Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Aha, gmajna je prazna…

Aha, gmajna je prazna…

Hja, ni nobenega tuki. Vse se je umirilo. Oki ! Potem grem pa kar lepo malo rožice povohat, pa listje in deteljo pospravit, pol pa še kaj pridem…..
cmočka vsem, ki ste tle kje okrog :))

Čau, zajček

oj smo tuki na vsake tolko časa mal pošnofamo..heheeh uhh veter piha pa smo kar notri..še ne preveč zdravi!!!
Se pišemo kasneje…

p.s. evo eden mi printer pritiska,drug me bo lih zdej zresetirov grozaaaaaaaa grem..hehe predem mi zrusita pc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja res je bila neki prazne 🙂 ja 🙂

JTLC!!! :))))))))))

.. aha.. smo tuki .. nekje .. delovni :)))

pozdravček vsem , ti zajči pa še zame mal rožice povohaj .. a ni lepo na travnikih .. polno rumenih regratovih cvetkov … hmmm … B. seje čist raznežila :)))))

Joj, dol sem padla. Dobesedno. Od utrujenosti. Že celo popoldan garam: likam, pospravljam, pakiram… Zdej moram pa še trnke kupit, ker jim imam premalo. Šit!

Ajd!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Saj sem vedel 🙂 ni da ni nekoga.. čist nekje bliz 🙂 Ker ne vem 🙂 če se bom še kej oglašal danes tuki gor..

želim Lili res, tist orenk dopust.. k ti prinese čist nov pogled na… dopust 🙂

Zajčku, da se mu vročina neha sprehajat gor in dol :)))) in da mu detelja in korenje ne bosta stalno bežala pred.. noskom :))))

Muci, da ji otroka ja ne bi PC sesula v tisti drobni prah.. k ga je težko pobrisat :)))

Barbari, da ji vse raznežene travnike zapolni toplo sonce :))))

Jani – ju pa.. mirno noč.. pa uro, k ga bo zutrej vrgla pokonci in da bi…. ja že bil tisti …. torek :))))

Čau vsem.. do jutri 🙂

Cmoka.. punce… uh.. kakšna čast.. edini… samo edini :))))) fant hahahaha

hehe, ja, meni edini :)))))))

ZTLC!

komu ?

Je, ja, Barbi. Lepo je, madonca ! Tale pomlad, je res lepa. Poletja ravno ne obožujem , je prevroče! No, samo, da smo tuki vsi skupi :)))))

Kakorkoli, saj veš, lepo potovanje !!

zajči

Sem pozabila, da danes mene prav zanalašč—:)))))

najboljši..aha!!Jep cmok!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

točno, the best , cmoka!

Tko, Lili je šla, zdaj ga pa lahko biksamo celo noč po gmajni. Tudi šefice ni danes, tako da pejmo ” žurat ” hehe…resno!

ajmo..kam pa gremo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

povej, nekam kjer bo fajn žur…

aha zur zur…do jutranjih ur..hmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hej, vedve! nazaj na zgornjo temo!! ZDAJ!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hej ze vem kje bo zur..hja pr men doma v spalnici..ansambel dva vrageca…špilata hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ne !!!!!!!!!!!!!!

a imata spet pokrovke v rokah? :))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aha jupiiii

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uauuu, pleh muzika je the best!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ne, punčke, mirna glasba, morje, borovci, ……….

Sanjala sam i u snu sam plakala..llalalalalal

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close