Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ajajaj jajaj

Ajajaj jajaj

No sam mal intermezzza moj tud ne radi več dva dana kaput!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no, ja ne vem….hecam se

Ne

Kaj pa če mara mene???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ooooo sonček kje maš zajca? hehe lupčka za mojga sončka:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čak mal da ne pišem zastonj…bo ali ne bo ??? hehe

Upam da govoriš o mailu, he he

hej babe ga boste splašle pol bo pa hudič…
Mislim da je bolj plašne sorte tle dp…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

to mi deli :)))))))))))

ŠE

Ne vem. Moram v službi pogledat. Jutri če bom imel čas. Imam cel teden natrpan, ker sem prejšni teden zabluzil. Pa saj veš.

Mucica, zajec že spi in pika, saj ti ga bom kmalu kaj pripeljala na obisk, samo če so piškotki, so???
Cmoka prijateljica in lepo nočko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no pol pa zabluziva še enega :))))))))))

Ha, ha, ha, -dp-, mene nič bat, jaz ne naredim
nič, ne z jezikom, ne z rokami, ne z nogami, z
ničemer. In koga poznaš in koga ne, je čisto in
samo tvoja stvar, to je lo zgolj tako blebetanje,
saj razumeš. Brez zlobe, ker to je forum Tjavendan.
Brez hudobije, nikar se ne boj, mene pa sploh ne!
To ti laho vsi potrdijo, nisem hudobna, res ne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ojej ….ojej

Nisem, ampak sem pa stručko za uvalit se u “drek”

točno – dp – vse je samo hec. In tukaj si dobrodošel , smo prijazni in nikomur ne naredimo nič , če sam tega ne želi :)))))

takih nas je več :))

Kaj?

hej murni :))))))))

Ne o tebi ampak o jezičku…mislim o tistem poljubu..jezička nč dirat…sej poznaš tisto..ne diraj lava dok sava..heheh Marijaaa ja kaj si pa ti mislila?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahah.. čak ti povem na tiho :)))))))

Ja ampak jaz sem car. Zdaj bom že tretjič menjal email doma.

ma so sej ti že dva dni pravim,da so..cuker se gor že topi…ti mu kar povej…tud tebi lepo nočko:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, glej , saj tudi okoli tega mislim govorit s teboj . Ker mi je brez veze , da zapadaš v taka saj veš ” sranja ” . Ker pač , da ne tupim preveč..tega ti treba ni….tebi ne…

New Report

Close