote]

ti ne znaš brat ali samo ne razumeš kar prebereš?
napisal se, da ni proti predpisom vozit po predpisih (oprostite mi gospod Toporišić), da je pa prav, če se tistim, ki vožnjo obvladajo umakneš.

Tukaj je govora o hitrosti 45/h, ne 30. En pred mano je napisu, da je po zakonu v redu – ne vem in me niti ne zanima, ker mi zdrava pamet govori, da se ne moreš/ne smeš tako počas vozit po hitri cesti.
[/quote]

ti ne znaš brat ali samo ne razumeš kar prebereš?
napisal se, da ni proti predpisom vozit po predpisih (oprostite mi gospod Toporišić), da je pa prav, če se tistim, ki vožnjo obvladajo umakneš.
[/quote]

Avtorju “večer” si napisal, da se strinjaš s “pol toliko”. Torej tebi poleg sledenju zadevi dela težave tudi matematika?

ti ne znaš brat ali samo ne razumeš kar prebereš?
napisal se, da ni proti predpisom vozit po predpisih (oprostite mi gospod Toporišić), da je pa prav, če se tistim, ki vožnjo obvladajo umakneš.
[/quote]

Avtorju “večer” si napisal, da se strinjaš s “pol toliko”. Torej tebi poleg sledenju zadevi dela težave tudi matematika?
[/quote]

to dvoje mi kar gre, če odštejem, da nisem vedno znal delit plače s trideset.
tebe pa pred funkcionalno nepismenostjo ne reši niti fakultetna izobrazba; nikjer namreč nisem zapisal da se strinjam s “pol toliko”.

Torej, vozila si 30km/h po sredi ceste.
A je druga voznica vozila vštric s teboj z odprtim oknom in vpila nate?
Al te je zablokirala, da si morala zapeljati s ceste?
Kje te je nadirala, to me najbolj zanima, ker tvoja zgodba res ne pije dovolj dobro vode.

Avtorju “večer” si napisal, da se strinjaš s “pol toliko”. Torej tebi poleg sledenju zadevi dela težave tudi matematika?
[/quote]

to dvoje mi kar gre, če odštejem, da nisem vedno znal delit plače s trideset.
tebe pa pred funkcionalno nepismenostjo ne reši niti fakultetna izobrazba; nikjer namreč nisem zapisal da se strinjam s “pol toliko”.
[/quote]

Pa kako da ne?? spodnji komentar je tvoj. Spomin tudi ni v redu?

citat
Večer napisal: ↑
Najvišja dovoljena hitrost je 90. Če si se vozila vsaj pol toliko, se nima kaj dreti.

to je sicer res, umaknila bi se pa vseeno lahko, če ne pozna ceste in zlasti če še ne zna dobro vozit.

to dvoje mi kar gre, če odštejem, da nisem vedno znal delit plače s trideset.
tebe pa pred funkcionalno nepismenostjo ne reši niti fakultetna izobrazba; nikjer namreč nisem zapisal da se strinjam s “pol toliko”.
[/quote]

Pa kako da ne?? spodnji komentar je tvoj. Spomin tudi ni v redu?

citat
Večer napisal: ↑
Najvišja dovoljena hitrost je 90. Če si se vozila vsaj pol toliko, se nima kaj dreti.

to je sicer res, umaknila bi se pa vseeno lahko, če ne pozna ceste in zlasti če še ne zna dobro vozit.
[/quote]

bom napisal še enkrat, čisto počasi, da boš morda tudi ti razumel, čeprav res že močno dvomim:

vsaj pol toliko,

torej najmanj 45km/h, to pa zakonodaja dovoljuje, olika pa res ne.

[/b]

Pa kako da ne?? spodnji komentar je tvoj. Spomin tudi ni v redu?

citat
Večer napisal: ↑
Najvišja dovoljena hitrost je 90. Če si se vozila vsaj pol toliko, se nima kaj dreti.

to je sicer res, umaknila bi se pa vseeno lahko, če ne pozna ceste in zlasti če še ne zna dobro vozit.
[/quote]

bom napisal še enkrat, čisto počasi, da boš morda tudi ti razumel, čeprav res že močno dvomim:

vsaj pol toliko,

torej najmanj 45km/h, to pa zakonodaja dovoljuje, olika pa res ne.
[/quote]

A je 45 na uro “pol toliko” ali” vsaj pol toliko” ali “najmanj pol toliko” ali “najmanj toliko” je čist vseen drek. Govoriva o točno 45 na uro tam, kjer je omejitev 90. Če zakonodaja to dovoljuje, prav. Jaz sem napisala, da se ne bi upala tako počas pelat na taki cesti, ti pa ne vem, kam si se zataknil.

pravilno. nauči se voziti po svoji strani………v poletnih mesecih je tukaj obup, ker pridete pa norite po sredini ceste, kot da ste sred ljubljane po vaših kvazi avtocestah. še šlepar pride bolj kulturno po teh cestah, kot pa vsi ostali, ki nimate pojma o vožnji na ožjih cestah. sekate ovinke ku budale.


Sem dopoldne razmišlal enako, če sta vštric vozile in skozi odprto okno se nadirale :))))
Po mojem je nekaj krilila z rokami.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

bom napisal še enkrat, čisto počasi, da boš morda tudi ti razumel, čeprav res že močno dvomim:

vsaj pol toliko,

torej najmanj 45km/h, to pa zakonodaja dovoljuje, olika pa res ne.
[/quote]

A je 45 na uro “pol toliko” ali” vsaj pol toliko” ali “najmanj pol toliko” ali “najmanj toliko” je čist vseen drek. Govoriva o točno 45na uro tam, kjer je omejitev 90. Če zakonodaja to dovoljuje, prav. Jaz sem napisala, da se ne bi upala tako počas pelat na taki cesti, ti pa ne vem, kam si se zataknil.
[/quote]

jaz se pa ne bi upal srečat s tabo na taki cesti.

A je 45 na uro “pol toliko” ali” vsaj pol toliko” ali “najmanj pol toliko” ali “najmanj toliko” je čist vseen drek. Govoriva o točno 45na uro tam, kjer je omejitev 90. Če zakonodaja to dovoljuje, prav. Jaz sem napisala, da se ne bi upala tako počas pelat na taki cesti, ti pa ne vem, kam si se zataknil.
[/quote]

jaz se pa ne bi upal srečat s tabo na taki cesti.
[/quote]

hahaha… se še kar zatikaš? Jaz se po taki cesti, kjer je omejitev 90 upam peljat 90 ;))

Ti pa doma štrikaj!

jaz se pa ne bi upal srečat s tabo na taki cesti.
[/quote]

hahaha… se še kar zatikaš? Jaz se po taki cesti, kjer je omejitev 90 upam peljat 90 ;))

Ti pa doma štrikaj!
[/quote]

verjamem.
pametni vozniki pa ne povsod.
ampak ti tega itak ne boš nikoli razumel…

Na tvojem mestu bi izpit nazaj vrnila z pojasnilom, da nisem sposobna furat ter da ga naj raje kar obdržijo. Omejitev je bila 90 ti si pa furala 30? In ti se sprašuješ zakaj se je una drla nate? Pa še po sredi ceste si furala? Daj raje vrni izpit no.

New Report

Close